Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapach deszczu

Codzienność bądź nie...

Polecane posty

Hej przytargałam z sobą pączki serniczek i kawkę :) częstujcie się :) miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtuś... nie zapomina się.... :) miło mi bardzo :) zaglądaj do nas, wiesz, że jestes mile widziana :) Vilken....🖐️ w krajobrazach, natura na pierwszym miejscu... sips🖐️ masz mnie... za sernik oddam... no prawie wszystko ;) maxym... w godzinach pracy ? tak ? zasady mozna łamać... :) ja peirwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też.... głupaka mnie dopada....;) mimo, że odebrałam telefon nie ociekający radością..... do będę gębę cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catala36
ja tez mam słoneczko wiec idę czyścic basen kto wie może sie przyda ....trzeba mieć nadzieje hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️... Zaczęły się już od imienin Anki chłodne poranki. Nie fajnie, nie podoba mnie się to ...Bo już należy coś cieplejszego na siebie wkładać, co by nerek nie przewiało ;) Weekend przed nami, zapowiada się słonecznie, letnio. Trzeba go dobrze wykorzystać. Jakkolwiek tego nie rozumieć... intensywnie, na maxa ;) Mam dziś w sobie pokłady energii niewykorzystane...... coś z tym trzeba by zrobić :P :D :P Miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pragnę sprostować że chłodne poranki zaczynają się od Hanki ;) nie Anki :) bynajmniej tak mnie uczono ... siąpi od rana wiec nie mam na dzisiejszy dzień konkretnych planów nie lubię takich dni ... no cóż zjem śniadanko i pomyśle co by tu zdziałać dziś ;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips... witaj :)... Anki, Hanki i Grażyny jest jednego dnia ... 26 lipca. A ze na mnie wołają w domu Anka... to już tak zostało, żę Anka przynosi chłodnego poranka ;) moje plany popołudniowe to wielkie sprzątanie, co by jutro zostawić chałupę i nacieszyć przyroda oczy i duszę :) maxym... dumam nad tm właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zapaszku jestem Ci winna przeprosiny powiem szczerze że zawsze kojarzyłam sobie że Hanki jest w sierpniu sama nie wiem czemu ...wybacz ;) dziś słonecznie i pięknie wiec zabieram książkę i zmykam poleniuchować na hamaku :) pozdrawiam wszystkich cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️...... Do wybyczenia tego porównac sie nie da... ale oddychnęłam od pracy na pewno... ;) Cisza, nie słychać dzwonkó telefonów, żadnej poczty elektronicznej, z dala od hałasu... Ufff :) Ale już codzienność wróciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie.... ale chciałam zajrzeć po drodze do Bodzentyna ;) Jakos cicho się zrobiło.... Brakuje mi dziś jakoś chęci, powera ku papierzyskom... Kawę sobie przyniosłam, poczytam trochę może wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zobaczyć ruiny zamku, ruiny kościoła św. ducha, starą zagrodę... widziałam na zdjęciach stare domy.... Odradzasz ? Jak to twoje tereny, to co powinnam innego zobaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×