Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

CLO czy komuś pomógł

Polecane posty

Cześć. Mam do was pytanie. Czy którejś z was pomógł CLO w zaciążeniu i czy była to ciąża mnoga>> Opisze swoją sytuację... Od pażdeirznika staramy sie z mezem o dziecko. Ale na zasadzie jak będzie to fajnie. Od marca tego roku zaczęliśmy większe starania. Przytualnka w dni płodne. Nadal nic. Wczoraj miałąm wizytae u gina ( monitoring owulacji) no i niestety usłyszałam cykle bezowulacyjne. Bez jej pomocy nie zajdę w ciąże :( Dostałam Dufhaston od 16 dc przez 10 dni 2 razy po jednej tabletce. Póżniej jak przyjdzie @ to mam zrobić badania hormonalne ( 2-3 dc) a od 3-7 mam brać Clo. Kolejna wizyta ma być 12 dc. Proszę was o pomoc?? Jeśli wam pomógł CLO to ile cykli go stosowałyście az udało sie?? I czy była to ciąża mnoga czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie clo pomógł - owulacja pojawiła się już w pierwszym cyklu, ale zaszłam w ciążę w trzecim. W pierwszym i drugim cyklu było po jednym pęcherzyku, natomiast w tym cyklu, w którym zaciążyłam dojrzały mi trzy pęcherzyki. Na szczęście ciąża była pojedyncza - mój synek ma już 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niestety nie pomogły te tabletki. Brałam przez 4 cykle i niestety ciągle nic.. W tym czasie nie miałąm niestety jednego stałego lekarza i prawdopodobnie mogłam mieć za mała dawkę i może to był powód, choć pęcherzyki rosły ładnie - miałam robione usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam clo, bo mialam cykle bezowulacyjne na sprawdzenie czy moje jajniki zaskocza i pecherzyki urosna, po tym leku... jak sie okazalo pecherzyki urosly i zaszlam w tym cyklu w ciaze- czyli w 1 cyklu, lecz nie bylo to zamierzone :) mialam tylko sprawdzic czy moj organizm reaguje na ten lek- a tu niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja brałam clo przez 2cykle,potem po odstawieniu też ok chyba 2-3cykle zaszłam w ciążę,tylko,że w 6tc na samym początku poroniłam.Ja brałam 1cykl po pół tabletki,a następny cykl po 1tabletce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszlam w 1 cyklu z CLo, a wczesniej staralismy sie 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę temat. Proszę dziewczyny o informację. Może to mnie podniesie na duchu. Bo już załamuję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam clo i niestety na mnie nie podziałał. jajniki nie zaskoczyły, owulacji po nim nie miałam, mało tego nawet pęcherzyki po nim nie rosły, nic, cisza ale głowa do góry. teraz jestem w 8ym mcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pędrak
... mnie clo nie pomogło w zaciążeniu ale na pewno pomogło w wychodowaniu ładnych pecherzykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna7329
Mi Clostilbegyt pomógł. O dziecko staraliśmy się w sumie 16 miesięcy. W trakcie okazało sie, że przyczyną niepowodzeń jest brak owulacji. Po CLO od pierwszego stymulowanego cyklu miałam piękną owulację i zawsze rósł jeden dojrzały pęcherzyk (po 1 tabletce od 5 do 9dc). W ciążę udało mi się zajść w 4 cyklu stosowania CLO. Uważam, że tylko dzięki CLo zaszłam w ciążę. Dodatkowo przy CLO polecem brać olejek z wiesiołka na poprawę śluzu, bo CLO wysusza. Ja zaszłam w ciążę w 4 cyklu na CLO a 2 na wiesiołku, także może coś w tym jest:) Pozdrawiam i życzę owocnych starań wszystkim starającym się parom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanusia
Hej wiem, ze uz temat dawny ale moze komus pomoge! Mi rownież CLO pomogl! Udalo sie w trzecim cyklu. W pierwszym bylo wszystko ok owulacja i ogolnie, ale niestety miesiaczka przyszla. W drugim znow nadzieje, ale pecherzyki slabo urosly i moj gin dal spokoj, dostalam leki na wywolanie okresu i znow placz. Trzeci i ostatni cykl to strzal w 10! I mam cudowna coreczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,dla tych którzy mają wątpliwości.Ja w drugim cyklu brania zaszłam w ciążę,po 3 latch leczenia nieplodności.Trzeba wierzyć,że się uda:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przez te 3 lata jak leczyłaś niepłodnośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja rozpoczelam 3 cykl z clo od 3 do 9 dnia cyklu po 1 tabletce mam nadzieje ze owulka teraz wystapi w pierwszym cyklu bralam pol tabletki na rozruszanie jajnikow, w drugim pecherzyki rosly juz ladnie ale owulki jeszcze nie bylo treaz wierze ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam u mnie bylo tak. Staralismy sie pol roku i nic badania maz mial 2 mln nasienia tylko:( zalamalam sie ale chodzilam dalej do lekarza. Moj***adania : niedoczynnosc tarczycy nadmiar prolaktyny. U lekarza pod koniec lutego od 1 marca bralam eutyrmegran na pbralameuthyroprolaktyne i niedpczynnosc plus clo... jestem w ciciazyw pierwszym cyklu po clo euthyroxie i bromegranie pomimo tak fatalnego nasienia. Niewiem czy to clo pomogl chociaz ja owulacje mialam ale by je wzmocnic dostalam clo czy tamte pozostale ale czuje ze dzieki clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaszłam w 2 cyklu z CLO tylko do tego brałam jeszcze estogeny ( femostol) stosowałam jeszcze w tym udanym cyklu inozytol (który tez pomaga a moło osób o tym wie ) , żel emitujący płodny śluz , olej z wisiołka ( który równiez sprawił ze skóra była super ) i mezowi kupiłam suplement poprawiajacy plodnosc :) a teraz własnie karmie 9 miesieczną dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starającaciu
Witam wszystkie starające. Otóż w moim przypadku było tak.Mamy już jedno dziecko, córeczka ma już 7 lat. Od czterech lat staramy się o kolejne i nic. Zawsze byłam myśli, a może teraz się uda ale nic i nic. Poszłam do gina i po usg stwierdził, że mam pcos. Przepisał mi clostilbegyt od 5dc do 9dc po jedne tabletce a od 16dc duphaston. Jestem już po wzięciu clo (mój 10dc) i czekam na owulację.Ale mój gin nie zlecił mi monitoringu tylko wypisał mi tabletki na 2 cykle. I sama niewiem co teraz? Mam nadzieję, że mi się w końcu uda.Czekam i dam znać co i jak. Odzywajcie się i życzę wszystkim starającym w końcu tych dwóch kreseczek.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezkaK
Hej dziewczyny a ma moze ktoras odstapic jedno opakowanie clostilbegyt ? Kontakt agnmal7312@wp.pl .Pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest 3 cykl z clo. W pierwszym urósł pecherzyk ale nie pękł i była torbiel. W kolejnym cyklu z clo byla piekna owulacja ale się nie udało. Teraz trzeci raz podchodzimy. Do tego biorę femoston, metformax i inofolic. Za dwoma pierwszymi razami czułam ze pęcherzyki rosną bo bardzo bolał mnie jajnik. A w tym cyklu nic; ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goha

Hej dziewczyny. W styczniu i lutym monitorowalam cykl i w oba byly bez owulacji. Lekarz postanowil wlaczyc clo, mam brac po jednej tabletce 5-9 dc. Boje sie czy to pomoże , czy tez bede musiala przyjmowac jakies dodatkowe leki. Badania hormonow robie od 21 roku zycia ( czyli 6 lat) i praktycznie zawsze czegos bylo za malo czegos za duzo. Ostatnie badania mam sprzed pol roku, chyba czas zrobic aktualne. Zaluje ze nie zabralam ich na ostatnia wizyte u ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×