Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helmut4000

Jak poderwać dużo młodszą dziewczynę?

Polecane posty

Mlodapoznastarszegofaceta no tak, młoda, doświadczona zawsze wie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmut4000
mlodapoznastarszegofaceta - a moze ty mi dasz zamoczyc? stawiam wino jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu -> Ty to akurat w tym całym towarzystwie jesteś bardzo normalna, a przy okazji fajna laska i masz głowę tam gdzie powinna być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy bredzicie
facet ma dośc bab w swoim wieku, które albo są juz mezatkami, matkami i by gadały tylko o tym (dzieci, domek, juz wiecie- jakaś stabilizacja w ich wieku). czy chce przeleciec czy stworzyc jakis dłuzszy zwiazek -ja go rozumiem :D jamam 22 l i szukam faceta starszego. Fakt,coś mam w sobie, że mnie pociągają starsi mężczyzni (mowie i wieku powyżej 27-28lat), ale badzmy szczerzy- faceci (albo raczej chłopaczki) w moim wieku to niedojrzali ludzie, szukajacy zabawy, wrazen, albo błąkający gdzies w chmurach. Ja potrzebuje kogoś stabilnego, dojrzałego. Wiec gościa rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianka ulaa
Pewnie , że masz. Przeciez róznica wieku to nic złego ludzie opanujcie sie... Ja mam starszego od siebie partnera i nie poleciałam na kase itp. jak sie niektorym wydaje , bo co młoda dziewczyna widzi w starym ona kase a on ma młoda dupe to sterotyp , oczywiscie zdarzaja sie takie zwiazki i duzo z nich na tym polega ale zdarza sie tez uczucie i miłosc tylko rozni sie tym ze kogos dzieli 6 czy 10 lat. oczywiscie jesli dziewczyna jest inteligetna bedziesz miał z nią o czym rozmawiac , bo o tym akurat nie swiadczy wiek tylko rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenażysta
"Mam 34 lata ale nie wyglądam. Chciałbym się zakochać w dziewczynie która ma 17-18 lat. Czy mam szanse? Czy może jest to za duża różnica pokoleniowa? Czy mielibyśmy o czym rozmawiać? Gdzie mam szukać? Czym imponować?" Nie zaimponujesz: pieniędzmi, karierą, ciuchami, wypaśną chatą i odjechaną furą. Zaimponujesz: 1. Powodzeniem u innych młodych kobiet, 2. Stabilnością emocjonalną, 3. Niezależnością - jako mężczyzna, który postępuje tak ja uważa za stosowne dla siebie (nie mylić z niezależnością finansową, która też okaże się przydatna) 4. Spontanicznością (nie próbuj oficjalnie randkować z młódką) 5. Obojętnością na jej urodę, patrz punkt 1 6. Zapoznaj się oczywiście z trendami kulturalnymi wśród licealistów i studentów, 7. Krzepą fizyczną i pewną siebie postawą ciała (warunek konieczny, z bandziochem pod koszulą furory nie zrobisz w ogóle) 8. Pewnością siebie, 9. Zupełną obojętnością wobec dzielącej was różnicy wieku. Jeśli kobieta poruszy ten temat, to przeramuj ją tak aby ona wyszła jakby to ona bała się takiej różnicy wieku. 10. Niedostępnością w pewnym zakresie (nie odpowiadając na telefony i sms'y w tempie błyskawicznym, lecz z opóźnieniem) Proponuję zacząć od pracy na ciałem, to pomoże w pracy nad pewnością siebie. Ze względu na uwarunkowania socjalne może być ciężko stworzyć długi związek z taką kobietą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenażysta
"Mam 34 lata ale nie wyglądam. Chciałbym się zakochać w dziewczynie która ma 17-18 lat. Czy mam szanse? Czy może jest to za duża różnica pokoleniowa? Czy mielibyśmy o czym rozmawiać? Gdzie mam szukać? Czym imponować?" Nie zaimponujesz: pieniędzmi, karierą, ciuchami, wypaśną chatą i odjechaną furą. Zaimponujesz: 1. Powodzeniem u innych młodych kobiet, 2. Stabilnością emocjonalną, 3. Niezależnością - jako mężczyzna, który postępuje tak ja uważa za stosowne dla siebie (nie mylić z niezależnością finansową, która też okaże się przydatna) 4. Spontanicznością (nie próbuj oficjalnie randkować z młódką) 5. Obojętnością na jej urodę, patrz punkt 1 6. Zapoznaj się oczywiście z trendami kulturalnymi wśród licealistów i studentów, 7. Krzepą fizyczną i pewną siebie postawą ciała (warunek konieczny, z bandziochem pod koszulą furory nie zrobisz w ogóle) 8. Pewnością siebie, 9. Zupełną obojętnością wobec dzielącej was różnicy wieku. Jeśli kobieta poruszy ten temat, to przeramuj ją tak aby ona wyszła jakby to ona bała się takiej różnicy wieku. 10. Niedostępnością w pewnym zakresie (nie odpowiadając na telefony i sms'y w tempie błyskawicznym, lecz z opóźnieniem, etc) Proponuję zacząć od pracy na ciałem, to pomoże w pracy nad pewnością siebie. Ze względu na uwarunkowania socjalne może być ciężko stworzyć długi związek z taką kobietą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co zrobic
poszukaj galerianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka dla dzidziusiów
Helmut4000 mlodapoznastarszegofaceta - a moze ty mi dasz zamoczyc? I stawiam wino jakby co O tym młoda marzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyujhujikojhjkjhujkl
tak marzyłam, nostalgiczne, przygnębiająco nad ranem o świcie, wieczorem z księzycem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można rozwinąć chodnik przed wyjściem ze szkoły podstawowej, jak się będą kończyć lekcje i dziewczyny będą wychodzić, pociągnij mocno za chodnik, na pewno jakieś poderwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Petain
Młode dziewczyny często szaleją właśnie za starszymi od siebie facetami, więc to nie powinno być takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Pozwolcie moi drodzy ze ja rowniez sie przylacze,nie dziwie sie helmutoei 4000. Rowniez chcialby poznac nastolatke,to nie jest pefofilia jak to nie ktorzy okreslaja,mam podobnie jak on tez wygladam mlodziej i duchem i cialem, dodam rowniez ze m 39 lat i bylem z dziewczya co miala 17,jej mama wiedziala o nas ba nawet byla u mnie w domu i bylo wszystko dobrze,dodam ze nie bylo widac roznicy.ani nawet jej nie odczuwalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Pozwolcie moi drodzy ze ja rowniez sie przylacze,nie dziwie sie helmutoei 4000. Rowniez chcialby poznac nastolatke,to nie jest pefofilia jak to nie ktorzy okreslaja,mam podobnie jak on tez wygladam mlodziej i duchem i cialem, dodam rowniez ze m 39 lat i bylem z dziewczya co miala 17,jej mama wiedziala o nas ba nawet byla u mnie w domu i bylo wszystko dobrze,dodam ze nie bylo widac roznicy.ani nawet jej nie odczuwalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Przepraszam za podwojny post, nota bene, chyba ze jest dziewczyna zaintetesowana by ze mna porozmawiac,to dlaczego nie, zawsze mozemy znalesc wspolne tematy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
O, nawet piszę jak nastolatka bez zdanej matury z języka polskiego. Błędy robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tak mlodej dziewczynie chlopak prawie w wieku jej ojca:o? Masz przyspieszony kryzys wieku sredniego, to idz na dziwki, a nie wykorzystuj mlodej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś kolejny idiota szuka młodej chcąc się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary topik, jeszcze aburabi bywał na kafe ;) co do faceta podbijającego, idź poszukaj w gimnazjum, ten sam poziom, będziecie idealną parą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Dobrze przyznam sie stylistyka,ale trudno jest napisac bez blednie , w pospiechu , z telefonu, dlaczego zaraz padaja slowa krytyki. Powiem wam ze jest bardzo fajnie sie mlodziej czuc i wygladac, to nie jest kryzys wieku sredniego , tylko dobre geny, rowniez znam mlodsze dziewczyny , ktore wola starszych chlopakow , i nie wdze nic w tym zlego. A jezeli ktos kto mowi ze to dziadek , to sie myli , otoz dziadek to osoba , ktora ma 70 80 lat moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był tu już kiedyś poruszany podobny problem, pisali coś o jakiejś wywłoce która sypia z dużo starszymi od siebie sąsiadami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzes1 uważaj bo uwierze ze nie bylo widac roznicy wizualnej miedzy 40 letnim chlopem a nastolatką :D:D intelektualnie faktycznie moglo nie byc roznicy bo jestes niedojzalym chlopcem nic tylko ogolic jajka i wyslac do przedszkola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
Witaj Grzegorzu, nadal desperacko szukasz? Cuda, znalazlam wpis faceta, który rzekomo popełnił próbę samobójczą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karneval
popełnił samobójstwo*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
Zalezy jak dziewczyna to widzi , oczywiscie nie kazda woli starszego, rowiez chcialbym podkreslic , iz sa dziewczyny w wieku17 20 lat , dla ktorych 39 latek, nie jest dziadkiem , osobiscie mam przypadek ze 21 letnia dziewczyna sie w mnie zakochala , i nie daje mi spokoju , ale ja jej nie chce , (chodz jest ladna) ale ma meza i 2-je dzieci , tylko ta roznia dzieli , z drugiej zas strony mi jej szkoda, wiec nie jestem dziadkiem heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zauważcie że kobieta np. lat 33 woli starszego o 10 lat i tu nie ma takiej kolosalnej różnicy jak związek 17 latki z 35 latkiem bo to zupełnie co innego bo 17 latka to nastolatka która dopiero wchodzi w życie a ludzie po 30 tce to raczej już dojrzałe osoby [ choć nie wszyscy jak widać ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
A Ty Kernival jestes jakas moja przesladowczynia ? I nie proboj mi wciskac kitu ze jestem desperatem , mylisz sie i to grubo ,jest jedna dziewczyna , ladna, wysoka, ciemno blond , o zielonych oczach ma 33 lata , tylko nie jestem pewny , czy ona moze miec dzieci , tak mi mowila , hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to proste- nastki- dają tyłek za lody, ciuchy, kieszonkowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzes1
A Ty Kernival jestes jakas moja przesladowczynia ? I nie proboj mi wciskac kitu ze jestem desperatem , mylisz sie i to grubo ,jest jedna dziewczyna , ladna, wysoka, ciemno blond , o zielonych oczach ma 33 lata , tylko nie jestem pewny , czy ona moze miec dzieci , tak mi mowila , hmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×