Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

ja też kompletnie nie miałam objawów ciąży. czułam się świetnie , nie miałam mdłości czy innych typowych oznak. pamiętam tylko jeden incydent jak zjadłam odrobine twarożku........oj cały dzień mnie mdliło . na samo wspomnoienie mi sie odbja:P a to był 14 tc. może pościel faktycznie nie do uratowania ale plus jest taki ze zaden zarazek się tam już nie kryje:) po takim praniu i prasowaniu jakie przeszła jest sterylna jak na sali operacyjnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka moja posciel tez tak wyglada :) a raczej wygladala bo wczoraj 3 godziny ja prasowalam :) mnie sie wydaje ze to taki rodzaj bawelny :/ bo inne posciele piore tak samo a wcale nie prasuje :) ja wczoraj prasowalam lekko zmoczona plus para z zelzka w max temp i pomoglo, nie mialam juz sily na dokladneijsze prasowanie ale bedac perfekcjonista to przydaloby sie ejj dzis ponowne wyprasowanie moze jzu tylko para i wyglada jak nowa :) ja myslalam ze moja taka zmietolona bo 2 lata w szafie elzala a potem pralka... moze mamy taka sama posciel ja mam z mamo-tato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam wrześniowe mamy
Cześć urodziłam rok temu we wrześniu synka i mam do sprzedania bardzo dużo fajnych ubranek w bardzo dobrym stanie. Czy któraś mama byłaby zainteresowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka567
ja objawy ciązy to mam chyba dopiero teraz w 35tc tzno jest mi juz cięzko...a wczesniej poza tym że mały sie ruszal i mialam od czasu do czasu zgage...to praktycznie nic...jedyne co pamietam to tyle że nie mogłam perfum wąchac bo mnie zapachy wkurzały i to wszelkie balsamów, mydeł... w ostatnie dni zauwazyłam, że rano jak wstaje to mnie podbicia stóp bola (to pod palcami od spodu), nie wiem czy to poczatek tego że zaczna puchnąć? jak na razie we wszystkie moje buty sie mieszcze wiec nie puchna ale jednak rano jak chodze to bola przez jakas godzine i póxniej przechodzi tez tam macie/mialyscie? wogóle to nawet rano jak wstaje to czuje sie zmeczona i nie mam sił i energi... aha i mam czesto problemy z koncentracja i mam dużo gorsza pamieć pytałam ginekologa i mówił, że to normalne...a dla mnie przykre jak niekiedy zapominam tego, tamtego...no porażka jakaś ciesze sie że juz studia skończyłam bo teraz od jakichs dwoch miesiecy to nic bym sie chyba nie nauczyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka567
nie straszcie z ta posciela bo moja ma dopiero przyjsc poczta, zamowiona przez neta i mam nadzieje ze ja szybko wypiore i wyprasuje a nie tyle czasu...ja zamowiłam z drewexu...mysle ze to wina tego że posciele dzieciece sa w wiekszosci bawełnianie nie dodaja tam poliestru i takich tam jak do naszych poscieli dla doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Hawa: nic się nie martw. Ja w 7 tyg jak poszłam na drugie USG to byłam pewna, że mi lekarz powie, że już nie ma ciąży bo tak się dobrze czułam. Zero mdłości, zero wrażliwości piersi, tylko lekkie zmęczenie. Za to w 8 t.c jak się mdłości zaczęły to ojejku. Na zgagę też masz jeszcze za wcześnie, ale pewnie da Ci popalić później :P do wrześniowych mam: Ja się właśnie będę zabierać zapranie pościeli, tylko czekam bo dziś mają przyjść prześcieradła z allegro, a nie chcę prać na raty. Ciekawa jestem czy ochraniacze też prać?? No i czy wystarczy pranie w 30 stopniach z dodatkowym płukaniem??? Nie chciałabym już na dzień dobry tego sobie zniszczyć. Aha no i co z rożkiem? Pierzecie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nowych rzeczy nie pralam, ciuszki jedynie te marketowe, i pieluchy tetry a tak to dalam sobie spokoj i dobrze :) a teraz to nie wiem czy mam cos nowego wiec w sumie wszytsko jest prane chociaz prasowac nie prasuje :) dzis musze pluszaki wrzucic w pralke bo widze ze zakurzone sa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam nadzieje ze rowniez moge sie dołaczyc :) POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzeszów 01.10__rilla_marilla___26_____32_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mam do Was pytanie czy któraś z Was używała pieluszek wielorazowych (ale nie chodzi mi o tetre tylko o pieluchy, które w uzyciu sa podobne do jednorazówek)bo zastanawiam sie nad zakupem takich pieluch ale koszt jest dość duży i nie chciałabym się rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booooże,dziewczyny!!!!!! Co tam się dzieje na tym topie o znieczuleniu!!!!! Czy tam ktoś słyszał kiedkolwiek o czymś takim jak kultura i szacunek dla drugiego człowieka?????!!!!! Nie chciałabym takich dziewczyn spotkać w ciemnej uliczce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko piorę w 40 stopniach. Myślę,że dziecku nic sie nie stanie a przynajmniej ciuszki i pościele się nie zniszczyły. Rożek też uprałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik o znieczuleniu faktycznie jest tak tragiczny że aż śmieszne że dorosłe kobiety , przyszłe lub już obecne matki się tak zachowują i operują takim słownictwem.... szkoda gadać. a potem się ludzie dziwią że dzieci takie niedobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza co do tej pościeli to ja też mam z mamo - tato niebieską z aplikacja misia na obłoczku. więc zaraz zabieram się za ten sa sposób prasownia co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie prałam ochraniacza ani rożka i myślę że dobrze się stało bo chyba bym padła prasująć jeszcze rożek........ myszsza pociesz sie przynajmniej się nie odbarwiła ani nie niekształciła. moja koleżanka z pracy zamówiła pościel na allegro i po upraniu nie nadawała się nawet do wycierania podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rożek i ochraniacz nie maja bezpośredniego kontaktu ze skórą dziecka więc myśle że można sobie pranie darować. ewentualnie wyprasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhee ja mam jeszcze 2 komplety z allegro ale tansze, ten z mamo-tato kupilam jako 17 elementowy wiec mam wszystko z tego od rozka przez baldachim, kieszen na lozeczku i ochraniacz ... generalnie uzywalam to ok roku, prane sporo a nic sie z tym nie stalo poza tym ze wygniecione :/ natomiast tamte dwa komplety kupilam u innego sprzedajacego i polasilam sie ze tanio bo 3 lata temu to ok 20zl za komplet dalam i coz jakosc slaba, jakies takie sztywne ze sztucznym, co prawda odbarwic sie nie odbarwily ale supelki wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kupiłam ten duży komplet. mam też drugi kupiłam tylko same powleczenia ale już osobiście u nas w mieście w hurtowni. tamta bez niespodzianek uprana i wyprasowana:) to będzie mój pierwszy dzidziuś i myślę że te dwa komplety mi wystarczą prawda? a ile potrzebowałyście prześcieradełek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://przemciu.blogspot.com/ oto moje wczorajsze dzielo anka ja mialam 2 pzrescieradla i 2 pokrowce na pzrewijak, poscieli mialam 3 komplety i to bylo za duzo 2 by byly ok :) problem pojawia sie dopiero gdy dziecko sika do lzoka lub jets chore :/ ja nie nadazalam zmieniac poscieli jak maly mial jelitowke ale to sa syt wyjatkowe, a przy niemowlaczku to po 2 szt spokojnie wystarczy :) na poczatku poki ulewa to kladziesz na pieluszce i nie musisz zmieniac poscieli :) wogole to kolderke uzywalismy sporadycznie po ok pol roku, tak maluch spal najpierw w rozku potem troche w spiworku a zwykle pod miekkim kocykiem, mam taki fajny pluszowy podwojny z zatzraskami polecam go rowneiz z allegro :) swietana rzecz, mozna dzieckow to upakowac jakw rozek lub po porstu przykryc, moze byc jako mata do zabawy itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki myszsza:) dobrze bo martwiłam się czy starczą dwa. wogóle wydaje mi sie że już mam wszystkoi przygotowane ale wiadomo czasem w ostatniej chwili sie okazuje. a ja lubię wszystko sama załatwiać chociaż pewnie mąż by sobie poradził z zakupami ale nie ma to jak samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemida10
witam wrześniowe mamy podaj email swój to byśmy pogadały o tych ubrankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś się wzięłam za wielkie pranie. Dzidziuś ma swoją komodę, więc mi się chyba nic nie zakurzy. Chcę to mieć z głowy, bo za tydzień wizyta u lekarza, a ja mam ciągle jakieś złe przeczucia. Nawet śniło mi się ostatnio, że coś było nie tak i lekarz mi kazał leżeć w łóżku. A moja pierwsza myśl to była "o Boże a kto wypierze te ubranka?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze jedno pytanko mam. Moja dzidzia po 2 razy dziennie miewa czkawkę. Zawsze i wtedy podskakuje góra brzucha. Czytałam, że to główka najbardziej podskakuje przy czkawce. Czy to oznacza, że moja dzidzia jest ciągle główką w górze? To już 32 t.c i 6 dzień. Nie powinna być już obrócona?? Oby się dzidzi na mamusię nie podało, która właśnie dupskiem się na świecie pokazała. To był pierwszy poród mojej mamy, w dodatku naturalny! Niestety moja mama od 11 lat nie żyje, więc nie mogę spytać jej o wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :-) Ja wszystko poprałam w 40 stopniach. Kocyki, pościel i rożki. Tylko ubranka które bedą mieć bezpośredni kontakt ze skórą prałam w 90st. Ale tylko ten pierwszy raz, później już będę prać w 60st... Rożki prasowałam. Bardzo łatwo się je prasuje. Zajęło mi to może 5 minut :-) rilla marilla moja Matysia też często ma czkawki. Nie szkodzą one dziecku ani go nie męczą. Mi wtedy cały brzuch podskakuje I nie martw się jeszcze w jakiej jest pozycji. Moja w 35tc jeszcze się obraca, raz jest pośladkowo, raz główką w dół i tak w kółko. Dopiero po 36tc jak się nie obróci to lekarz będzie ją próbował obrócić masując brzuch. Chyba że się uprze to wtedy cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet ubranek nie prałam w wysokich temperaturach. Ale zamierzam je dobrze wyprasować, więc chyba nie będzie źle. Większość z nich kupiłam w Tesco, więc bałam się jak się zachowają w pralce :P Catie no to mnie pocieszyłaś :) Ja mam nadzieję jednak na poród SN, bo CC boję się panicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnatti czytałam info o tych pieluszkach i powiem tak koszt jest faktycznie wysoki ale pampersy też kosztują co mnie osobiście do nich nie przekonuje to to że słyszałam że trzeba ich mieć najlepiej z 20, 30 sztuk bo długo schną itd Nie wiem czy to prawda ale ja jestem zbyt leniwa żeby się w to bawić. Taką pieluszkę to trzeba przepłukać z kupki pod kranem, trzeba czekać aż się uzbiera chociaż kilka pieluszek do prania, więc trzeba to gdzieś składować, bo przecież nie będziesz wrzucać do pralki jednej sztuki itd To nie dla mnie :-) któraś z nas wczoraj pisała czy się odezwiemy po porodzie. No ja mam nadzieję że tak, że kontakt się nie urwie..... na pewno dam znać po porodzie co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się boję cc a ona nade mną wisi. Dowiem się w przyszłym tygodniu prałam ubranka z tesco (cherokee na metce) bardzo dobrze się piorą myszsza rzuciłam okiem na tę naszą tabelkę i mnie zaskoczyło że tak mało dziewczynek. Chłopaczki górą we wrześniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam o tym kontakcie po porodzie :) No bo po pierwsze dobrze się podzielić wrażeniami, po drugie po porodzie pewnie będziemy mieć inne problemy z dziećmi, żeby podyskutować tutaj :) Ja nie wiem co będę miała, bo lekarz powiedział, że mi nie chce zepsuć niespodzianki :P Oczywiście wszyscy twierdzą, że chłopak bo teściu mi jakieś czary mary robił i mu tak wyszło, po za tym twierdzą, że ładnie wyglądam (nie wiem z której strony), a wg przesądu w który też nie wierzę to wróży chłopca. I nikt nie przyjmuje do wiadomości, że na chłopca to mam szans dokładnie 50 % :P A ja taki piernik jestem, że mam cichą nadzieję na dziewczynkę - tak z czystej przekory, żeby się wszyscy zdziwili hehe. W sumie nie dziwne, że dupskiem na świat wylazłam - mama zawsze mówiła, że ja przekorna od urodzenia jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×