Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość przystojniak jak się patrzy
Czytałem tematy w gablocie , są tez tu: http://www.lo11.pl/sub,pl,matura-2013.html Nie jest źle ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, tematy są ok, jak ktoś boi się niepowodzenia z tematami 'od szkoły' to może wybrać jakiś z tych na dole zaproponowanych przez uczniów, są one troszkę luźniejsze. :) Co do XI LO, zapewne tam nas przydzielą, choć jak będzie możliwość wyboru to wolę jakąś szkołę na wschodzie lub północy Poznania, wolałbym nie przebijać się przez pół miasta na Grunwald w godzinach porannego szczytu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no to ciekawe czy będzie możliwość wyboru, bo ka również wolałabym północ. Ale jak nas skierują do tej XI to chociaż miejsce oswojone ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterrrrr
teraz tylko czekac na wyniki, oby byly pozytywne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Bingo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluskakopciuszek
hey podajcie mi linki do szkol w jakich wy bedziecie zdawac egzaminy w 2013/2014 ...bardzo zalezy mi na wierzytelnosci tych placowek... z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Wykaz placówek jest ogłaszany na dwa tygodnie przed egzaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluskakopciuszek
heyo pisalam juz czytam wasze wypowiedzi i mam jeszcze jedna ogromna prosbe podchodze do sesji w pazdzierniku chce zdawac najwazniejsze przedmioty czyli te trudniejsze te latwiejsze zostawie na luty i ewentualne poprawki, w 2014 chce podchodzic do matury...mam ogromna prosbemoglby ktos mi przeslac jakiekolwiek materialy z ktoryh sie przygotowywaliscie....zalezy mi na tym bardzo....sama juz zakupilam ksiazki , postanowilam nie placicza kurs bo skoro nie trzeba na niego uczeszczac to wole kase przeznaczyc na ewentualne poprawki chodz mam nadzieje ze takich nie bedzie.... bd bardzo wdzieczna za kazda pomoc....dzieki z gory :* i gratulacje pozdawanych egzaminow :P:P:P :* czekam na odpowiedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluskakopciuszek
egzaminowany jestes tutaj???? mozesz mi odpowiedziec z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ luluskakopciuszek - ja zdawałam wszystkie przedmioty (mam nadzieję zdałam) jedynie korzystając z tanich na szczęście repetytoriów GREGa, żadne podręczniki nie są potrzebne. Wystarczy sobie poczytać i zdana gwarantowana ;) Z fizyki i matematyki jedynie bazowałam na zbiorze zadań.. co do linków jeszcze niedawno były podawane chyba do wszystkiego, więc jeśli czytałaś to powinnaś zauważyć ; ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluskakopciuszek
kochani mozecie mi napisac ile zaplaciliscie za wszystko ???? ile Was wyniosly koszty???? ja mieszkam obecnie za granica musze sobie zorganizowac czas i srodki na to wszytsko i chcialabym poprostu wiedziec.... bardzo mi zalezy na tym i napewno podejde i zrobie wszytsko by zalicyc ale chce wiedziec ile musze odlozyc....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Mnie to kosztowały tyle ile bilety PKP. Z opłat za egzaminy zwolnił mnie dyrektor OKE. Koszt jednego egzaminu to jakieś 170 zł * 11 egzaminów ok.1900 zł . W twoim przypadku dochodzi jeszcze, to że nie będziesz pracować przez miesiąc październik 2013 za granicą. Egzaminy rozłożone są na trzy weekendy. Piątek Sobota Niedziela Piątek Sobota Niedziela Piątek Sobota. Z tego, co wiem osoby przebywające za granicą muszą przesłać ksero paszportu. Ale jak masz meldunek w PL, to też możesz spoko podchodzić do egzaminów, wtedy wysyłasz ksero dowodu osobistego. No i czy masz gdzie się zatrzymać w Polsce na egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluskakopciuszek
a co zrobiles by Cie zwolnili z oplat za egzaminy????? czyli nie musiales placic za szkole czyli okolo 150 zl miesiecznie przez 1 miesiecy ????? z zatrzymaniem sie nie bede miec problemu ....a co do pracy to wykorzystam urlop i przylece do Polski ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluskakopciuszek
a i do ktorego OKE skladales dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluskakopciuszek
aha okey a do ktorego OKE skladaliscie dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ambiwalentna_93 Nie praca czy jej brak jest wyznacznikiem, a to ile wychodzi złotych na głowę w rodzinie. :P Jednak wątpię, by osoba pracująca za granicą zarabiała tak mało by podchodzić pod progi zwolnień. @luluskakopciuszek Ja na egzaminy nie wydałem wiele, głównie pieniążki poszły na prąd do nauki z laptopa, jakieś książki typu Vademecum czy zeszyty ćwiczeń, długopisy, linijki czy paliwo na dojazd, łącznie około 250-300 zł. :P Koszt najważniejszego, czyli egzaminów pokryła mi UE(co i jak opisałem na stronie np. 97). Wydasz na całość nie mniej niż 1881 zł - licząc według obecnej stawki(171x11), jednak podejrzewam że w ślad za rosnącymi pensjami nauczycieli stawka też będzie wyższa(o mniej więcej kilka złotych). :) Co do linków do nauki, jest ich tu masa podana w temacie, jak zapoznasz się z całością to znajdziesz te linki. Również jestem z OKE Poznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Alt to nie są miesiące nauki. Tylko egzaminy. Jedenaście egzaminów. Jak masz jakieś zameldowanie w PL, to zgłaszasz się to tego OKE, które obejmuje twoje województwo. A jeśli chodzi o osoby z zagranicy, to nie wiem tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
Mnie w 1 sesji, którą pisałem w lutym 2012 zwolnili ze wszystkich opłat (za 11 egzaminów) i nawet nie sprawdzali ile w mojej rodzinie jest pieniędzy na głowę, a w tym druczku ściemniłem, że mieszkam sam, a jeżeli pytaliby się kto opłaca mi mieszkanie miałem przygotowaną odpowiedź, że dziadkowie płacą za mieszkanie i dają mi pieniądze na jedzenie :D. Zarejestrowałem się w urzędzie pracy w Warszawie na Grochowskiej (akurat mój rejon), uzyskałem status osoby bezrobotnej i z papierkiem od razu pojechałem zapisać się na egzaminy do OKE i zrobiłem tak drugi raz w październiku 2012 i również zwolnili mnie z opłaty za 4 egzaminy, które mi zostały.. ale teraz w lutym 2013 już zapłaciłem za 3 egzaminy, które mi zostały do zdania. PS: przyszły już Wam wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Jeszce wyniki mi nie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halohaloaaa
Wiecie moze mniejwiecej kiedy przyjda wyniki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Jeśli chodzi o OKE Jaworzno, to uważam że koniec marca pierwszy tydzień kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyników spodziewajmy się od drugiej połowy marca do początku kwietnia, po mniej więcej takim czasie dochodziły wyniki z poprzednich sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild6236
właśnie odebrałam pismo z OKE /nie mogłam się dodzwonić więc wysłałam list/ i wicedyrektorka naprawiła swój błąd- skierowali mnie od razu do szkoły na maturę:) Oczywiście nie ma tam nawet słowa przepraszam/ pomyliłam się/ mój błąd.. ale pieprzyć to, najważniejsze, że dopuścili mnie do matury:) teraz tylko czekam na wyniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Do matury dopuszczą Cie, wtedy i tylko wtedy gdy zdasz wszystkie 11 egzaminów z zakresu LO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild6236
egzaminowany tak, wiem ale do końca roku trzeba było złożyć deklarację maturalną inaczej po otrzymaniu wyników z sesji zimowej już by mnie do matury nie przyjęli.. tak zrobiłam i zamiast dostać pisma jak inni- 'po otrzymaniu wyników wyślemy dalsze instrukcje' od razu dostałam odmowę, że nie mogą mnie skierować na egzamin bo nie dostarczyłam świadectwa (którego nie miałam jeszcze, absurd) odsyłam do mojego posta ze strony 142 :) już mnie przydzieli do konkretnej szkoły, więc przynajmniej mogę iść po listę tematów maturalnych i zacząć pisać pracę na polski;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Maturę w 2013 będziesz pisać jeśli zdasz wszystkie egzaminy. Dlatego ja sobie LO podzieliłem na dwie sesje w 2013 roku. Zimową i jesienną, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to pod koniec listopada może początkiem grudnia będę miał świadectwo LO i już bez problemów mogę się przez grudzień(2013), styczeń, luty, marzec, kwiecień i do maja przygotowywać do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild6236
egzaminowany znowu.. tak, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że najpierw muszę mieć zaliczone egzaminy żeby dopuścili mnie do matury ale deklarację trzeba było złożyć odpowiednio wcześniej.. wszystko wskazuje na to, że jednak zaliczę więc przygotowuje się już powoli do matury:-) oczywiście wygodniej jest sobie rozłożyć w takiej kolejności jak podałeś ale ja nie miałam za bardzo wyboru bo chcę koniecznie w tym roku mieć maturę a zapisałam się na te egzaminy z końcem roku szkolnego, więc pierwsza najbliższa sesja była w październiku a wolałam sobie rozłożyć na dwie i tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×