Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiii
Wszyscy przycichli :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaDD
Witam,ja bym chciala przystapic do egzaminow, ale w sierpniu wyjezdzam za granice i mam takie pytanie,czy mozna zdawac egzaminy z wszystkich przedmiotow tylko w sesji zimowej i czy po ewentualnym zdaniu mozna w tym samym roku przystapic do matury?czy ktos tak mial?bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Można, parę osób tak zdawało. Ale do końca grudnia trzeba się zgłosić do cke z podaniem o maturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaddm
Dzieki za odp,a do kiedy mozna sie zapisac?a Ty jak zdawalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Do 31 grudnia trzeba wysłać. A na egzaminy 2 miesiące przed sesją, więc też w grudniu. Ja będę zdawać w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Bo sie uczymy wszyscy ;p Ja ogolnie sie ucze,ostatnio ciezko,przez ta pogode,wiec wydaje mi sie ze rozloze to sobie na dwie sesje jednak ;) Teraz te przedmioty mniej istotne,a potem te trudniejsze + te ktore bede zdawal na maturze ;) Pozdrowienia,i miłej nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah...ja zaczęłam w listopadzie się uczyć to nie zostało mi aż tak dużo;p... Czekam na odpowiedź od oke, w następnym tygodniu maksymalnie powinna być... Dzisiaj wyniki matur;), mam nadzieję, że się wszyscy na forum pochwalą;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola91
I jak tam matury??? ja jestem na pare dni w polsce załatwiłam sobie prace i mieszkanie u koleżanki w anglii. tam jest bardzo fajnie tylko jakoś tak smutno. Trzymałam za Was kciuki a wy trzymajcie za mną za rok. Na razie i uściski dla Wszystkich Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba7064
Czy ktoś bedzie zdawal egzminy w Warszawie w sesji jesiennej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To i ja dodam od siebie kilko słów... Zdała maturę:) Czyli w okresie od lutego do czerwca zdobyłam średnie wykształcenie + matura :) Jak miło i ekspresowo:) Cześć Lolu! :* A jak tam pozostali? 123 to w ogóle nas olał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nas olał;(... Lola będziemy trzymać za rok;) za rok ja pisze maturę;). Powodzenia w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zdałem, ale bez rewelacji. Czeka teraz kolejna przeszkoda pt. Co wpisać w rekrutacji w rubryce wykształcenie ukończona szkoła średnia? Chyba nie ma innego wyjścia jak napisać, że OKE Gdańsk, bo w końcu to oni wystawili świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesiii Ty zdajesz wszystko teraz w październiku? I maturę w 2012? Ja zdałam w lutym WOS i podstawy przedsiębiorczości i teraz zastanawiam się co zdawać w październiku, nie wiem czy całość dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdaje wszystko i maturę w maju. Luty sobie zostawiam na wszelki wypadek jakbym coś zawaliła. Klawad poczekajmy na myszke wiem, że ona coś wpisywała mądrego;p chyba Liceum ogólnokształcące na podstawie egzaminów eksternistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Liceum Ogólnokształcące na podstawie egzaminów eksternistycznych. Miejsce: siedziba OKE. A tak w ogóle - jeśli nie chce coś wejśc to wpisywać cokolwiek :D Przecież to nie są ostateczne dane.. Zawsze będzie mozna po zakwalifikowaniu się je poprawić:) Oni sami w OKE nie wiedzą jak to powinno być:P A daty: 02-04.2011 np. Ja w cv wpisałam luty-czerwiec 2011 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaad
A ja chcę zdawać w lutym.. wszystko.. mam zamiar zacząć uczyć od sierpnia, czy jest to wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w lutym poświęciłam cały miesiąc na przygotowania:P Wczesniej to tak z doskoku... Jak dla mnie poziom tych egzaminów nie jest jakiś szczególnie wysoki. Bać się można fizyki, matmy, chemii... Reszta to tak spoko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od tego na jakim poziomie teraz jesteś. Czy w gimnazjum szło Ci nieźle, czy dawno ostatnio się uczyłeś/aś. Ale raczej wykonalne...Większość tu na ostatnią chwilę się uczyło, możesz spróbować nawet w październiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabuszkowa
Ja zlozylam wniosek w połowie maja, dostalam pozytywna odpowiedź, teraz tylko pozostaje zaplacic i wypelnic forme z przemiotami ktore mam zamiar zdawac, a mam zamiar zdawac wszytskie, nic sie nie uczyłam jeszcze -podchodze do egzaminow w październiku , ale dam rade :D Najwazniejsze to wierzyc w swe mozliwosci :) mimo ze najbardziej sie obawiam matmy bo tej z zakresu liceum nawet nie liznełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila3po3
Mam pare pytań, chce się jeszcze załapać na sesje w październiku wiec trzeba i szybko odpowiedz. Kiedy muszę wnieść opłatę za egzaminy? Kiedy sa wyniki egzaminów? Wniosek, świadectwo i ksero dowodu można zawieść osobiście? Kiedy odzyskam świadectwo gimnazjalne? Czy przystępując do egzaminów można być słuchaczem szkoły zaocznej (w opisie pisze ze nie wolno być dziennych ani wieczorowych, o zaocznych nie wspominali) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż, ja nie jestem już na bieżąco ..ale: Wszystkie informacje masz w dziale egzaminy ekster. na stronie Twojego oke, lub cke. Wszystkie terminy i tak dalej. Bodajże max 2 miesiące przed rozpoczęciem deklaracja, czyli do końca lipca (mozna juz teraz) a do końca sierpnia uiszczenie opłaty (czyli miesiąc przed) - to mówię analogicznie to sesji zimowej, na 98% tak jest:) Zrobię ksero świadectwa gimnazjalnego i oddadzą od razu. Tak, nawet najlepiej osobiście. Nie, nie można być słuchaczem żadnej szkoły, posiadać praca do ulg itd.. Jesli nie pracujesz to rejestruj się jako bezrobotny.. LUb wykup sobie ubezpieczenie... Skłądasz oświadczenie o nieuczęszczaniu do żadnej szkoły... Ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że zdawałam w lutym 2 egzaminy to moje OKE (Jaworzno) wysłało mi list, że do 31 sierpnia trzeba wysłać deklarację oraz dowód opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Niestety troche pozno zaczynam sie przygotowywac do sesji pazdziernikowej. Czytam wasze wypowiedzi od strony 40 wg waszych wskazówek i wiem że macie jakies arkusze z których może łatwiej było by mi sie uczyć. Czy moge liczyć na waszą pomoc w zdobyciu tych arkuszy ? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam te arkusze, jak ktoś chcę to poproszę adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz666
Ja tez poprosze o te arkusze, moj mail: zz666@onet.eu. z gory dzikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×