Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helmut4000

Jak poderwać dużo młodszą dziewczynę?

Polecane posty

Gość gość
Świat schodzi na psy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak a propo, tez mam 33 lata
i na starszych 10 lat nie lece bo po co, zeby sie szybciej zestarzec?30+ by bylo w sam raz a mlode lubia starszych bo chca sie powazniej prezentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Skoro tu nie ma mlodszych dziewczyn , trzeba bedzie wyskoczyc na malolatki , sloneczka , mniam , he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet szuka mlodszej to znaczy ze mu sie nie powiodlo ze starszymi i sie boi ze kobiety w jego wieku nie beda z nim chcialy byc. Jestes az taki zly? widocznie masz zle doswiadczenia ze starszymi kobietami. a mlodsze dziewczyny szukaja oparcia u starszych mezczyzn, szukaja wsparcia i opieki. faceta ktory wytrze jej lzy jak placze, ktory zrozumie jak opowiada ci o problemach, ktory nie ocenia i akceptuje taka jaka jest. wiec mozesz byc taki jaki pisalam ^, musisz miec takze tematy do rozmowy i podobne zainteresowania. i nie sadz ze jesli mlodsza to moze byc zdrowa, zawsze sie zabezpieczaj prezerwatywa jesli cos robisz. taka moja rada na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same w młodym wieku leciałyście na starszych a teraz jakieś bzdury piszecie i obrażacie facetów, którzy wiążą się z młodszymi :P Hipokryzja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
szczerze mowiac to chcialbym sie taka mlodsza dziewczyna zaopiekowac , przytulic ja i kochac na stale ale ta jedna ,jedyna a nie wszystkimi , milo jest kochac i byc kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale nie obrazam facetow, pisze bo taka jest prawda, z psychologi tak wynika. Kazdy chce byc kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..ze starszym? hehe i zaraz usłyszysz ..że dla pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Wcale nie musi byc dla pieniedzy, tak jak Gosc mowi , milosc to milosc , aczkolwiek pieniadze sa potrzebne do zycia , zgadzam sie z toba taka jest psychologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Chyba ze dziewczyny wola starszych, zonatych i z dziecmi facetow , zamiast wolnych , to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Ach jeszcze jedno chcialbym dodac , ktos tam mi sugerowal bym , sobie poszedl na dziwki , chcialbym to podkreslic iz nie chodze na tego typu wypady , nigdy nie bylem na dziwkach , i nie bede , jak juz to chcialbym poznac normalna zwyczajna dziewczyne. Ktora chce kochac i byc kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Oj Grzegorzu, masz panią po 30? Niedawno pisałeś: Mowicie o kobietach po 30ce sa marudne nie chca urodzic dziecka poza tym kobieta sie szybciej starzeje mam w d***e takie sa rozwodkami z dzieciakami.nie chce marudy z dorobkiem teraz zrozumiale ??? Ponoć ta 21 z dziećmi i 17 znalazły kogoś innego, a ciebie nie chciały: grzes5 Gosc to nie sciema ta co 21 _lat ma dwoje dzieci,i seperacje z mezem ta z kolei co ma 17lat jest sama ,to cyba wiadome ze wybralbys na moim miejscu ta mlodsza bez dzieci poza tym wlasnie do tej 17 latki czuje wieksza milosc i wlasnie z nia sie zwiaze. grzes5 Macie racje,nie wyszlo mi ani z jedna ani z druga,znalazy sobie juz kogos innego Moj trud poszedl na marne. A "twoje" ogłoszenie z netu: grzes 2013-06-16 21:59:21 mam 39lat wygladam bardzo mlodo i tak sie czuje chce byc z dziewczyna co ma 15 lat moje gg Kogo oszukujesz? Siebie czy innych? Jak widzicie nie ma sensu z nim pisać. Nie martw się to mój ostatni wpis tutaj, namieszałam, ale dlaczego mam pozwolić na oszustwo? Trollowanie innych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Karniwal powiem wprost odperdol sie ode mnie. W d***e msm tn internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Tez ci zycze bys doznala samotnosci ,bys wiedziala co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzesiu, niedoj****y pedofilu, 39 lat i szukasz 15 letniej dziewczyny ?? zgłosiłam na Policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I grześ zamilkł :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Nie bede z wami wiecej pisal , a zeby cos zglaszac na policje , to musialbym dokonac Przestepstwa. Jak chcesz wiedziec to z zadna z tych dziewczyn nie doszlo nawet do spotkania. To co ci da teraz ta zemsta.? A teraz zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne hipokrytki! Same mając naście czy dzieścia lat startowały i były w związkach ze starszymi facetami a teraz mają pretensje, że ich rówieśnicy chcą młodszych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiemnastoletnia dziewica
Ja tam nie lecę na starszych panów. Nie latałam i nie latam za takimi więc proszę was dziadki abyście nie wyzywali nikogo od hipokrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Widze ze wszedzie , mnie proboja zniszczyc.Jak bym cos komus zawinil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę ogólnie nie konkretnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
To wyglada na to gdybym sie spotkal z 18 czy 20 latka to juz by bylo przestepstwem , to co ma powiedziec 20 latek jak jest z 15 latka to wlasnie taki muglby byc posadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Moglby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Gosc masz racje to sa hipokrytki , zapomnialy co przezywaly same , bede z taka dziewczyna jaka ja i ona bedziemy chcieli , kto mi zabroni byc z 18 czy 20 latka , jezeli sie taka znajdzie to bardzo chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeszcze bym chcial dodoac, postanowilem ze nie bede nikogo szukal , i tak nie mam szans , dlatego zostane sam , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
gosc to ja grzes1 zapomnialem dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz szukać na dyskotekach czy w internecie, to najprędzej trafisz na taką, której potrzebne są pieniądze, fura i wygląd fizyczny (choć jeśli pieniędzy dużo, to wygląd schodzi na dalszy plan). Młode kobiety, które nie są wyrachowane myślą o studiach, pracy, dorobieniu się, więc nuta szaleństwa odpada. Jeśli masz dużo kasy, chętna na sponsora na pewno się znajdzie. Jeśli szukasz wiązku, to na młodą nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Ale pocieszenie, nie chce ladki ktora chce studiowac , sa glupsze jak te, ci nie maja wyzszego wyzszego wyksztslcenia , brzydze sie studentkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Ale pocieszenie, nie chce ladki ktora chce studiowac , sa glupsze jak te, ci nie maja wyzszego wyzszego wyksztslcenia , brzydze sie studentkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Karneval widzę weszłaś na moje gg heh odpisałem Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×