Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość consta
p.s. jak ktoś się nie uczył z historii nawet trochę to nie ma co się dziwić, że się nie zdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego innego też się nie uczyłem a zdałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@egzaminowany You know, learning & working. :P Spórz na obrazek którego link podałem - 6 not na ndst i 75 not na minimalny dop, podczas gdy średnia wokół to 25-30, jak dla mnie to nie może być przypadek. :) @consta Niestety nie znam wcześniejszych i późniejszych(można poszperać po tym temacie a także poczytać raporty o egzaminach na stronie poznańskiej OKE), temat o dwóch Piastach był na moim egzaminie w sesji jesiennej 2012. Co może być - tego nie da się przewidzieć, może być coś ze starożytności, ze średniowiecza, nowożytności czy nawet czasów współczesnych. @gość Właśnie o tym pisałem - o podstawach. Jeżeli nie zdałeś to choć cię nie znam to w ciemno strzelam, że nie tknąłeś(aś) wypracowania i ogólnie o historii wiesz tyle co ja na temat hmmm 'bawełny z moich wygodnych skarpetek' :P Sam napisałem historię na niemal szóstkę(zabrakło 2 pkt.), nie przeczę - spędziłem jakiś czas na nauce i przeczytałem dokładnie komplet podręczników licealnych, niemniej i tak uważam że historię, przedmiot tak rozległy można zdać przy minimalnym wysiłku, czego dowodem jest fakt, że jednak około 90 % zdających daje radę zdać. @consta '2 To akurat jest jasne, w wypracowaniu ważne są: znajomość tematu, umiejętność wnioskowania, pisanie wypracowania właściwym stylem itd. - masz to ładnie opisane w informatorze do historii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jakieś dane ilu zdających było zwolnionych z opłat? bo mi się wydaje że byłem jednym z nielicznych którzy zapłacili 1881zł plus 342zl za 2 poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdaję eksterny od dwóch lat. Została mi tylko jeszcze fizyka którą oblałem w październiku. Historia i J.Polski łatwe były ale co fakt to trzeba mieć wiedzę obszerną, bez znajomości lektur się nie obejdzie niestety. Matematyka była trudna ale jak ktoś potrafi coś tam nie coś liczyć i wyprowadzić głupi wzór to na dwójkę na pewno zaliczy. J. Angielski to był najłatwiejszy egzamin, bardzo prosta sprawa jeszcze jak ktoś kuma Angielski to napisanie takiego egzaminu jest czystą przyjemnością. Niestety z Fizyką nie jest już tak łatwo, tutaj tych tematów jest cała masa ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość Wg danych ze sprawozdania ze strony OKE wynika, że zwolnionych zostało około 20% z ogółu zdających. Współczuję wydania tylu pieniędzy. Sam też płaciłem jednak mi wszystko zwracała potem Unia Europejska więc w ostatecznym rozrachunku nie zapłaciłem ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakich względów pieniądze zwraca UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płaciłem tylko raz za egzamin na samym początku a później wszystkie egzaminy już miałem za darmo/ byłem zwolniony z opłat jako że figurowałem w jako bezrobotny w urzędzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była kiedyś akcja dla Wielkopolan, zorganizowana przez jedną ze szkół, zajmującą się przygotowaniem do egzaminów. Wystarczyło się zapisać, i wszystko(naukę oraz egzaminy, koszt, ok. 4 tysiące zł) miało się za darmo na zasadzie refundacji. www.eksternistyczne.pl - oto strona tego projektu, tu masz wszystko opisane. Tak nawiasem, UE lubi wspierać tych co chcą się edukować, tak więc myślę że dobrze byłoby gdybyście przejrzeli w swoich regionach, urzędach, instytucjach zajmujących się rozdawaniem dotacji z UE, może coś uda się wam znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenna uwaga :D niestety dla mnie już nie pomocna ale może ktoś inny skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś z piszących matematykę w październiku pamięta ile było zadań abcd a ile z prawdą i fałszem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie czy na egzaminach z podstawy przedsiebiorczosci sa kalkulatory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknietych było 20, a z prawda/fałsz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
Na pp można posiadać kalkulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mam sobie załatwic taki prosty kalkulator zebynp obliczyc procenty? a sale na egzaminach nie sa zaopatrzone w pomoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
musisz mieć swój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na chemii teraz nie można było używać swoich kalkulatorów tylko dawali każdemu na ławkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie na chemii trzeba bylo miec swoj kalkulator chociaz i tak polowa osob nie miala. w sumie mi sie nie przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ostatnio na biologii bylo wiecej roslin czy takich ludzkich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej rozpisce do egzaminów jest głównie człowiek, genetyka. komórka. + trochę ekologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botaniki nie ma w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktokolwiek posiada arkusze z historii? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby z historii dali jakiś łatwy temat wypracowania, bo ten z piastami był mega trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda egzamin z fizyki ? Ile jest zadań zamkniętych, są jakieś zadania typu prawda/fałsz, ile jest zadań otwartych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W październiku na fizyce było chyba z 10 otwartych i bodajże jedno typu prawda/fałsz. Ja prawie nie tknęłam zadań, w których trzeba było liczyć, ale zdałam jakoś na 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżej chodziło mi oczywiście o 10 zamkniętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mało co zrobiłem z otwartych, w odpowiedziach strzelałem a zdałem na 16 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się najwięcej uczycie z historii ? starożytność, średniowiecze nowożytność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,ogólnieżeby znać najważniejsze wydarzenia z każdej epoki. nie wybieram sobie jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby z fizyki były proste zadania bo boję się że nie zaliczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×