Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młody27

Miłośnik rajstop pozna miłośniczkę Toruń, okolice

Polecane posty

o to na pewno spodobalaby cie sie jedna z moich ulubionych pozycji wlasnie w ponczoszkach najlepiej Leze na plecach, facet jest we mnie na gorze a ja mam nogi wyprostowane i opieram mu na klatce piersiowej badz tez mam wyprostowane i zarzucone za glowe rajstopki i pończoszki widac jak na dloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałem sam. No nic. Toruń chyba jednak jest spory i znajdą się osoby zainteresowane tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, nie chcesz ze mna gadac to nie mnie rajstopy az tak nie kreca ;) za to lubie sie ubrac w ponczochy, zalozyc pas a potem zeby mnie maz bral od tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę piszę tylko, że jestem w pracy i nie cały czas mogę pisać. Moja dziewczyna akceptuje to, że jestem fetyszystą i czasem mnie wabi wkładając pończochy lub rajstopy. Ma czasem fajne z tym związane pomysły. Np lekkie związanie rajstopami rąk, zasłonięcie, pończochą oczu. czy choćby zakładanie pończochy na członka i robienie mi dobrze ustami. Tyle pomysłów ale nie zawsze ona ma na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, że lubię czasem być skrępowany ale i sam lubię krępować. Niekiedy mam ochotę na dominację kobiety nad facetem a czasem ja lubię dominować. Ale w kwestii dominacji to raczej podchodze do niej w delikatny sposób nie przedobrzając. Jak mówiłem lubię eksperymentować. Wszystko jest dla ludzi. Także i związywanie rajstopami. Całkiem ciekawie wygląda pocałunek przez naciągniętą pończochę. Ciekawe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi o naciągnięcie na głowę. Jedynie jej rozpostarcie i całowanie się przez nią. Ale parę razy ona była cała ubrana w rajstopy, łącznie z głową i przyznam że seks był boski a i ona stwierdziła, ze było bardzo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako temat o moim poważnym zainteresowaniu. Szkoda, że tylko ciekawostkę. Niewielu ludzi wie jak to jest być fetyszystą. Wiele z tego przyjemności. Ale czasem i zazdrości kiedy widzi się kobietę na ulicy w pięknych rajstopach a czasem i pończochach (czasem można dostrzec koronkę) i nie ma żadnej możliwości choćby dotknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego niektóre kobiety a właściwie większość nie wie o tym, że rajstopy lub pończochy są dodatkiem tak na prawdę a urzywają ich jako ochraniaczy. Mają być ładne dobrej jakości i eksponować nogi jak tylko moga aby przykuć wzrok. Nic tak nie psuje dnia jak kobieta całkiem zgrabna ale w pozaciąganych rajstopach. Powinny być wydawane broszury informacyjne na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff wreszcie mogę odpisać. Z tymi ulotkami to żartuję ale jeszcze nigdy nie czytałem żadnego artykułu o takiej tematyce wyjaśniającej. Więc ja powiem. KOBIETY NOŚCIE RAJSTOPY BO TO NAM - FACETOM - SIĘ PODOBA. NOŚCIE ŁADNE DOBREJ JAKOŚCI> GRUBOŚĆ JAKA CHCECIE< KOLOR JAKI CHCECIE. ALE NOŚCIE CZĘŚCIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto? Torunianki! Odezwijcie się. Chyba nikt pisanego krzyku nie słyszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesny poranek. Dzień w pracy bardzo udany do tej pory jest. Czekam tylko aż ktoś wreszcie się odezwie bo nie za bardzo mam z kim rozmawiać. Zapraszam. fetyszysta84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inny
fetysz podnecają mnie stopy i buty w stylu high heels ale jest ciężko spotkac kobiete która ma zadbane stopy i jakies wysokie klapeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ze stopami to trudna sprawa. Kobiety jakby nie dbają aż tak bardzo o stopy. Można się przerazić czasem jak się na nie patrzy. A co do wysokich obcasów to są całkiem sexy, niestety to nie moja profesja ale jestem za oby tylko na nogach były rajstopy lub pończochy. Wtedy nogi świetnie się prezentują w kozaczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzw. Bodystocking. Coś wspaniałego. Jestem ich gorącym zwolennikiem ale bardziej podobają mi się z materiału typowo rajstopowego. Kabaretki ok ale wolę jednolity materiał. W każdym razie jest bardzo seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to ja. Czuje sie niewiem zawiedziona? Bo dopiero dziś przeczytałam że ten temat jest Twój. Nie spodobały mi się te Twoje-rajstopy- ale cóż......życie pisze niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to mój post. No nie szkodzi. Każdy pisze co myśli i bardzo to cenię. Musze jednak powiedzieć, że ludzie zwykle podchodzą do tego typu tematów dość ostro i myslą, że fetyszyzm jest czymś złym i nienormalnym. Zdziwiłabyś się ilu jast takich jak ja. Nawet ja byłem zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pod spodniami? po co? Ale jak wiesz ja mam 40+ więc moze dlatego sie troszke zdziwiłam Choc nie potepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj byłem młody i chciałem spróbować. Obecnie nie stosuję takich praktyk. Ale nadal mi się podobają rajstopy. Piszesz że masz 40+ jak trochę poszukasz to np prowadzę też wątek "Marzy mi się młodszy" nie jestem autorem ale go trochę rozruszałem także zapraszam. Może to wszystko dziwić ale z kim mam rozmawiać albo gdzie znaleźć ludzi o podobnych upodobaniach jak nie tu? A poza tym kobiety w odpowiednim wieku tez bardzo mi się podobają. A ich nogi w rajstopach lub pończochach... uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wczoraj cały czas z Tobą pisałam w temacie... Marzy mi sie młodszy... Zapomniałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam pończochy i zabawy w nich, niestety mój facet woli całkowita nagość :/ , tzn. na początek jak najbardziej a później już precz z oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×