Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młody27

Miłośnik rajstop pozna miłośniczkę Toruń, okolice

Polecane posty

Tak pamiętam, że pisaliśmy. Tylko jakiś chory człowiek się zaczął podszywać. Trochę szkoda bo temat się fajnie zapowiadał. Szpilki powiadasz? hmmmmm to musi być miłe dla oka. Zabawy w pończochach. Tyle ich jest, że trudno zliczyć. Wszystko dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze" stanowczo powiedziane. No widzę, że choć tu jest troche spokoju i żaden dziwak nie włazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nice*Sukub Facet nie wie co traci. Zazdroszczę mu trochę. :) Moja dziewczyna akceptuje muj fetysz ale zakłada rajstop[y ewentualnie pończochy tylko na specjalne okazje łóżkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet tylko na specjalne akcje łózkowe pozwala mi zostać w pończochach do końca :D Na szczęście mogę je nosić kiedy tylko chcę a to wystarczy żeby nadać codzienności pieprzyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nice*Sukub No to poważnie mu zazdroszczę. Szkoda, że nie da się uwarunkować kobiety na to żeby lubiła nosić wyroby dziewiarskie... Chyba miałem pecha jeśli chodzi o dziewczynę ;) oczywiście żartuję. Nie zamienię na żadną inną. Ale romans z inną miłośniczką rajstop lub pończoch.... w sumie po to powstał ten temat. Do Ottylka888 Zamilkłaś... Jaki powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no tak , niestety póki co nie jestem uwarunkowana ani na romans ani na Toruń ;) Chciałam tylko dać znać, że sa kobiety z fazą pończochowo - rajstopową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcale do niczego nie namawiam. Chciałem tylko zaznaczyć po co stworzyłem ten post. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałem sam na polu bitwy. :) Moje wysiłki jak na razie moje wysiłki spełzają na niczym. Szkoda, że Torunianki i sąsiadki dotychczas piszące nie myślą o żadnym spotkaniu czy zawiązaniu chociaż nieco bliższej znajomości. Ale nie poddaję się. Musze pisać żeby temat był na wierzchu. W końcu ktoś zainteresuje się tematem na tyle, że napisze na maila i pogada ze mną. Czy wiek ma znaczenie, ktoś zapyta. Nie ma żadnego. Jaka różnica dla mnie żadna. Jaki wygląd, zapyta. Dla mnie żadna różnica. Chodzi tu o fascynację tym samym tematem. :) Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze w szpilkach chodze. a spotkac sie? za daleko. A skoro sie nikt nie wpiep....to tutaj mozna popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze w szpilkach chodze. a spotkac sie? za daleko. A skoro sie nikt nie wpiep....to tutaj mozna popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odległość nie gra roli kiedy się coś chce. :) Ale ok. Pisałaś że południe polski czyli podejrzewam całe wybrzeże. Staram sobie wyobrazić Ciebie w szpilkach i jakiś ładnych rajstopach. Jak będzie łydka wyglądać. Jak noga się prezentuje. heh. Sama wyobraźnia nie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok moje kochane. Lecę do domu. Ja uwielbiam gawędzić ale muszę lecieć. A szkoda. Chociaż jak zwykle zostałem sam ale nie omieszkam wszystkich pożegnać. Pojawiam się jutro o 8.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pomyliłem się. Już musiałem być zmęczony bo nie rozróżniałem północy i południa. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Torunianki, ruszcie się. Ileż można czekac na rozmówczynię? Czas mija a już niebawem do domu lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozwolę żeby temat umarł śmiercią naturalną. Jestem jego autorem i nawet gdybym miał sam pisać do siebie to będę to robił. Prędzej czy później znajdą się osoby chętne do nawiązania znajomości. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nice sukkub-masz fotki swoich nóg lub stóp? tez to uwielbiam.pozdro struna75@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest
ale za młody jestes dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech mnie coś strzeli. Albo za daleko albo za młody. :) Nie dogodzę nikomu. Jakby coś to mogę przefarbować włosy na siwo. Oczywiście żart. A czym jest różnica wieku? Cyfry? Doświadczenie? Nawet jeśli jest to różnica 20 lat to co z tego. Kobiecie ode mnie starszej nie powinno to nazbyt przeszkadzać a mnie nie przeszkadza w ogóle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest
wiesz ze to tylko liczby tez tak mysle dobra wygladasz na starszego szykuj sztuccce picca sie szykuje bedziemy jedli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest
[ i wcale nie 20 ,: mniej:D] zanotuje sobie topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×