Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Czy we wrześniu roku pańskiego się zakocham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Wiesz, więc czemu dalej chodzisz smutna? To chyba nie jest Twoja wola... do: **Pączuszek** nie bardzo rozumiem kontekstu pytania do: Bó Nie jestem wróżką, ale sądzę iż się zauroczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe, też mi doradca. Każdy doskonały doradca łże jak z nut, coby zadowolić pytających. :) Jaka więc jest odpowiedz na moje nurtujące pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Oczekujesz ode mnie przepowiadania przyszłości. Na Twoją prośbę postawiłem tarota (poważnie mówię) i naprawdę wychodzi na zauroczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczaruję Cię. Jestem zauroczona w pięciu, no może siedmiu naraz. Zatem Twoje karty są tynfa warte. : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest nowość, to nie jest ciekawostka. A ja tak łaknę wrażeń. Jestem kochliwa, a raczej zauroczona. ps. jak powiedzieć zauroczona w sensie ( kochliwa) ? Zauraczam się? To dziwny wyraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tarot to..
jaki będzie nowy wynalazek po dobie internetu bo internet to już lekko tchnie stęchlizną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tarot to..
coś długo muszę czekać na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Oczekujesz od naukowca przepowiadania przyszłości, to tak jak iść do jasnowidza i poprosić do o dokładną strukturę rozkładu siły gazowej podczas spalania Odmiana często zauroczonej powinna brzmieć: łatwo jest mnie zauroczyć I nie 'zauraczam się" lecz "zauroczam się" do: skoro tarot to.. Internet to jest ogromnie rozbudowana baza wiedzy i nie jest to wynalazek. Wynalazkiem są serwery z którymi można się łączyć drogą np radiową. Internet to ogół serwerów i sieci Kolejnym ciekawym trendem rozwoju techniki będzie sztuczna inteligencja. Coś typu roboty z filmu "ja robot"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tarot to..
EXPERT nie wie, a może ktoś inny wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tarot to..
sztuczna inteligencja już była a ja pytam o nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: skoro tarot to.. Pytasz co będzie po dobie internetu, odpowiadam, że gwałtowny rozwój sztucznej inteligencji do: Petrol Pozwól, że rozłożę Cię na części pierwsze i poukładam jak kostkę rubika pozostawiając istotę o nieco mniejszej wrażliwości a zapewne uśmiech będzie częściej gościł na Twarzy :) do: W kwiatki ależ pisałem kiedy Jutro będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ,ciekawe Ekspertujący mądry jesteś umiesz czytać między wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Staram się być sobą i używać tego czego się nauczyłem :) Zajrzyjmy do środka... kilka dni stron wcześniej była ankieta (100 ) pytań. Jesteś w stanie ją wypełnić? Ankieta nie była mojego autorstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj dziękuje Wam wszystkim. Muszę się zwijać Życzę Wam wszystkim przyjemnego popołudnia i miłego wieczorku 😘 OnaE, Petrol, Vera, W kwiatki, brum 🖐️ wszystkim Jutro czekam jak zawsze na stado pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do środy Ekspercie szkoda ,że koło północy nie jesteś uchwytny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tarot to..
rozmijamy się Expercie nie pytam o sztuczną inteligencję bo o do niej zmierza świat od dawna ale pytam o coś ponad to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) 😘 W kwiatki, Vera, Petrol, OnaE [cześć} wszystkim Środa, Dzień kolejny lecz deszczowy Przydał by się kolorowy A jest bury w ciapki śmieszne Więc zanudzę Was tu jeszcze ;) do: Petrol no niestety trzeba mieć czas na spanie i staram się go wykorzystywać aby móc być z Wami rano :) do: skoro tarot to.. Nadal prosisz mnie o przewidywanie przyszłości, lecz ja uparcie twierdzę, że nie jestem jasnowidzem. Z całą stanowczością mogę stwierdzić: - samochody będą latały ( w sumie już jest to w fazie testowej) - problem transplantologii zostanie rozwiązany (sztucznie klonowane organy już da się zrobić ale jeszcze nie na tyle aby można swobodnie aplikować je pacjentom) - sztuczna inteligencja, ogromnie rozwinięta robotyka Załamania czasoprzestrzeni nie będzie, podróży w czasie też nie, teleportacji też nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×