Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Geografia była nawet prosta. Ale zadań konkretnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geografia bardzo trudna dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
dla mnie również trudna, choć nic się nie uczyłem, ale ponad 20 ptk powinno być, za to przedsiębiorczość łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geografia była trudna, a czy ktoś pamięta pytania?? Ja tylko te, powiedzcie co odpowiedziliscie -- podaj rodzaj skał Marmur, granit, węgiel kamienny -- Dopasuj definicje, bryza, monsum -- Określ punkty, różnica czasu to 120minut. -- Rzeki, nad soliną to san i punkt d, wisła włocławek, pilica sulejów -- wymien dwie pryczyny podwyzszenia wieku emerytalnego -- co to HDI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest gdzies w sieci egzamin z maty mozna go gdzies pobrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arkusz próbny i zadania przykładowe na stronie oke i cke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marmur to metamorficzna skała, granit skała magmowa, a węgiel kamienny skała osadowa. Nie pamietam ktore dalam do monsunu i bryzy ale drugiej odp nie użyłam. Z punktami to nie pamietam jakie gdzie wstawilam. O wieku emerytalnym nie pamietam co wstawilam, a to z hdi to wskaznik rozwoju spolecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamietasz inne odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zadanie z mapką i opisami państw to dałam 1 chorwacja, 2 czechy i 3 ukraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam gdzie trzeba było wymienić województwa to podkarpackie, małopolskie i śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ktos podac link do egzaminu z maty z tego rokun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pametacie jeszcze jakies pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w internecie arkuszy z tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geografia była trudna, jestem w szoku bo to jeden z łatwiejszych przedmiotów, a byłam zaskoczona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co myśleć skoro mówicie, że trudna :( dla mnie była nawet prosta oprócz z 2/3 zadań. Alboźle porobiłam albo nie wiem w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odczucia po 9 z 11 egzaminów eksternistycznych? Łatwe, średnio-trudne, trudne, b. trudne? Po za tym jeszcze 6 dni(w sobotę 22 lutego) i koniec sesji zimowej 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma linków do egzaminów! jedyne dostępne masz przykładowe arkusze na stronie OKE i CKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najprostszym egzaminem była matematyka i angielski, wos też bardzo łatwy, tak samo jak pp. Biologia również w sumie. Chemia na średnim poziome. Geografia i historia była trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, że żaden który pisałam nie był bardzo trudny tak ogólnie, ale najbardziej obawiam się historii, bo mimo, że to był łatwy egzamin to ja z historii poprostu kwicze. Teraz jeszcze polski pozostał (przynajmniej mi), a potem już tylko miesiąc wyczekiwania na wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wszystkie, czy jeszcze coś zostało na październik? Ja już w maju matura. I ew. studia wyższe zobaczymy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja za tydzień fizyka ostatni przedmiot i mam nadzieję że zdobędę w końcu wykształcenie średnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadectwo jest naprawdę ładne. A papier na którym jest drukowane różni się znacząco od zwykłego papieru do drukarki. No i oczywiście znak wodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polski i fizyka ( zdaję wszystko w jednej sesji) i jak dobrze pójdzie to w maju matura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli uda mi się zdać, to najtrudniejsza będzie dla mnie matura ustna, strach pewnie będzię nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany a powiedz mi, jak zdam tą fizykę to świadectwo od razu przyjdzie do mnie czy najpierw list z wynikami a po odbiór świadectwa będę musiał przyjechać osobiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od OKE. Ja mogę napisać jak było umie. Egzaminy eksternistyczne z zakresu LO zdawałem w dwóch sesjach zimowej i jesiennej 2013. Najpierw 7 potem 4. Wiadomo, że wyniki z tych siedmiu egzaminów nie dawały mi świadectwa, więc opiszę wyniki po tych 4 egzaminach. W połowie miesiąca listopad dokładnie 20 dostałem list z OKE Jaworzno(troszkę się wystraszyłem, bo była to tylko jedna kartka - już myślałem, że nie zdałem). Ale na szczęście to tylko informacja o wynikach. Więc już 20 listopada wiedziałem, że zdałem wszystkie egzaminy eksternistyczne. Zadzwoniłem do OKE i pani powiedziała mi, że takie dostali polecenie i muszą wysyłać listy z informacjami wcześniej. List miał datę 18 listopada, więc z tego wynika, że już OKE wyniki ma ok. 10 - 15 a rozsyła je później. Następnie dowiedziałem się, że świadectwo przyślą mi pocztą pod koniec miesiąca(listopada) lub na początku grudnia. List ze świadectwem wysłali do mnie 28 listopada a doszło 29 listopada. Ale czytałem na tym forum, że niektóre OKE każą sobie przyjeżdżać po świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem dzięki za rozjaśnienie sytuacji. Kurcze takiego stresu nie miałem już dawno, myślałem że matematykę obleję a fizykę zdam a stało się odwrotnie. Fizyka poszła mi najsłabiej z wszystkich zdawanych przedmiotów aż sam się przeraziłem bo zaledwie 15% uzyskałem. Za tydzień egzamin a stres im bliżej piątku tym wyższy. Jeśli nie zdam to mogę podchodzić jeszcze w październiku a jak pech będzie że znowu nie zdam to egzaminy mi przepadają czy na kolejną prośbę przedłużą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy byłeś dopuszczany do egzaminów eksternistycznych, ale na chwilę obecną przepisy przewidują możliwość zdawania egzaminów eksternistycznych w ciągu sześciu sesji oraz możliwość wnioskowania o dodatkowe dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioolka90
Ja piszę fizykę też za tydzień i sama nie wiem co z tego wyjdzie. Na fizyce jest dużo zadań zamkniętych ? szczerze mówiąc liczenie u mnie jest bardzo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałem jest 10 zamkniętych i reszta otwartych niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×