Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

i jak tu schudnąć

Polecane posty

mam 21 lat, 162 cm i 73 kg:( trzy lata temu było to jeszcze 58 kg...zażywałam leki psychotropowe i mam wrażenie, że przyczyniły się one do mojej obecnej wagi. w ciągu tych trzech lat zmieniłam miejsce zamieszkania, ogólne nawyki oraz dietę - zamieszkałam w internacie i tam też się żywiłam. dwa lata temu w ciągu dwóch miesięcy z tych 58 kg przytyłam do 84 kg a w następnym roku schudłam poprzez ćwiczenia na siłowni i dietę do 68 kg. minął rok i dziś ważę 73 kg. boże...co mam zrobić, czy ktoś też tak miał??? dodam, że na takich stołówkach to szału nie ma z jedzeniem... od niedawna zaczęłam codziennie biegać - po 30 min, krótko ale systematycznie, z resztą nie mogę na ból kości piszczelowych:( strasznie boli...co robić i jak tu wrócić do dawnej wagi pytam ja was?? czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka:
Ducan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szej szejjjk
jedz połowe, nie tykaj ziemniakow, z mięsa zdejmuj panierke, bez sosow, zero słodyczy i ćwicz ;) powinno przynies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 miesiące przytyłaś 26 kilo? to niepokojące idź zbadaj sobie hormony i krew bo to nie możliwe aby nie zmieniając dietę przytyć aż tyle w ciągu 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukan- koleżanka schudła 16 kg, inne zachęcone jej wynikami potraciły na tej diecie też sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 164 cm i rok temu ważyłam ok. 78kg (nikt mi nie wierzy, że tak dużo, ale ja mam ciężkie kości i jestem bardzo ubita). Dzisiaj ważę 66 i ciągle chudnę. Jem dużo białka, a mało tłuszczu i cukrów. Raz na tydzień coś słodkiego;) Codziennie biegam 10km;) Na początku nogi bolały, miałam zakwasy, ale teraz jest już ok. Jedz mało a często. Śniadanie najpóźniej 3 godziny po przebudzeniu. I staraj się nie jeść po 18.00. Przemiana materii się poprawi i schudniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×