Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Hej mi dzisiaj doszły ja jestem okręg wroclaw W sensie 26 listopad Zdawałam wszystko. W. Tej sesji Nie zdalam matmy fizyki i chemii Informatyka 2 równe 12 pkt jak dobrze już myślałam że nie zdam i tego Historia również 12 pkt czyli 2 tutaj też się balam Pp 3 Wos 4 Geografia 12 pkt czyli 2..troche się zawiodlam Biologia 5 :D Angielski 6 :] Polski 4 3 przedmioty na luty.. Teraz muszę. Jechać i złożyć deklaracje maturalna również :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam w Bytomiu OKE Jaworzno i w piątek wyniki , a dzisiaj jeszcze dostałam 2 list z komisji , w której po raz drugi wysłali mi terminy egzaminów w lutym , numer konta i osobna kartka do kiedy mam złożyć deklaracje ( do końca grudnia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wroclawia dalej nie ma... Co mi radzicie z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksymalnie dzisiaj powinny już przyjść... Mam dzwonić do OKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mieszkasz na jakiejś wsi dlatego wyniki do ciebie jeszcze nie doszły. Sadze, że dzwonienie do OKE nie ma sensu Póki co, czekaj jeszcze cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nazywasz miasto o ponad 50 tysiecznej ludnosci wsią to nie bede komentowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym mieszkala na wsi to bym wiedziala jak z poczta ale to miasto z czego zawsze z oke przychodzily i po prostu nie rozumiem dlaczego nie ma dalej listonosza.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętacie na informatyce w jakich programach robiło się prezentacje ,korespondencje masową itd .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z oke poznan tez jeszcze nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja sie juz troche wkurzam..mialy byc w pt jest wt i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok..juz dostalam pzed chwila oke poznan nie zdalam tylko matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo tu wroclaw to ja co sie ciagle zamarwialam ze ie ma wynikow otoz dotala przed chwila i z chemi tyko na luty 10 pkt z histori na styk 12 a z matmy 15 pkt nie wierze <3 co mnie dziwi to z wosu 2 :/ ale tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolona
Też się zdziwiłam, że mam z WoS tylko mierny, spodziewałam się 3 lub 4 ki. Czyli surowo oceniali. Zabrakło mi punkta do oceny dostatecznej z WoS... Ogólnie jestem zadowolona. Wszystkie przedmioty zdałam !!! Zostały mi tylko dwa przedmioty do zaliczenia w następnej sesji. Najtrudniejsze dla mnie : informatyka i angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że przeważają optymistyczne wypowiedzi... Osoby, które nie zdały wszystkich przedmiotów są z tym pogodzone i nie lamentują. Prawidłowo! W końcu mamy 6 sesji do zdawania( 3 lata) i ewentualnie można je przedłużyć. Hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie podchodziłam do egzaminu z informatyki... Ciekawe za którym razem ją zdam skoro jest trudna :-( Za drugim ? Trzecim? Przeglądałam informatory i w sumie nie wiadomo z czego się uczyć, piszą tam bardzo ogólnie. Oprócz ogarnięcia Worda i exela chce się jeszcze nauczyć się czegoś z teorii, liczy się każdy punkt... Poza tym oglądam sobie filmiki na YouTube o exelu , korespondencji seryjnej, Wordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslalam ze nie zdalam informatyki a tu z d**y trojka :P mi tylko chemia zostala wiec bede sie jej uczyc i mam nadzieje zalicze w lutym bardzo zalezy mi na maturze w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zdałaś informatykę to chemia będzie dla ciebie pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nwm czy pikus :P ale bede sie od grudnia uczyc codziennie jednego tematu wiec oby sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro zdalas matme za pierwszym razem to chemia to przy ty mpikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17.44 masz rację, że matma trudniejsza od chemi. Chemię wystarczy tępo wykuć, zapamiętać wzory reakcję, formułki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście chemii trzeba poświęcić dużo czasu, bo jest dużo materiału do ogarnięcia... No spontan nie ma co liczyć... Nie zda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fizyke i matme zdalam na strzelaniu :P i sorry ale jestem z siebie dumna wlasie temu ze bez nauki zdalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze zdania matematyki za pierwszym razem.. ja niestety nie zdalam ,mam 7 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z informatyki zawsze są : Prezentację Zadanie do policzenia w arkuszu kalkulacyjnym Utworzyć korespondencję masową Pytania zamknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, zawsze są... Dzięki za cenną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę wiedziała czego się uczyć z informatyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 20:59 masz problem o co?? nie umiesz zrobic prezentacji? korepsondencji masowe? gratuluje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 21.06 Możesz się dziwić i kpić, ale nie umiem... Jestem trochę stara i nie miałam informatyki w szkole. Na co dzień głównie korzystam ze smarthfona, a nie z komputera. Jednak jak się uprę, to zdam tę informatykę, jak nie za pierwszym razem to za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje oceny Biologia 4 Chemia właśnie 1 Polski 3 Angielski 3 Geografia 3 Pp 3 Wos 2 Fizyka 2 Historia 2 Informatyka 3 Matematyka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×