Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Witajcie,jak myślicie czego sie spodziewć na chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też, myślałam,że będzie 2010. Musiałam się przestawić i nie mogłam znaleźć jak się robispis treści w tym 2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
Ja również miałem, z tym problem, przeszukałem wszystko i nic, w końcu ręcznie wpisałem rozdziały i zrobiłem z nich hiperłącza, niestety nie działało to tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative009
Powiedzcie co najlepiej powtorzyc z WOSu? Sa jakies zagadnienia ktore czesto sie powtarzaja na egzaminach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się uczę przede wszystkich tych rzeczy administracyjnych. Kto podejmuje decyzje w państwie itd. ogólnie o polityce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz zwymiotuje ,grzecznie mówiąc tym wosem ,juz nie mogę na to patrzec,co do TI to jakas masakra dzis była ja tez uczyłam sie tylko na 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam dziś również egzamin z TI. Z zadań zamkniętych pamiętam pytanie o pytanie o system operacyjny mobilny (odp. Windows), pytanie z grafiką wektorową (odp. w stylu ze ma proste i określone figury? - ten kto dziś pisał egzamin na pewno się zorientuje), pytanie z prawami autorskimi (ostania odpowiedz, ta w której wspomniano o programach komputerowych i ) i ostatnie pytanie które pamiętam to pytanie z karta sieciową MAC (odp. ipconfig). Podzielcie się się swoimi odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie ucze z tej strony chemia.opracowania i mam nadzieje ze starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadania źle opisane nie są brane pod uwagę przy ocenianiu, nawet jak wszystko jest dobrze zrobione. Jak masz Zadanie1.doc, to nie musisz pisać doc w opisie pliku, tylko Zadanie1. Przynajmniej tak było na mim egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co patrzyłem to z chemii organiczej trzeba odróżniać reakcje addycji i substytucji, reakcje charakterystyczne. I przejrzeć doświadczenia takie typowe i różne próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z organicznej też warto umieć rozróżnić alkany, alkeny i alkiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby udało się zdać w tym roku...w następnym matura będzie dużo trudniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative009
Co sie zmienia w maturze bo jeszcze sie tym nie interesowalem? Ja planuje zdac reszte jesienia tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana formy egzaminu ustnego z języka polskiego. Nowa podstawa programowa trudniejsza, np.; matematyka. Zdawanie co najmniej jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym co prawda bez progu zdawalności(czyli wystarczy samo przystąpienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z wosu i przyznam, że był prosty. Dużo zadań z tabelkami z opisami i dopasowaniem podanych pojęć. Wypowiedź pisemna też bardzo fajny, bo o przystopięniu polski do ue i co na tym zyskaliśmy (nie pamiętam dokładnie tematu :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która odp zaznaczyłas w tym pytaniu o terkmenistan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki turkmenistan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam trzeba było zaznaczyć prawdziwe zdanie w tabelce? Wybrałam to ostatnie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative009
Ja tez ostatnie z turkmenistanem. Wos byl prosty wg. mnie. Wczoraj przez 5 godzin sie uczylem z jednej z podanych tu stron i polowa z tych rzeczy byla akurat na egzaminie ;) wypracowanie tez napisalem na wszystkie 3 strony. W kilku pytaniach tylko nie bylem pewny na 100% i strzelalem z glowy ale i tak mysle, ze zdane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) uf ja też ,mam nadzieje ze dobrze ,oczywiscie zamotałam sie troche na tych trybunałach sadach itd ,a co zaznaczyłas w tym pytaniu o bosni i hercegowinie? a w tych sąsiadujących panstwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Creative009
Bosnia jest obok Chorwacji i tam bylo, ze byla czesc Jugoslawii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te sasiadujące panstwa ? co zaznaczyliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej pierwszej mapki nie pamiętam, jak zaznaczałam, bo strzelałam szczerze mówiąc, a z tej drugiej z sąsiadami to najpierw dałam Niemcy potem Ukraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Rzeszów
Ja właśnie wróciłem z Chemii. Niby w Rzeszowie zdawały tylko 3 osoby i generalnie miła atmosfera, spokój, ale po otworzeniu arkuszy kosmos. Wydawało mi się że jestem przygotowany, ale zadania były naprawdę trudne. Liczę na jakieś 2 w porywach do 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dałam niemcy ,ukraina i rosja nie wiem czy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam chemia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malablondynka111
Witam właśnie wróciłam z egzaminów które zdawałam w Bytomiu mogę wam powiedzieć że wos był prosty z którym sobie poradziłam,ale chemia była niestety trudna..myślałam że nauczyłam się wystarczająco ale jednak byłam w szoku po otwarciu arkusza..mam nadzieję,że jakoś na dwójkę zaliczę..A wam jak poszły dzisiejsze egzaminy? i gdzie zdawaliście ? Zdawał ktoś egzaminy z Podstaw przedsiębiorczości,historii oraz geografii ? czego można spodziewać się na egzaminach z tych przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kto c***owiedział, że złe oznaczenie zadania dyskwalifikuje całość? (chodzi o TI) To była część zadani i jedyne co zrobią to odejmą punkty, nie martw ludzi skoro się nie orientujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakto źle oznaczone? Gdy plik z zadaniem nie jest zapisany tak jak podane jest w arkuszu to nie jest to zadanie sprawdzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×