Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gatitka

dr. House, Na dobre i Na złe, Ostry Dyzur, Chirurdzy

Polecane posty

Gość gatitka

Znajdę kogoś kto tak jak ja NIENAWIDZI tego typu seriali? Wg. mnie są okropne, obrzydliwe, nieciekawe i nudne. Mam dosyć słuchania nad nimi tylu zachwytów, wolę juz obejrzeć telenowelę brazylijską. Jak może sie komuś podobać wysłuchiwanie wciąż nowych chorób, oglądanie wnetrzności i akcja dziejąca się ciągle w szpitalu? Szlag mnie trafia jak moje koleżanki pieją z zachwytu, mówiąc jaki to on jest zabójczo przystojny - oczywiście mowa o "dr Domie", pozdstarzałym, pomarszczonym, obleśnym dziadku z laseczką przy boku. Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatitka
Wymieniłam piewsze jakie mi przyszly do głowy, bo więcej nie znam - nie kreca mnie tego typu seriale. Czyli lekarz, który nawet po przyjściu do domu ma szpital? podziwiam, ja bym chyba oszalała ;D. Ale chcialam się też dowiedzieć, co ludzi kręci w tego typu serialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial dla dałnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja blimsien
Taak, tez bym powiedziała, że to zboczenie zawodowe :) Lubie rozwiązywać zagadki z Housem, czasem nawet pierwsza wpadam na pomysł co to może byc za choroba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
są lepsze od brazylijskich telenowel niosa jakies treści dlatego są fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chirurgów oglądałam kiedyś dość namiętnie i akutalnie nadal ich lubię . Dr. House obejrzałam niedawno i spodobał mi się ten serial . Natomiast absolutnie nie jestem fanką Na dobre i Na złe a Ostry Dyżur również mi jakoś ... nie pasuję . Te dwa seriale [ reszty nie oglądam więc nie wypowiadam się na ich temat ] mają jakiś morał , sens , ciekawy i dość mądry wątek . Z całą pewnością są lepsze od tych , które nie wnoszą nic i od których wręcz pachnie głupotą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Połamana DANA
Chirurdzy to najlepszy serial jaki oglądałam, zaraz po nich nasz polski Czas honoru A Housa namiętnie oglądam, również lubię Ostry dyzur, ale Chirurdzy i House są ciekawsze, lepiej zrobione, z pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETH 13
CHIRURGÓW ANI OSTREGO DYŻURU NIE OGLĄDAM. NA DOBRE I NA ZLE CZASEM JAK MI SIE NUDZI ALE DR HOUSA UWIELBIAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Frost
Na dobre i na złe to najbardziej głupi serial stworzony przez nas... Ale ER, GA, House M.D. to najlepsze seriale medyczne. To że nie lubisz medycyny to nie znaczy że możesz to krytykować! W Ostrym Dyżurze bardzo dobra została wymyślona praca kamery! Super przypadki medyczne i bohaterowie (We wszystkich 3 serialach (Oprócz na dobre i na złe) bardzo barwni są bohaterowie). A to że Cię to brzydzi to się przymknij i siedź spokojnie. Jak coś nie pasuje i nie oglądałaś chodźby jednego sezonu to się nie odzywaj. Nie wiesz nie gadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×