Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
nawet nie wiecie jak te wasze dwojki i trojki w dziennym liceum sa na wage zlota :P 80 % uczniow tak sie uczy i 3/4 maturzystow ma takie swiadectwa do gosc ula naprawde nie ma sie czym przejmowac wazne jest srednie wyksztalcenie ciesz sie z kazdej oceny :D bo malo kto ogarnie caly rok w 5 minut np z histori :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadanie 1. Oblicz masę CuSO4·5H2O, jaką należy rozpuścić w 150 g wody, aby otrzymać 5% roztwór CuSO4? było taki zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z samej teorii da się wyciągnąć dwa z fizyki i chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 23 przyjdą wyniki do domu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie chemia byla czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby nie więcej niż 3 przedmioty do poprawy w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 15:08 Nie bylo takiego zadania Akurat trafiliśmy na trudny arkusz i to nie jest tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy jak przygotowujecie sie do fizyki i chemii pod kątem zadań z treścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przegadam cala podstawe i pisze w zezycie temat jak w normalnej szkole :) i sie potem ucze i staram zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie boje wynikow i chce juz je znac...............!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Jak się uczę ? Robię sobie zrzuty telefonem i z nich się uczę . Jakoś z papierowych notatek słabo mi idzie nauka . Jestem nowoczesna kobieta, uzależniona od smartfona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole napisać notatkę nie jestem uzależniona od telefonu po prostu wolę wersję papierową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te wyniki będa w pt 23 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak długo czeka się. Na wyniki? Nie da się szybciej? Ktoś tu pisał że już zna wyniki mogę podejść do OKE. I mi powiedzą? Czy to zwykły żart? Jak. Oceniacie te egzaminy? Łatwe czy trudne? Proszę niech ktoś na to odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem strasznie, desperowana. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kiedy deklarujemy co zdajemy w lutym ? Jak wyniki przyjdą od koniec listopada to mało czasu jak by był czas tylko do końca listopada jak nie znamy ile zdaliśmy w tej sesji jeszcze trzeba to wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas mamy do konca grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba ubiegająca się o przystąpienie do egzaminów eksternistycznych z zakresu liceum ‎ogólnokształcącego, nie później niż na dwa miesiące przed terminem rozpoczęcia sesji ‎egzaminacyjnej (do końca lipca – sesja jesienna, do końca listopada – sesja zimowa) składa do ‎okręgowej komisji egzaminacyjnej wniosek o dopuszczenie do egzaminów (pobierz wniosek). Do wniosku dołącza się ‎świadectwo ukończenia gimnazjum albo świadectwo ukończenia ośmioletniej szkoły ‎podstawowej.‎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli do konca listopada . Spokojnie dostajecie max 26 wyniki i tego samego dnia wysylacie list ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze od wczoraj zaczelam prawo jazdy , wiec hardcore na maxa :D ale jak dobrze pojdzie to moze na poprawki sama sie zawioze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej wy jestescie glupi czy co? do konca listopada daja ci o dopuszczenie na samej stronie pisze ze do konca grudnia trzbeba zlozyc deklaracje i dowod wplaty..matoly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do końca listopada – sesja zimowa) składa do ‎okręgowej komisji egzaminacyjnej wniosek o dopuszczenie do egzaminów (pobierz wniosek). Do wniosku dołącza się ‎świadectwo ukończenia gimnazjum a no wlasnieO DOPUSZCZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja maks do poprawy bede miec 5 informatyka napewno nie wiadomo jak z historia i chemia bo prawdopodobnie zaliczylam matme i fize pewnie oblalam :P tylko oby ta historia i chemia xdd 3 przedmioty to juz nie tak duzo a matma to nawet dobrze kupilam vademecum i bede uczyc sie juz do maturki :D I jak zalicze egzamin w lutym to mature juz tym bardziej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie Ty jestes matolem hahaha pisze czarno na bialym ze zlozyc trzeba do konca LISTOPADA , w ciagu 14 przyjdzie list ze cie przyjeli i wtedy do konca grudnia wplacasz za egzaminy . ... Teraz bylismy w sesji jesiennej czyli wnosek o dopuszczenie skladalismy do konca lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac czytanie ze zrozumieniem kiepskie "matole" , wspolczuje bo 50% egzaminow wlasnie na tym polegalo takze wyniki u Ciebie nie beda kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to wy składać ie dopuszczenie co sesje tak? :) no to wy chyba macie coś z główka. Zero i brak słów na takich idiotow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgdaida
Wniosek o dopuszczenie składa się raz na całe 3 lata. Do końca. Listopada składają ci co pierwszy raz a ci w kolejnych sesjach tylko deklaracje do końca grudnia wraz z deklaracja maturalna jeśli ktoś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzdajewgdansku
No tylko deklaracje z przedmiotami do końca grudnia Ja teraz zdawalem Polski raczej 3 Angielski takie 5 Wos takie 5 Pp takie 5 Historia 4 obstawiam Infa 4 Teraz resztę deklaruje i co do matury mam ją złożyć razem z deklaracja przedmiotów tak? A jak tam pisze załączam świadectwo liceum ogólnokształcącego to co mam nic nie zakreslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciw z za pierwszym razem m jak się składało dopuszczenie to że na 3 lata to po co znowu dopuszcz nie? Teraz tylko deklaracja przedmiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówiłem że do końca grudnia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×