Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapach deszczu

Codzienność bądź nie...

Polecane posty

na jeden dzień proponowałbym ruiny zamku Krzyżtopór i pałac Popiela w KUrozwękach wraz z labiryntem w polu kukurydzy i bizonami na polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już właśnie sprawdzam.....jam chora na punkcie zamkowych riun... (chyba musiałam byc księżniczką w poprzednim wcieleniu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... ja to jak najbardziej, ale moi towarzysze będą marudzić... dla nich może być za dużo ;) Oni wola mniej aktywnie...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie....Krzyżtopór to jakaś godzina Staszów pół godziny a Kurozwęki max . 2,5 w sumie 4..no max 5 godzin...i nie wymaga wiekszej aktywności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak, to jakos im do rozsądku przmówię.... ;) coś za coś... ja nie będę ich tak w góry wysoko ciągnęła, ale oni dla mnie też jakiś kompromis muszą znaleźć ;) Kiedy wracasz z nad morza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też planuje powrót w tym czasie, choć, wyjeżdżam dopiero w poniedziałkową noc. Ja wogóle lubie takie długie podróże autem. I lubie prowadzić.... choć teraz to bym chciała troche pofotografować.... Ale muzyka w tle, mijane okolice, gdzieć bociek przeleci...łany zboża lśniące...Cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku tu :) Zapach, a gdzie sie wybierasz? Maxym nad morze, to wiem, ale o Twojej wycieczce nie doczytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w przeciwnym kierunku... Tatry. Morze bylo rok temu, Mazury w trakcie.... A to moje ulubione miejsce na ziemi :) Kwiatku a Ty się gdzies wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maxymie... zyczymy slonca, relaksu wszelakiego....opalenizny zlotej, bys nam tu blyszczał... ;) A tesknic... zapewne bedziemy bez meskiego pierwiastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×