Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapach deszczu

Codzienność bądź nie...

Polecane posty

Z wieczora...leje..błyska się. Blada d....a ;) nie mogę sprzęta wypróbować na zewnątrz 😠 a żem w gorącej wodzie kąpana to mnie roznosi :D Platinum jest ciekawe...takie klasyczne jak dla mnie..ale dość uwodzicielskie ;) ma nutkę lawendy, którą uwielbiam.. ale o gustach się nie dyskutuje :) tem za Idę się prysznicować, zalegnę z książką i poczekam możze przydrepcze ktoś w bamboszach.... ułamek czegoś klasycznego... http://jurekztexasu.wrzuta.pl/film/07gFqGQ5EYe/led_zeppelin_-_stairway_to_heaven_1971_shrapnull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...jak któś potrafił poczatek na gitarze zagrac..to wszystkie laski miały mokro,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu sie nie cieszyć życiem ? Wkoło mnie ludzie uśmiechnięci, pełni energii :) Echy życie... czerpać Cie garściami ile się da :) Weekend już dziś planuję.. będę drukować mapki do zwiedzania, informejszyn do przeczytania... i ma wynurzyć się słońce...upragnione :) To co ... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też podzwonię po kwaterach..bo urlop sie zaczyna klarować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachodniopomorskie :) rejony Niechorze Rewal Pobierowo:)mam nadzieje że pogoda do połowy sierpnia sie poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim tym zmokniętym i tym rozgrzanym słoneczkiem :) jestem nie poprawną romantyczką wiec od rana łaziłam boso w deszczu po ogrodzie uwielbiam to :) a teraz popijam gorącą herbatkę może ktoś przysiadzie ze mną na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z Pobierowie z 10 lat temu. Daleko.....ale cicho i spokojnie jak dla rodziców z małym wtedy dzieckiem ;) sips...🖐️ moja natura tez mnie ku temu ciągnie.... jak ide do pracy to nie mam mozliwości....ale w innych dniach, kocham to. Potem umorusana zasiadam z kubkiem kawy patrząc na zieleń przed domem. Ech.. wiejskie dziewczę ze mnie :D ale jakie szczęśliwe przy tym kiedy słyszy brzęczenie pszczół, trele ptaków bądź wieczorem rechot żab... też zasiądę z Tobą z kubasem :) w domku jesteś dziś czy ogólnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach deszczu ... tak właśnie jak piszesz nie ma to jak natura ... siedzę w domku od trzech miesięcy sorry to już chyba cztery ale wiesz co dobrze mi z tym chyba potrzebowałam takiej przerwy od tej codziennej gonitwy :) praca dom dom praca czułam się jak maszyna ... z drugiej strony brak mi teraz kontaktu z ludźmi ...tak źle tak nie dobrze hi hi hi zawsze coś za coś ale staram się tym nie przejmować i brać życie takie jakie jest w każdym dniu znaleźć coś miłego i cieszyć się tym choć by to była najdrobniejsza przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips... to już troszkę.. mozna odpocząć, nie powiem. Choć mam podobnie: jak siedzę w domu, to chce mi się do ludzi, mimo,że nie wiem co to nuda. Jak jestem w pracy, chcę na wolne: tyle planów, tyle pracy, zajęć, pomysłów na wolny czas... Każdego dnia jak piszesz mozna znaleźć radość... chocby usmiech i pozdrowienie sąsiada, nowo wykwitły kwiatek, czy odwiedziny koleżanki ... ja czekam już z utęsknieniem na urlop... ten tydzień odwołałam ze względu na aurę. Mam zamair trochę przetworów porobić. Drukowałam sobie kolorowe nalepki w pracy na słoiki, tak do estetycznego wykończenia ;) taka mała schiza na tym punkcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetwory mówisz ... ja staram się włożyć troszkę ogórków ale coś mi się wydaje że do zimy nie wiele ich zostanie bo znikają za nim się zakiszą, może skusze się na pikle ... muszę to przemyśleć :) nie lubię za długo przebywać w kuchni hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zawsze powtarzam, że do listopada, żeby chociaz nie wyjedli zawartości słoikowych ;) i słyszę: to po co robisz, jak bronisz jeść ? ;) a ja tak lubie się na nie napatrzeć na półkach ładnie się prezentują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę za mamy w domu podobnych podrze- raczy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sztormiku :) widzę że i Ciebie" morski wiatr "tu przyniósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips....ale żeby nie te podrze-racze ;) to dla kogo miałabym robić właściwie ? :) a swoją drogą lubię obdarowywać rodzine i znajomych takimi słoiczkami, do pracy zabieram czasem na wspólne śniadania :) wypogodziło się....maxym.. słońce wyszło dla Ciebie :) wychyl się ;) czy wiecie może, czy grzyby się pokazują w lasach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypogodziło się ? teraz to dopiero leje grzybki w lasach są i owszem ale nie pytaj jakie nie znam się zupełnie :( a szkoda bo lubię łazić po lesie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTATNIE
CZUJĘ ŻE TO OSTATNIE WAKACJE W MOIM ŻYCIU POWOLI ROZPŁYWAM SIĘ W NIEBYCIE I DOBRZE MI Z TYM PATRZĘ NA LUDZI WOKÓŁ KTÓRZY TAK GONIĄ SAMA NIE WIEM ZA CZYM I TYLKO CZASAMI ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO JESTEM INNA............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... wypododziło sie na mazowszu, okolice stolicy... a leje ? Ja tak średnio się znam...ale uwielbiam zbierać. Mąż segreguje wg przydatności ;) też lubię się szwendać po lesie, na mchach zalegnąć, wsłuchać się w dźwięki natury, wrzosem oczy nacieszyć... cudo :) ostatnie... możesz nam wyjaśnić na czym ta inność polega ?...ostatnie wakacje ? why ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z samego serca kraju z Kujaw :) pięknie tu nawet w deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam okazji w tamtejszych stronach bywać, jedynie przejazdem... widziałam kiedyś fotki z tych okolic... piękne :) ale szwendak jestem więc zwiedzam różne okolice... Teraz już się zbieram do domu. Wieczorem wpadnę na bazgroła ;) 🖐️....paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach..no tak..kiedy ja pracuje na kompie i mam chwile w miedzyczasie to kobiet nie ma;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach deszczu...duże pokłady romantyzmu w Tobie...oj..usmiechaj sie bo uśmiech to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxym... to prawda.... dlatego dobrze mi z tym odbierać życie. Tylko czasem się czuję jak obłakana wśród ludzi tak trzeźwo odbierających świat. Jak tylko się ciepło zrobiło, byłam z kumplem pod swoja instytucją wiczorem... zazął kropić deszcz... ściągnęłam buty i powiedziałam, żeby zatańczył ze mną w kałużach... śmiał się mówiąc, że wariatka totalna :D Dzis też pada... ale moje stopy zmarźlucha nie przeżyją tej temperatury ;) Jutro biorę chyba urlop... muszę ogarnąć auto przed weekendem, polatać z aparatem trochę ;) Ktoś z kawą zasiada ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtuladnia... witaj 🖐️ Dostalismy wiatraki kolejne, nawilżacze powietrza... ale cóz... nawet z nich nie korzystamy.... bo chłodem powiało. Kupiłam sobie na allegro kurtke skórzana, taka jak na motor prawie że... ale mnie sie podoba. Dzis miałam możliwość się polansować w niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×