Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

"kurze lapki" to chyba kazdy ma :)):P Vero chwal sie jakie kupilas:) Wiem, ze mamy rozne gusta, ale przeciez nie bedziemy sobei tego wytykac :P;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadiuszu, mam pytanie. Czy jak wsadze do mikrofali popcorn luzem ( w torebkach braklo:( ) czy to bedzie zly pomysl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki To nie będzie najlepszym pomysłem. Proponuję tradycyjnym sposobem na patelni z przykrywką bądź głębszym garnku z przykrywką. Jeśli chodzi o to, czy coś wybuchnie to nie obawiaj się tego ale będziesz miała sprzątania na kilka dni i w niedługim czasie mikrofalówkę do wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mikrofali to tylko jajka wybuchaja:)))) hahahaha Pamietam gdy przyjaciolka tak wlasnie gotowala...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Jajka wybuchają :) Popcorn strzela strasznie i zatyka i świntuszy w otworkach wentylacyjnych powodując w dalszym czasie uszkodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Mam pytanie do wszystkich Kiedy w końcu odżyję i zacznę sie uśmiechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o dokładny termin, który jak wiadomo nie istnieje. To raczej było pytanie retoryczne. A może oczekiwałam odpowiedzi w stylu jak zapomnisz, jak sie zakochasz, jak ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Już Ci kiedyś mówiłem :) Znaczy odpowiadałem tak właśnie ale tym razie postanowiłem Cię rozbawić i spowodować kolejny uśmiech na kolejnej buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cde
jak się kalibruje baterię do laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
to za trudne pytanie dla zasranego experta, który odpowiada tylko wtedy gdy doczyta się w Google, co jest naskrobane na dany temat. Potem zmienia dwa słowa i wali w człona takie debilki jak vera co lachę obdziera, pe troll i tym podobne kury domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Kwiatuszku .:) 👄👄 dużo pytań i wiele odpowiedzi ..:) idzie zima a z modą jestem na bakier jakie majtki będą modne na zimę ..może bym sobie zafundował :D he ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejnym dniu z cyklu Wy pytacie, ja odpowiadam :) 😘 W kwiatki, Petrol, OnaE, Vera 🖐️ wszystkim Dziś wierszyka brak bo ... tak ! ;) Zaczynamy wczorajszą końcówkę :) do: cde Poproszę o dane laptopa tzn dokładny model np samsung R 510 i system operacyjny na nim zainstalowany do: Koliberek35 :D do: awerty Szczerze nie gratuluję poczucia humoru oraz rozwinięcia umysłu i samokontroli nad wyrażaną treścią. do: W kwiatki Dzień dobry 😘 Dziękuję za wstawkę :) do: Dop Pytasz W kwiatki czy mnie? Ja tu jestem ekspertem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy "walić w człona"? :D ja mam różne członki ale członka nie mam :D ba! nawet dawno nie widziałam żadnego :D (Dop, tak, to ukryta aluzja do Ciebie :classic_cool: :D) A bycia miłym nie można sobie wygooglować. Cześć Kwiatku, cześć Dopie, cześć Expercie :) Idę jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄 Paniom ..i Panom . Kwiatuszku aleś odpowiedziała :D:D Expercie pytanie do Ciebie bo się znasz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×