Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edzia...

czy 10 dni przed @ test ciazowy moze dac pozytywny wynik??

Polecane posty

Gość mam podobnieee
No to ładnie :). Ale chyba dla Ciebie, to nie problem, że jesteś w ciąży? Jak znosisz ciążę? Ja chce być w ciąży, ale bez fanatyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku był problem, nadal trochę jest, bo to niewłaściwy czas, ale doszłam do wniosku, że jak przyszło to chyba jakiś w tym cel jest.. Mieszkam od rodziny ok. 50km, a chcę się uczyć dziennie dalej.. w między czasie do pracy jak się uda, to ktoś będzie musiał dziecko popilnować, no ale zobaczymy jak to w praktyce będzie.. Nie zostanę z tym przecież sama :) Teraz jest super, ogólnie jem mięso (najbardziej fast foody) hehe, ale w normalnych ilościach, chipsy, tony słodyczy :) warzywa, owoce :) mam wstręt tylko do ogórków kiszonych, kapusty kiszonej, śledzi itp. jakoś mnie od tego odrzuca, ale smaki się zmieniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zachodzą w ciąże szybko te osoby co nie chcą dzieci w danym momencie, bo są odblokowane psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam w pierwszej ciazy to przez miesiac nie mialam zadnych objajow nawet sie nie spodziewalam ze jestem w ciazy test ciazowy zrobilam dopiero po tygodniu po spodziewanej miesiaczce i byly dwie kreseczki troche sie zdziwilam ale tez ucieszylam ( no ale nie stety stalo sie jak sie stalo) objawy ciazowe dopiero wysapily po 5 tygodniach ciazy tzn. sennosc mldlosci zawroty glowy zmeczenie i takie tam rozne. jedyne co mialam przed tym ze nie wiedzialam ze jestem w ciazy to strasznie mnie bolaly piersi i buzia zrobila mi sie bardzo ladna bez zadnych wypryskow teraz mam podobnie moze to cos znaczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LatteMacchiato a ile masz lat ? a ja wrecz przeciwnie w ciazy mialam wstret do miesa kazdego miesa nawet nie moglam na nie patrzec cos okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia dokładnie, żadnych objawów itp. ale ja do teraz nie jestem senna :) ale zaczęłam częściej biegać do wc, a w I trym, twarz miałam idealną :) 0 jakichkolwiek wyprysków, a teraz zaczynam II i niestety od czasu do czasu coś wyskoczy, ale piszą, że to jest normalne, że występują takie wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualnie 23, a jak się urodzi 24 :) niby normalny wiek na 1 dziecko, ale zawsze pozostaje jakieś "ale"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 23 pierwsze dzicko mialo sie urodzic 24 pazdziernika to w sumie juz by bylo nie dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam nagły zwrot akcji z mięsem :D na początku to jak widziałam obiad to liczyło się dla mnie tylko mięso, najlepiej jak najwięcej :) potem przeszłam do fazy wstrętu, że obiad jadłam taki: ziemniaki + mizeria, 0 mowy i myśli o mięsie, a teraz znowu mi te smaki wróciły i hamburgery, frytki, pizze, kebaby, schaboszczaki to bym jadła tonami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ale może tym razem się uda...Widocznie tak miało być, wiesz czasami lepiej pozwolić odejść takiemu maluchowi niż by miało się urodzić z licznymi wadami, natura wie co robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktory to tydzien ?? albo miesiac ?? ja tez jadlam tylko takie obiady ziemniaki i surowka albo mizeria i nic wiecej przez 3 miesiace bo potem mialam zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 tydzień i 4dni, a w którym tygodniu miałaś zabieg? Teraz czekam ogólnie na badanie połówkowe w 20tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Z reguły jakoś to się układa po urodzeniu dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz 13/14tydzień to taka górna granica poronień, po 14tyg, ryzyko poronienia spada o 65% bo wtedy wkraczasz w II bezpieczniejszy trymestr, ale ogólnie to na każdym etapie można poronić, liczę na łut szczęścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia a krwawiłaś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Moja bratowa poroniła 2 razy, raz przed pierwszym dzieckiem i raz przed drugim, no ale na szczęście i tak mają dwójkę zdrowych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic mi nie ylo nawet kropelka krwi poprostu dzien jak codzien dobrze sie dowiedzialam po moim slubie bo bym byla dopiero zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej martwią te konserwanty we wszystkim co jemy i pijemy, jakaś masakra z tym się zrobiła, to się nie dziwię, że jest tyle poronień, niby to nie zależy od jedzenia, ale cholera wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia też mam głupie myśli, tyle tego czytam o martwych płodach, nie chcę by się potem okazało, że w 20tyg. coś się stało :( ale niestety tutaj gwarancji nikt mi nie da, a jednak z tygodnia na tydzień człowiek bardziej się zżywa z takim maluchem, choć jeszcze nie czuje jak się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie dobrze ja to wiem tylko szanuj sie i odpoczywaj duzo mam nadzieje ze nie pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to się lenie w domu, ale mam zamiar znaleźć sobie pracę taką np,. na 2-3h dziennie mam już coś na oku :P do tego dalej szkoła i będę przynajmniej całymi dniami zapracowana hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko e nie przemeczaj za bardzo ja jak sie okaze ze jestem w ciazy to od razu ide na wolne i nc nie robie :) no bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już mam :) To akurat lekka praca by była, więc nie ma co się martwić, bardziej, że tak powiem umysłowa. Szkoda, tylko, że nic jeszcze nie czuję, poczułabym się pewniej w takiej sytuacji. No jestem ciekawa co tam wam wyjdzie na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Okaże się za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze bedzie dobrze skoro dobrze se czujesz i masz objawy ciazy to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×