Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helmut4000

Jak poderwać dużo młodszą dziewczynę?

Polecane posty

Gość Helmut4000

Mam 34 lata ale nie wyglądam. Chciałbym się zakochać w dziewczynie która ma 17-18 lat. Czy mam szanse? Czy może jest to za duża różnica pokoleniowa? Czy mielibyśmy o czym rozmawiać? Gdzie mam szukać? Czym imponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla ......
szukasz łatwej zdobyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesień...
się zbliża czyli początek roku szkonego - najłatwiej gdzieś w okolicy liceum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie spokój jesteś dojrzałym facetem jeszcze chwila i 40 Ci stuknie i o czym Ty chcesz rozmawiać z tak młodą dziewczyną ?....o dyskotekach ...nowych cuchach ....taka młoda dziewczyna stoi u progu życia ma maturę przed sobą później studia ....poznawanie świata nowych ludzi i myślisz że ktoś taki będzie stały w uczuciach tak na całe życie że jest gotowy na stały zwiazek ? co najwyżej możesz wyrwać taką laskę na dyskotece na jakiś numerek ale nie licz raczej na nic stałego .....pomyśl o opinii jej i Twojego środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluutkax3
może lepiej poszukaj kogoś starszego.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut4000
chyba mnie nie rozumiecie -to ma byc dziewica czysta i ciasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut4000
NIe no nie koniecznie dziewica itp. generalnie po prostu żal mi tez trochę że lata leca i chciałbym tak wrócić trochę do młodośći :) z jej wszelkimi aspektami. Zobaczę, może spróbuję na jakiejś dyskotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla ......
Czyli pisz mam kryzys wieku średniego i chciałbym przelecieć młodziutką a nie chciałbym sie zakochać, po co te pozory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut4000
właśnie nie idę na łatwiznę. Bo trudniej mi zaimponować nastolatce niż 25 latce. A z tą młodością chodzi o to że jak jesteśmy młodzi to jesteśmy mniej wyrachowani, myślimy o ideałach a nie o pracy itp.. tego chciałbym doświadczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla ......
"właśnie nie idę na łatwiznę. Bo trudniej mi zaimponować nastolatce niż 25 latce. A z tą młodością chodzi o to że jak jesteśmy młodzi to jesteśmy mniej wyrachowani, myślimy o ideałach a nie o pracy itp.. tego chciałbym doświadczyć ..." 34 lata a taki naiwny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helmut nastolatce wciśniesz każdy bajer i chyba o to właśnie Ci chodzi, ze starszą kobietą nie poszłoby Ci już tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary cap45
Zabierz ja do skepu z zabawkami, kup lalke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla ......
Moim zdaniem autor to frajer któy 20-paro letniej kobiecie czy rówieśniczce nie jest w stanie niczym zaimponować, to szuka naiwnej małolaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byłoby jeszcze ok. nie posądzałabym cię o pedofilię etc. Ale?? "Gdzie szukać?" Myślałam, że ty się już zakochałeś. A ty pytasz gdzie masz znaleźć nastolatkę??:o czy ty jesteś w pełni władz umysłowych?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbilo ci totalnie
trzeba bbylo sobe corke szybko zrobic :o mialbys do bezgranicznej milosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vincenty2000
Nijak , tak jak każdą tyle ,że więcej fanu to trzeba włożyć , z reguły żle to sie kończy , tylko zakochanie w moich oczach tłumaczy takie coś a i tak bedzie wojna z rodzina i środowiskiem.Nie zycze powodzenia bo ty zaliczyc ja tylko chesz. .Faet 32 lata to pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodapoznastarszegofaceta
Akurat ja szukam faceta 30-35 , sama mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla takiej 20 letniej laski nie trzeba wiele, kilka zdań i jest twoja, ale skoro pytasz na forum to pewnie nie masz o tym pojęcia, nie musisz być ładny czy przystojny, jak jesteś inteligentny wciągniesz każdą małolatę, ale w twoim przypadku może być ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodapoznastarszegofaceta
Nie zgadzam się,że nie trzeba wiele, chyba mało się znasz kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodapoznastarszegofaceta
Tak, ale dla większości to jest kolosalna różnica wieku dla mnie akurat nie . Może niektóre dziewczyny chcą mieć zapewnione np :bezpieczeństwo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×