Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Jak poszla matematyka? W szczególności ile prawy i ile fałszu w tym zadaniem z akcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wam wyszło w tym zadaniu z ceną towaru 164,7 i podatkiem VAT? Jest tu ktoś kto pisał dziś w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dobrze, też tak zaznaczyłem, chociaż wychodziło mi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była odpowiedź C to znaczy 164,70 podzielic przez 122 i pomnożyć 22 wychodzi vat 29,70 164,7= 135 i te 135 pomnożyć przez 8 % vat:) a jaka byłą odpowiedź X w ciągach zadanie przedostatnie bodajże ja zaznaczyłem że tj. 28 a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fizyka? Poproszę odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wrazenia robaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie w jakiej formie i kiedy dostaje się wyniki egzaminów z sesji jesiennej 2016 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwent eksternów
Zwykle na wyniki czeka się gdzieś w okolicach miesiąca. Pocztą przyjdą. Jak będzie duża koperta to świadectwo masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, w lutym chce przystąpić do egzaminów eksternistycznych i zaraz po nich pisać maturę (o ile uda mi się zdać wszystkie egzaminy za pierwszym razem), jak to jest z deklaracją maturalna? Chciałam już powoli składać. Na stronie OKE pisze że trzeba dołączyć kserokopię świadectwa ukończenia LO, z drugiej strony pisze też ze deklaracje moga złożyć osoby które zdały egzaminy eksternistyczne bądź mają zamiar zdawać. I już nie wiem szczerze mówiąc jak to ogarnąć... W deklaracji maturalnej trzeba wpisać ukończone LO... Tylko jak ja powinnam to wypełnić/jakie oświadczenie dołączyć jeśli dopiero w lutym zamierzam zdawać egzaminy? Czy może najpierw powinnam wysłać deklaracje o przystąpieniu do egzaminów w lutym, a później dopiero zabierać się za deklaracje maturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwent eksternów
Ja rok temu zdałem eksterny ale nie podchodziłem, ani nie podchodzę do matury w przyszłym roku, ale z tego co tu piszą to deklarację składasz tam do końca roku, a jeśli świadectwo otrzymasz za sesję lutową to po prostu świadectwo wtedy donosisz i tyle. Zadzwoń do swojego OKE jutro, albo do sekretariatu szkoły w której chcesz przystąpić do matury. Tu już mało ludzi pisze. Jak 2,5 roku temu sam zaczynałem eksterny to jeszcze była wymianka informacji, a teraz pustki tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAMgtrs
Do pana co pyta jakich zawodach mozna pracowac po gim . Wiec mam 30 lat i mam gim i nie robie lic bo sie poprostu nie oplaca a pracowalem w zawodach Kierownik makro dowodca zmiany ochrony doradca klijeta w ING Kierowca busa budowlanka Jesli jestes kumaty to zarobisz wiecej z gim niz Lo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak można i zarobić ale jest jeszcze coś takiego jak rozwój człowieka. Wówczas nie napisze "klijenta" a klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzonił już ktoś do OKE z zapytaniem kiedy będą wyniki? Ja patrzyłem na kopertę z listopada 2015 i tam była data 26 listopad wiec liczę że w tym roku wyślą 25 w piątek nie wiem może wcześniej będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce zaczac zdawac egzaminy w sesji zimowej, musze sie zapisac do konca listopada z tego co wiem, polecacie ktoras ze szkol jako pomoc do przygotowania? z sensownych znalazlam trzy szkola internetowa alfa, ekstern i dyplomus ktos mial kontakt z ktoras z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisać się należy w OKE do którego należysz, a do szkół przygotujacych to w zależności jak czujesz się na siłach . Jeżeli była krótka przerwa w szkole to bazując na wiedzy z gimnazjum generalnie można sobie poradzić samemu - po co dodatkowy koszt ponosić. Trzeba przeanalizować informatory zamieszczone w CKE. W internecie jest praktycznie cała wiedza lub można kupić repetytoria. egzaminy są proste. chyba najwięcej wiedzy trzeba mieć z chemii i fizyki. Angielski podstawa . wiedza informatyczna- praktyczna wiedza na temat pakietu office. poświęcając 2 tygodnie na przedmiot jest się w stanie przygotować na całkiem dobrym poziomie. Do OKE trzeba wysłać podania do końca listopada - więc mało czasu już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłem do OKE Gdańsk i mi Pani mówiła, że zaczną spływać do nich dopiero w czwartek tak że w przyszłym tygodniu będą rozsyłać wyniki. Mam nadzieję że WSZYSTKIM ZDAJĄCYM ŚWIADECTWA!!! no i mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o poznan to dzis przyszly do mnie wlasnie wyniki! ZDALAM WSZYSTKIE PRZEDMIOTY NA 4, 5 I... jedna dwoje z wosu xD trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łomża. list z wynikami przyszedł 25 listopada. zdałem wszystkie 11 przedmiotów. jestem mile zaskoczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalej czekam :( jak Wam poszło PP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzam zdać w lutym wszystkie przedmioty, jestem teraz w drugiej klasie liceum, ale przeprowadzamy się za granicę, uczę się na 3-4, myślicie że uda mi się zdać wszystko za pierwszym razem? Na co warto zwrócić uwagę przy powtórce z matmy, polskiego, historii, fizyki i chemii? Co jest najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem z Gdańska...Swiadectwo! teraz trzymam za Was kciuki będę zaglądać na forum by dopingować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie mając wiedzę z gimnazjum i troszkę z liceum można zdać bezproblemowo wszystkie egzaminy za jednym podejściem , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Warszawy dostał już wyniki? Jest prawie grudzień a u mnie cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki w Warszawie zostały wysłane w poprzedni wtorek, przejdź się na pocztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WS
W Warszawie wyniki były wysłane 22 listopada. Do mnie dotarły wczoraj. Yayy, mam świadectwo!!! Taka radość, zaliczyć te egzaminy po 10 letniej przerwie od szkoły...Niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał123
Mi sie udało za pierwszym razem, same 5, 4 z chemii i 6 z angola ale za to OKE się walnęło i dostałem karteczkę na której mam 78% z fizyki i dwóję xD musiałem świadectwo odsyłać, teraz czekam aż wyślą poprawne Gdańsk mówił, że system im w przypadku 5 osób coś takiego zrobił, ktoś stąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał, mógłbyś mi powiedzieć co powtórzyć z historii? najbardziej się tego obawiam. no i może chemii? bo z pp i wosu to chyba same łatwe i oczywiste pytanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał123
Z historii jestem cienki i szczerze nie wiem jakim cudem mam z niej 5, jak przez całą moją edukację dostawałem 3 z niej. Ja po prostu przeczytałem podsumowania działów z podręcznika i wystarczyło. To pewnie też kwestia tego, że miałem to całkiem niedawno. Dat tam było tyle, co nic (może z dwa zadania). W tych testach czasem jedna odpowiedź wynika z drugiej, bądź jesteś w stanie się jej domyśleć patrząc na inne pytania (na zasadzie eliminacji). PP i WOS łatwe, ale ja nie wiem kto z tego byłby w stanie dostać 6, było kilka pytań kosmicznych. Informatyka moim zdaniem była najtrudniejsza (mówię to jako informatyk) i nie zdążyłem zrobić wszystkiego No i powiem tak, zadania jakie są podane jako przykładowe są takie same w tak mniej więcej 70%, często tylko różnią się dane, bądź definicją (mówię tu o matmie, infie, geografii czy chemii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo ważne pytanie, mogę jeszcze złożyć deklarację przystąpienia do egzaminu w lutym? Na stronie pisze że do końca listopada, ale może jest jeszcze jakaś szansa że nie jest za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×