Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Ja jestem 30 centymetrów ponad tym wszystkim 30 centymetrów z dala od durnoty i ciemnoty Kapią z czoła Pierwsze poty Pierwsze dźwięki Pierwsze słowa kapią z mojej szczęki Patrzą na mnie z pod łba Nie rozumiejąc ani słowa Więc nie dla was, nie do was ma trafić moja mowa Ja ciągle trzymam się ponad całym tym bagnem Na 30 centymetrów wysokości Trzymając się z dala, z dala od słów zazdrości Niosąc treśc pełną metafizyki i miłości Bo jestem tutaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Ekspertujący ja mówię o stolicy zachodnią częścią wawki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona O_o Ciekawie ciekawie :) Lubisz pisać Lubisz malować Artystka :) Ja proponuję zacząć się więcej uśmiechać :) Będziesz uśmiechniętą artystką :) do: Petrol ja mówię o centralnej części stolicy :) tam u Ciebie jest pogodnie ? zazdroszczę, aczkolwiek jak przejeżdżałem dziś to nie widziałem tam słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia z Olsztyna
Dlaczego pierdzisz bez przerwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Basia z Olsztyna Każdy człowiek puszcza bąki. Jeden mniej, drugi więcej. Wszystko zależy d czynności wątroby. Ja puszczam tyle bąków ile mieści się w granicach normy :) Inie jest to czynność którą wykonuję bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Jak do tej pory jeszcze nie spotkałem się z żadną osobą z kaffe Co więcej żadna osoba z kaffe nie zaproponowała mi spotkania Ja ze swojej strony również żadnej osobie z kaffe nie zaproponowałem spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja! :D to Bartek Waglewski aka Fisz :D Warszaffka płonie :D i się duzo śmieję :D a szpilki na 30 cm :classic_cool: nie jestem Gagą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena5252
Dlaczego mówisz, że masz dużego kutasa (63 cm), jak masz małego (7 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Gaga nie, ale Lady jak talala :) aczkolwiek nie widziałem ale tak uważam :) do: irena5252 1) nigdy nie podałem długości 2) Twój typ nie jest moją rzeczywistością duch się bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Kasia pewnie zgasiła światło i nie jest w stanie po ciemku komputerka znaleźć ;) do: Vera icona Co mam przez to rozumieć ? Połamaliście (łyście) mu ręce? do: Bó Mariusz się zaraz zmęczy i zaprzestanie niebezpiecznej praktyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona A to cieszę się :) Przemoc tylko w ostateczności :) do: W kwiatki tarzana hehe, wilka raczej bo tarzan to spokojny :) do: Petrol zanurzona, zamyślona Mam nadzieję, że uśmiechnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan spokojny? Widziales jak on skacze po drzewach?:D taki adhd :) A wilk spokojny byl jak go ostatnio widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: W kwiatki Faktycznie masz rację z tarzanem :) Ja wolał bym jednak wilka ominąć niż z nim porozmawiać ;) do: Koliberek35 Witam Humorek dopisuje :) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspertujący kisik dla ciebie nie jestem uśmiechnięta pozory mylą jestem cierpiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Czemu cierpisz? Uśmiech zawsze można w jakiś sposób spowodować :) znam ich wiele, ale nie znam Ciebie i nie wiem jak to uczynić. Mam nadzieję się tego dowiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×