Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość gwiazdeczka kochanaaa
aa i zawsze mnie zastanawia bo wiele sie mowi o tym ze jak ktos trafi do wiezienia to bedzie jebany w dupsko przez innych wiezniów/? to jak to jest faktycznie ci faceci sa tak zdesperowani ze wala w dupe innych? czy robią tak tylko pedały, proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Expert Powiedz mi teraz co ja robię w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka kochanaaa
i jeszcze jedno dlaczego alkohol jest legalny a inne narkotyki nie??? przeciez wóda tak samo pierze mózg, zmienia sie zahcowanie i swiadomosć człowieka po wypiciu, ma sie faze taksamo jak po zapaleniu czy wciagnieciu czegos.. dlaczego narkotyki nie sa legalne? nawet ciezkie kwas czy hera? wszystko jest dla ludzi a dzieki temu mozna poczuc sie jakby w innym swiecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
o Expert chyba się ulotnił, bo nie odpowiada, na zadane pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie mam orgazmu ? nigdy. jest przyjemnie ale nie dochodze. moj chlopak za to zawsze. kochamy sie juz od 2 lat. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka kochanaaa
ja tez nie mam orgazmów, ale mimo to kocham sex lubie ostre rżniecie i caly czas mam chcice :O caly czas :O i na kazdego faceta mam ochote, jak ich widze to mam ochote ich wszysktich przeleciec :O:O :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM EXPERTEM: Jeżeli ogrodzę Saharę murkiem i wrzucę foremki, to będę mieć pustynię w piaskownicy. To tylko kwestia skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Expert czy jak tam numero duo nie doczekam się dzisiaj odpowiedzi od pana wielmoznego, odpowiedzi na zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Nie napisałem, że to Wasze 1 spotkanie z seksem. Wiem, że znacie się już długo, ale skoro on się odzywa po czasie to znaczy, że było rozstanie do: numero duo Teoria z prędkością światła ma tylko jeden spełniony warunek i przypadek zobaczenia własnej dupy można doświadczyć jedynie wystawiając ją za okno na 10-tym piętrze i zbiec tak szybko po schodach aby ją zobaczyć. Wtedy czas się zatrzymuje a nie cofa. do: gwiazdeczka kochana Najedz się przed piciem sowicie tłustego i w trakcie picia jedz i dużo pij np soku. Nie pal fajek. Więzień musi zostać sponiewierany w celu pokazania "kto tu rządzi" i dlatego się ładują przymusowo. Oczywiście, że są wyjątki pedalstwa ale to mniejszość Narkotyki są nielegalne ponieważ w dużo większym stopniu ruinują organizm (patrz hera, walenie w kanał) do: pseudo expert siedzisz przy kompie i zadajesz mi pytanie do: zakłopotana Blokujesz się przed nim psychicznie co sprawia Ci mniej satyswakcji. Spróbujcie w różnych pozycjach dłużej. Twoja pochwa może być słabiej unerwiona. Potrzebujesz większej stymulacji, innego otoczenia, innych bodźców. Więcej praktyki nowości a się uda do: porąbańca tajemnicy firmowej nie zdradzę do: numero duo Nie jest to kwestia skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Ha Vera cala w skowronkach Mylisz się a ty Expercie tez sie mylisz co do mojego siedzenia przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaE
To jak to oceniasz ekspercie? Co przewidujesz? Będzie coś z tego poważnego czy się łudzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Pseudo eksperta W jak inny sposób mogłeś spowodować ukazanie się Twojego posta nie siedząc przed komputerem? Może masz służących którzy relacje Ci zdają? Ale to już wtedy pytanie ie jest bezpośrednio od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Porąbaniec nie z tej ziemi Masz racje co do Very

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Mam giermków którzy cię śledzą i powtarzaja co robisz. I przestań stawiac tutaj takie głupie farmazony bo mi się chce tylko z tego śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Vera Ja jestem spierdoliną bu haha:D:D:D , nie wysilaj sie bo ci zabraknie zaraz tchu. A pisze co mi sie podoba i co ja myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: porąbaniec nie pominołem pytania tylko tajemnicą firmową muszę się zasłonić przed publicznym forum i powinieneś to zrozumieć. Na kolejną rundę pytań zaproszę jutro dzisiaj mój dyżur dobiega końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Wg teorii czas musi się cofać w tym przypadku, bo inaczej musiałaby zmieniać się prędkość światła, która jest stała, niezależnie od punktu odniesienia. 2) Jeżeli sztucznie stworzę piaskownicę o wystarczająco dużej powierzchni, to BĘDZIE to pustynia. Są przypadki terenów pustynnych powstałych w wyniku działalności człowieka. 3) Twoje odpowiedzi mnie nie zadowalają i są zbyt ogólnikowe jak na ekspertyzy. Dlatego kończę mój udział w tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Jak ty jesteś Expertem od zadawania pytań , to ja jestem czołgiem po kturym mozna przejechac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×