Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
a ja dokładnie odwrotnie z fizyki nie umiałem nic i 30% a matematyka gdzie wydawało mi się że umiem na dostateczny otrzymałem 21%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego z geografii w pierwszej kolejności się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć wiedzę ogólną, może być pytanie o wszystko, więc jak określić czego się uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z geografii zdawalność jest 100% więc egzamin jest łatwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, skąd masz takie informacje, że zdawalność z geo to 100%? są gdzieś jakieś statystyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie cke w dziale informacje o wynikach jest sprawozdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widziałem to zdawalność 100% w roku 2013 była z biologi w sesji zimowej i z podstaw przedsiębiorczości w sesji jesiennej 2013. Z geografii to zazwyczaj ponad 90%, ale jednak nie 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z matematyki podstawa to dobrze nauczyć się funkcji a wtedy zdasz napewno bo z tego są głównie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
funkcje f(x)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwadratową głównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli opanuję dobrze równania, nierówności i funkcje to myślicie, że jest opcja, że zdam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tylko to opanowane i mam nadzieje że zdam. Może być 15 - 20 abcd i można strzelać jak się nie wie, do tego zawsze jest 1 zadanie za 5 pkt. Gdzie trzeba wpisać prawda lub fałsz. Jeśli ktoś nie wie nic to też może np. wszedzie prawda napisać i 2 - 3 pkt. bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te prawda fałsz to są z teorii czy coś na zasadzie 2+2=4 czy to prawda czy to fałsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda i fałsz to jest teoria, przynajmniej było tak na matematyce październik 2013. Nie pamiętam już czego to dotyczyło ale można było max 5pkt dostać. Do tego było chyba 10 zadań zamkniętych za 1pkt a reszta wszystko było trzeba liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizyka już za tydzień !!! kto zdaje fizykę ? czego się uczycie/powtarzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca, moc,energia,********iepło, optyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z matematyki 20 zamkniętych zadań, 2 zadania na prawda/fałsz, gdzie jedno jest ogólne a drugie do rysynku (wykres funkcji, figura geometryczna jakaś) a reszta zadań jest otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie to że było tak w jednym roku nie znaczy że będzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne chematy były w lutym i październiku 2013, październiku 2010 i na arkuszu, który jest podany w informatorze. Poza tym jak wygląda egzamin jest mało istotne, bo jak się nie umie to i tak ma ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, jak się nie umie to jest klops, ale jeżeli będzie tak jak u mnie na egzaminie(20 zamkniętych i 10 pkt. za prawda/fałsz) to można zdać opierając się tylko na strzelaniu i zrobieniu jednego czy dwóch zadań otwartych ze średnią czy tam figurami. Dzięki dla jednego gośc'ia co wspomniał o ciekawym sprawozdaniu na stronie CKE. Tak nawiasem imageshack. com/a/img850/5691/u63m.png (usuńcie spacje)- spójrzcie na przepaść pomiędzy posiadaczami 14 i 15 punktów, wygląda jakby egzaminatorzy dodawali punkt czy dwa tym co byli na krawędzi. :) Na koniec, tradycyjnie poinformuję że na stronie poznańskiej OKE też są ciekawe raporty n.t. egzaminów z przeszłości. :) I jeszcze co do dyskusji o czytaniu tematu, ja osobiście polecam przeczytać całość, można się naprawdę wiele dowiedzieć, sam przeczytałem cały jak miał około 130 stron, zajęło mi to luźny tydzień, tak więc nic trudnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie mając 14 punktów mogą z łaski dodawać, choć jak widać 6 nieszczęśnikom nie dodano.. szkoda że byłem w grupie która otrzymała 13 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemuś a na której sesji pisałeś matematykę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zszokowała tak duża zdawalność 90% z historii,która wydaje się byc bardzo obszerna i trudna. więc jak jest w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa 2013, rok temu :P f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4546203&frame=1&start=4440 - tutaj opisałem egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
może nie tyle dodawali punkty co nagradzali ukryty potencjał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Historia to niewątpliwie rozbudowany zakres materiału, ale jeżeli nie liczysz na piątkę, to wystarczy że na pytania pokroju(zdjęcie piramid egipskich i 4 opcje do podkreślenia z pytaniem "z jakiej cywilizacji pochodzą te obiekty") odpowiesz właściwie i dwójkę masz w kieszeni. PS. Usuńcie spację z linku powyżej, dokładnie ze słowa 'start'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consta
Przemuś, a jeżeli chodzi o tematy wypracowań z historii? wiem, że było coś o Piastach na którymś, a znasz może jakieś poprzednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno już cię tutaj nie było. Raczej wątpię, że komuś dodają punkt czy dwa. Rozmawiałem przed egzaminami z różnymi osobami i raczej się żalili, że ciężko zdać. Jeśli chodzi o historię, to mogą występować różne tematy. Podobnie jak z polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety mi z historii nie poszło i będę pisał ją 2 raz, nieprawdą jest że wystarczy podpisać obrazek i się ma 2 w kieszeni... Fakt nie uczyłem się i nie znałem dat, historii na logikę nie można zdać, trzeba jednak podstawy na pamięć mieć wykute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consta
Wiem, że mogą występować różne tematy, ale bardziej chodzi mi o to czy są to tematy opisowe czy forma rozprawki typu np. porównaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×