Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapach deszczu

Codzienność bądź nie...

Polecane posty

kobieta zmienną jest... wersja Polańczyk, Soliny, Wetliny pierwsza wersja.... teraz już rozpatruję Mazury...okolice Giżycka....już sama nie wiem. Zmieniłam nawet termin ;) jadę około 16 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lubisz chodzić po górach to Słowacki Raj:)Szczawnica bardziej dla odpoczynku :)mało doceniana miejscowośc ale bardzo urokliwa:)spływ Dunajcem wąwóz Homole z góra Wysoką ..no i Trzy Korony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Trzy Korony jak najbardziej dla mnie.... Ja uwielbiam się szwendać po górach...Gorzej z moimi facetami... inny rodzaj odpoczynku preferują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..no cóz..wydaje mi sie że w przypadku slubnego masz bardzo mocne argumenty hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja jestem znudzona swym zyciem.. i topie smutki w alkoholu :-( i nie mam odwagi, by cos zmienic. Jestem do doopy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella... znudzona ? a co w nim jest takowego ??? Odwaga jest w każdym z nas, w mniejszym bądź większym stopniu (niezależnie od wzrostu...i dobrze, bo znowu bym miała mało ;) )Trzeba ją w sobie znaleźć... A co Ty byś chciała zmienić ? fryzurę ? ;) wagę ? ;) a poważnie już.... do d..y to jest parę rzeczy ;) ale dlaczego zaraz Ty ? Nie pij sama.. podziel się z towarzystwem :) Mam winiacza tyko... jak masz ochotę skoczę po krokociąga :D i jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie powód do smutku :) W taki dzień też można sie uśmiechać... A jak się żwieżo oddycha :) Czytałam wczoraj fajny artykuł o saharyjkach biorących rozwód... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) tak sobie bladze po kaffe i zawędrowałam tutaj ktos chce słoneczka? podzielę sie chętnie u mnie niemiłosiernie wychodzi a ja muszę przesiedzieć do 14 w pracy mam kubek kawy chwilkę przerwy przycupnę kolo was...mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) milutko tu u Was mogę przysiąść choć by na chwilkę ... pięknie proszę 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja nie mam nic przeciwko..choć autorka sama wskoczyła do trzydziestoparolatki :)to może sie ustawcie na jeden topik bo nie nadążam hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny*kąsek
zastanawiam sie co gorsze czy samotne wieczory czy samotnosc w związku?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynko zielona cupnij... będzie nam miło...:) gdzie to słonko wyłazi tak pieknie ?? sips... 🖐️ nie pytaj a zasiadaj....... kwiatek do wazonu wstaw ;) maxym...wskakuje ale nie zostawia swojego :P nie poradzisz sobie ??? nie wierzę ;) samotnośc jedno ma imię... kąsku... :) zajrzyj wieczorem do nas... samotność przegonimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...no tak.....to wyzwanie...:) ...a do weekendu jeszcze tyle czasu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiMa
Maxym-jesteś aż tak zadufany? Te "laski" nie lecą na ciebie,lecz są tu ze względu na ciekawy topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek już w wazonie :) dziękuje za mile przyjecie :) właśnie robię obiadek a tak miedzy jednym ziemniaczkiem a drugim zaglądam tu hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dzis na obiadek? ja poprosze placuszek po wegiersku i słoneczko.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ziemniaków to ja frytki poprosże... albo talarki.... mniam. Słońca brak nadal. Ja wychodzę zatem po aparat fotograficzny - zakupić oczywista :) Niebawem wracam... Nie rozwalić chałupy :D buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny*kąsek
maksym facet w twoim wieku powinien podołac takiemu wyzwaniu :D my po 30tce jestesmy bardzo wyrozumiałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×