Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młody27

Miłośnik rajstop pozna miłośniczkę Toruń, okolice

Polecane posty

Gość młody27
I tak mijają dni. Nadchodzi wielkimi krokami jesień a wraz z nią możliwość częstego prezentowania przez panie nóg oplecionych w różnorakie rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadeszła Polska złota jesień i oczom ukazuje się co dzień piękny widok roztaczający się na ulicach. Chłód poranków i wieczorów zmusza kobiety do zakładania coraz częściej rajstop. W wielu przypadkach są to kryjące czarne. Co dzień jednak mam okazję osobiście podziwiać dziewczynę pędzącą do pracy koło przystanku na którym czekam na autokar. Co dzień inaczej przyozdabia swoje nogi. Najbardziej podoba mi się, że nie ubiera typowych cielistych czy czarnych ale wszystkie kolory tęczy. Jedne z najfajniejszych to zmiksowana paleta kolorów czy opalizujące żółte. Zacząłem się zastanawiać czy czasem nie porobić kilku zdjęć jak przechodzi żeby tu wrzucać ku uciesze amatorów takowych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio mnie to miasto zawodzi. Ani jednej miłośniczki. Cyba, że wszystkie uciekły z powodu marnej jakości rozmów na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że ażurowe rajstopy nie są już tak modne jak kiedyś. Nie wiem czemu ale nie są tak atrakcyjne jak reszta. Kojarzą się z wielka skarpetą a to już jest fe. Czy ktoś ma podobne poglądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki dla Ciebie
mam ciekawą propozycje dla was panowie. jestem z torunia i szukam ale tylko jed\nego na jeden raz mmarta87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze fajne rajstopki i mogę podesłać kilka zdjęć martol87.87@o2.pl martol87.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Errata33
Czy miłośniczka rajstop może mieć psa? Często wyprowadzam psa w samych rajstopach. Bez gaci. Korzystam z takiej aplikacji "DingDog 7000". Łatwo się znajdziemy na spacerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTightsboy
Moja szuflada się już niedomyka mam w niej tyle rajtuz jestem jakby to okreslic fanem rajtuz niezamienilbym rajtuz na nic innego co rusz dokupuje sobie nowe jak przechodzę kolo sklepu z rajstopami rajtuzami musze do niego wejść żeby cos kupic drugiego takiego fanatyka chyba ze swieczka by szukac no chyba ze się myle pozdrawiam podobnych miłego dzionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopkowy
jest tu ktos z Bydgoszczy lubiacy zabawe rajstopkową? :) jesli tak niech pisze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopkowy
podaje email pawel.nowak30@wp.pl zapraszam do dyskusji w sumie dobrze jakby byly kobiety :D z okolic bdg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopkowy
niech ktos sie odezwie do mnie na emial pawel.nowak30@wp.pl pozdrawiam i czekiam niecierpliwie na milosniczke rajstopek z okolic bdg :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycra Toruń
Witam ja także jestem fanem rajstop!! zapraszam serdecznie a że raz sie żyje to i może dam sie namówić na bi max 20den i błyszczące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×