Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość razdwatrzy123
ja nie potrafie teraz sobie policzyc ile mam punktow napewno daltego ze nie pameitam jakie byly zdania, ale jak mowisz ze to z tymi spolkami za 3, potem to z tymi lokatami to tez 3, hossa i bessa(2 pkt czy 1?) chyba 1,globalizacja 2,napisanie tam jakiegos wniosku 2,drugiego wniosku 2, to z tymi negocjacjami to chyba 1,te do liczenie to 2 i drugie tez 2,ten III filar i OFE to 2 no i niestety wiecej zadan nie pamietam ale to 2 wychodzi chyba akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
Myszka 1234 czy wiesz może na ile punktów było zadań zamkniętych z matmy 25 czy 24, z tego co pamiętam 21 zadanie było F/P tylko wydaję mi się że niestety ale tym razem za 4 pkt. /5 prawidłowe= 4 pkt., 4 prawidłowe = 3 pkt. , 3 prawidłowe = 2 pkt. i 2 prawidłowe = 1 pkt. / , a z dodania wielomianów końcowa liczba - 5 czy - 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
z matmy bylo 20 zadan zamknietych, ale to 20ste zadanie bylo prawda falsz i tam mozna bylo zdobyc 25 pkt, czyli za same zamkniete mozna bylo zdobyc 25 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
napisanie wniosku? a jaki to był wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
bo tam bylo takie zadanie z ktorego trzeba bylo przeczytac i napisac wniosek jakis, ze mialas tabele czegos tam i trzeba bylo napisac co sie z tym dzieje. Ja mam jeszce takie pytanie bo tam bylo coś z urzedem statystycznym i jakims pismem, i bylo pytanie do czego to pismo, co tam wpisaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a juz znalazlem, to pismo RG 1 , i dobrze napisalem, tak wymyslilem, czyli kolejny 1 pkt wlecial, aha i byl jeszce 1 pkt za nazwanie ustroju gospodarczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a to zadanie abcd nad tym co trzeba bylo napisac co to są negocjacje czego dotyczylo? bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
ten ustruj gospodarczy to ja napisałam rynkowy dobrze???? bo był jeszcze centralnie planowany ale to było przed 1989 no i było tak wszystko z góry ustalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Oj widzę, że jednak z pp też trzeba się pouczyć:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
ja tam miałam że negocjacje to że chcę komuś swoją rację coś tam ... to była odpowiedz c a wyjaśniłam to tak że rozmowa i że trzeba w niej dojść do kompromisu i że jedna strona wynegocjuje korzystniejsze warunki a druga mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
ma to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
razdwatrzy123 tak się zakręciłem, że nawet nie byłem pewny, dobrze, że za F/P jest 5 pkt. patrzyłem na różne testy i nie raz był tylko 4 pkt. na takich zasadach jak pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
wniosek jakis, ze mialas tabele czegos tam i trzeba bylo napisac co sie z tym dzieje. tego nie pamiętam a na tamten wniosek R coś tam to nie wiedziałam co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
dobrze masz, a wlasnie juz sobie przypomnialem,to chodzilo o persfazje i to bylo c:) to kolejny punkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
RazDwaTrzy123 a te gospodarke to co napisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Wolny rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a w tym wniosku RG 1 chodzi o zarejestrowanie dzialalnosci w urzedzie statystycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
aha czyli ok no tak ale 15 to ja nie nazbieram raczej. No właśnie tak tam pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
aha to bym na to nie wpadła wcale. a jak napisałam rynkowa to jest źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ale juz wiecej zadan nie pamietam, mysle ze te 15 pkt u mnie bedzie i u ciebie tez, bo napisalem tam wszytko tlyko nie wiem czy wszystko koniecznie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
teraz sprawdzilam to źle kurcze może gdybym napisała wolnorynkowa to by uznali eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no powinni zaliczyc, bo chodzi o to samo wkoncu, wolny rynek to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a w tym pierwszym zadaniu co byly te podaz i popyt co trzeba bylo wpisac to co wpisalas :D? mi sie przypomnialo ze bylo takie zadanie tez dosyc proste z skuterem i tez bylo zadanie z papierami wartosciowymi,wtorne,pierwotne itp i bylo takie zadanie w ktorym trzeba bylo wpisac aktywa stale i obrotowe, to tez bylo dosc proste, mysle ze zaliczone, niepotrzebnie sie martwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
to to samo co wolnorynkowa a ja napisałam rynkowa sprawdzam na wikipedi a tam pisze że to co innego czyli nie zaliczą :( ja też dużo nie wypełniłam o tym R coś tam potem za 3 punkt te obliczenia o tej pani ani czy jakoś tak o tym z tym market.... i jeszcze dużo mam źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
to ja tam wpisałam najpier podaż potem popyt potem popyt i na końcu podaż ale to chyba źle a Ty? z skuterem??? nie pamiętam :O papiery wartościowe wtórne pierwotne też nie a gdzie to było? aktywa stałe no właśnie ja to wszystko wpisałam do aktyw stałych (a to miałobyć rozdzielone???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
tak, bo towary w magazynie to aktywa obrotowe, ze skuterem bylo tam takie zadanie ze ojciec chcial kupic synowi i trzeba bylo powpisywac cos. Z tą tabelką nie wiem czy dobrze zaznaczylem, juz nie pamietam co tam wpisalem,ale nie zdziwilbym sie gdybym to zrobil na odwrot ;p ,ale dobrze wpisalem rownowage podazy i popytu wow:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
a tam za te aktywa to był 1p??? jak ja to do jednego wpisałam o matko to nawet na 0,5 punkta nie mogę liczyć :( a tamtych zadań nie pamiętam wcale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a mi sie powoli przypominają, chyba za duzy wysilek umyslowy tak wszytko na raz, 5 przedmiotow w 3 dni, naprwade, glowa mnie od tego boli ,na powazanie. Tam aktywa trwale to byly znaki towarowe firmy np. a obrotowe to towar w magazynie, to chyba bylo za 2 pkt, to byla taka tabelka ktora trzeba bylo uzupelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
No to ja to mam źle wszystko :( Chyba pójdę na ten kurs co mówiła sesiiii na fize i pp. a teraz lece ze szpitala dzwonili żeby natychmiast przyjechać bracia się zmyli :( mama jest chora więc muszę ja będę wieczorej jak zdążę jak nie to jutro trzymaj się. Dzięki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×