Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edzia...

czy 10 dni przed @ test ciazowy moze dac pozytywny wynik??

Polecane posty

sa kobiety ktore znaja swoj organiz na wylot moze ty jestes jedna z nic ?? :) tez bym tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Oj nie sądzę, że znam swój organizm na wylot ;). Tak na prawdę przez ostatnie 3 lata, jak już nie obawialiśmy się ciąży, choć się zabezpieczaliśmy, to ja nie obserwowałam swojego cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkka
hej kobietki! Pozwolicie, ze sie przylacze.... ja tez sie staram o malenstwo, juz ponad pol roku i nic... @ powinnam dostac 7 sierpnia i tak czekam i mysle. Ostatnie dni przed @ to dla mnie istna masakra, dopatruje sie wszystkich objawow a potem i tak nic z tego :( czuje, ze tym razem bedzie podbnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Hej vikka! :) Na pewno się uda, niestety niektórzy muszę się starać nieco dłużej. A jak myślisz w czym jestem problem, że nieco dłużej już się starasz, tzn. jesli w ogóle jakiś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkka
eeehhh sama nie wiem... bylam u gina w styczniu, tak kontrolnie, akurat jak mialam owulke, pokazal mi moje pecherzyki i powiedzial, ze jestem bardzo plodna i nie bede miala problemow z zajsciem w ciaze. Taaaak, wlasnie widze... tez sie nasluchalam jak to do roku moze zajac i zeby sie nie stresowac i jechac na wakacje i takie tam. Ale jak tu sie nie stresowac jak czlowiek czeka, a to moje cialo i ja je obserwuje kazdego miesiaca czekajac na @ a raczej jej brak... ehhhhhh... od lipca pije mieszanke ziolowa ojca klimuszki...jakos sie trzeba wspomagac, ale lekko nie jest, szczegolnie przed @, ale komu ja to mowie, same wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
No ja to dopiero zaczęłam starania... Ale jestem prawie pewna, że po 6 cyklach starań miałabym identyczne wątpliwości, jak Ty, bo też jestem z tych teoretycznie bardzo płodnych...Przecież rok starań, jak mówią lekarze, że to norma, to bardzo długo jeśli wiesz, czujesz, że jesteś zdrowa, no chyba że to mąż coś niedomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkka
no wlasnie, ze moj luby juz kiedys z innych przyczyn robil sobie badania i z nim wszystko ok... bynajmniej bylo te kilka lat temu kiedy badanie bylo robione, wiec teraz czuje presje podwojna ze tak powiem. Ale fajnie, ze moge przynajmniej sie tutaj troche wygadac :) bo do tej pory tylko podgladalam watki staraniowe. Trzymam kciuki i za Ciebie, mam nadzieje, ze pierwszy miesiac staran okaze sie owocny! Zmykam spac, jutro na 7.00 do pracy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki i przyszedl okres troche sie zawiodlam ale mysle ze jak nie w tym miesiacu to w nastepnym juz przestaje o tym myslec. odezwe sie do was dopiero za 10 dni bo wyjezdzam do polski pa pozdrawiam i zycze wam powodzenia i 2 kreseczek na tescie daj znac Mam podobniee jak tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
hej! szkoda, ale nie ma co przesadzać, dopiero zaczynacie starania :). To nieco wcześniej dostałaś? Ja też czuję, że okres zbliża się wielkimi krokami, możliwe że też dostanę go trochę wcześniej, ech...No nic zobaczymy :). Miłego wyjazdu do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzekuje wlasnie wiem ze dosc wczesnie dostalam a dziasiaj mierzylam rano temperature inie zapowiadalo sie na okres dziwne ale okres wyglada normalnie takze staramy sie dalej napisz mi jak tam u ciebie bedzie moze jest mala fasolka ? oby ja zycze ci szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
No ale to też tylko dzień, czy dwa wcześniej, może też przez to czekanie. Ja jakoś specjalnie nie liczę, że już teraz się uda, ale najgorsze jest to czekanie...Napiszę co i jak, najwyżej przeczytasz sobie po powrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu w polsce tez mam dostepna do internetu ale nie wiem czy bede miala czas bo czekana na mnie moja chrzesnica corka mojej siostry bedzie miala 3 latka we wrzesniu bardzo sie za nia stesknilam ona jest prze kochana :) i musze sie nia nacieszyc :) a tak wogole to tez wybieram sie z mezem na wesele takze troche ten czas bedzie zagoniony. ale teraz starania zaczynamy od nowa wiem tyle ze plodni jestesmy takze kiedys napewno sie uda tylko mam nadzieje ze jak najszybciej bo latka leca :). a tobie jeszcze raz zycze 2 kreseczek na tescie i szczescia przede wszystkim szczescia i milosci meza :) buziole dla ciebie moze bede jeszcze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
No a ja dziś rano dostałam okres...co prawda jeszcze się nie rozkręcił, ech, tak czułam...dziwny był ten cykl, jak na złość inny niż poprzednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkka
mam podobnie :( przykro mi... u mnie juz sie skurcze przed @ pojawiaja wiec tak jak mowilam wyglada na to, ze nic z tego... jak skurcze to nie ciaza... Ty dopiero zaczynasz starania, wiec nie ma sie co zniechecac, zreszta tak za pierwszym podejsciem to malo komu sie udaje... no ale rozczarowanie jest jak zwykle. Oby nastepny cykl okazal sie byc bardziej owocny :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
Dzięki :). Nie martwię się, bo nie mam czym, tylko no właśnie małe rozczarowanie. Okres zaczął mi się wczoraj ok. 8 rano, ale do dziś na dobre się nie rozkręcił, a zawsze następnego dnia był dość obfity, więc kto wie, mam jeszcze małą nadzieje ;). Tobie również życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkka
dzieki, powodzenia nigdy za wiele :) ja tez mam zawsze nadzieje do konca... i tak co miesiac, no ale byle do skutku. Ogolnie staram sie nie nakrecac i tak caly cykl jest w miare luzno ale tydzien przed @ nie potrafie sie wyluzowac. Jak @ przychodzi na czas albo wczesniej to jeszcze pol biedy, ale jak sie spoznia to juz calkiem na psyche mi siada. Niby nie wszyscy musza miec dzieci, ale ciezko sobie odmowic i zrezygnowac z czegos, czego naprawde sie chce. A animatorce powiem tylko tyle, ze takie bole to ja mam co miesiac i z ciaza nie maja one nic wspolnego, a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny juz wrocilam z polski na weselu sie pobawilam bylo bardzo fajnie a teraz trzeb awracac do szarej rzeczywistosci. powiedzcie co tam u was slychac jak tam wasze starania i jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnieee
edzia topik która z was czeka teraz czy jest w ciąży jest założony przezemnie ;), miło że tam wpadłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×