Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Uciekam Miłego dnia i duuuuuuuuuużo uśmiechu Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po obiedzie i zmywaniu. pewnie na Ciebie pora wkrótce więc... miłej reszty dnia Dariuszu Arkadiuszu :) Ona, buziak dla Małej. Również milego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onija
Cześć Ekspert. Znudził mi się seks z moim facetem. Choć pociąga mnie i jest dla mnie atrakcyjny. Myślę, że ja dla niego też.:) Kocham go i chciałabym to zmienić. Jak? Jesteśmy ze sobą 5lat, mamy 2dzieci. Bzykamy się chyba dość często - ok. 4xw tyg. A no i jak zrobić, żeby nasza gra wstępna się "nieco" wydłużyła? Dodam, że rozmawiałam, próbowałam ją wydłużać, ale musze go poprostu cały czas pilnować, jak to zmienić, by mu też zaczęła się podobać gra wstępna? czy nie ma na to szans, bo faceci tak mają?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_-_-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Ja uciekam za kilkadziesiąt minutek więc jeszcze chwilkę Was podręczę :) Smakował obiadek? do: onija Proponuję do gry wstępnej włączyć jakieś zabawki, olejki, płyny typu wibrator/płyn do nawilżania/olejki do masażu Przede wszystkim aby chłop się interesował grą wstępną należy pokazać ciałem, iż to co robi jest dla Ciebie niesamowitym doznaniem :) Nie widziałem Was w akcji więc za dużo nie podpowiem. jesteś w stanie napisać jak wygląda "gra wstępna" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_-_-_
jestem w ciąży ale facet nie wie o dziecku jedynie domyśla się czy może zmusić mnie do badać na potwierdzenia ojcostwa? ja niczego od niego nie chcę za wyjątkiem tego dziecka zależy mi na tym by utrzymać tę informację w tajemnicy ów mężczyzna jest stanu wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: taka_jedna_-_-_ W tej chwili nie może Cię do badań zmusić. Badania w tej chwili tak prosto jest zrobić że po urodzeniu swobodnie można to wykonać po "cichu" bez Twojej zgody, wystarczy zwykły włos dziecka i tyle, tak więc utrzymanie tego w tajemnicy (jeśli ON che dociec prawdy) jest niemal niemożliwe. Jedynym wyjściem to zniknąć jak najdalej. Pamiętaj że w dobie netu bardzo łatwo Cię zlokalizować. dziecko musiała byś ukryć niemal przed wszystkimi znajomymi. Wolał bym postawić na prawdę. Wiązać się z człowiekiem nie musisz, on siłą Ci go nie zabierze, prawnie również wychowanie Tobie przypadnie do: Vera icona Ja Cię lubię więc nie jest prawdą to co piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzi czas opuszczenia komputerka tak więc żegnam się z Wami 😘 Petrol, Vera, OnaE i te panie które sobie tego życzą 🖐️ dla pozosalych Jutro opdowiem na Wasze kolejne pytania Miłego popołudnia i wieczoru Przyjemnej nocy i kolorowych snów Ciepłej kołderki i pachnącego partnera/partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arkadiuszu :))) i zgromadzonych tez witam 🖐️:) A czy Ty czasem nie klamiesz ? Powinienes napisac , widzialem: Greczynki, Turki i Hoszpanki:P;))) Vera , Cie lubie. Dziwne , ale prawdziwe. Tak wiec juz jest nas dwoje Cie lubiacych :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dnia kolejnego :) Poranek dziś ponury Z okna widać same chmury Odpalę foto z błękitnym niebem I na śniadanie objem się chlebem :P 😘 Vera, Petrol, W kwiatki, OnaE, brum 🖐️ pozostali :) Czekam na Wasze pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytałam słowa kwiatkowej :):) Cześć Expercie.jako pierwsza wymieniona "dama" :D odwituję się pierwsza :) Dzisiaj ranek bardzo chłodny Nie jest nazbyt lata godny W domu cisza, pusto w brzusiu Vera idzie zrobić siusiu :D Wspaniałego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zo fia
Jakiej długości jest twoja dżdżownica w majtkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Smacznego i udanych zakupów Nie zapomnij zaopatrzyć się w piersi kury, pieczarki, ser zółty i paprykę oraz majonez ;) do: Zo fia Wyrzucone majtki może i gdzieś leżą na kompostowniku jeśli się komuś przydały i możliwe, że siedzi w nich jakaś dżdżownica i przypuszczam, iż jej długość może oscylować w granicach 4-25 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM_EXPERTEM
ale was zrobiłe wcale nie jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B a r b a r a
Dlaczego twój penis jest czerwony w białe kropki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Ekspertujący chmury mówisz zależy nad którą stroną chyba nad zachodnią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milo:)) Dariuszu Arkadiusz a kiedy bedzie moja kolej? Tez chce byc pierwsza w kolejce:O :))🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Nad Centralną, ale chyba zacznę chodzić z głową ponad chmurami i zawsze będzie mi słonko przyświecało :) do: W kwiatki Nie ustawiam kolejki :) kolejność jest iście losowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×