Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

A my tu wszystkie tak chcemy urodzić, że się doszukujemy ukrytych sygnałów hehe :) A tu nie znamy dnia ani godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
rilla masz racje, że każda podświadomie doszukuje się czegoś, ale tak to już bywa przy końcówce,hehe kiedy nasze maleństwa będą gotowe, to wyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i rodzę :) Zastanawiam sie bo mam takie skurcze jak na @ i tak co 10 minut mniej więcej. Nie wiem czy to to bo w sumie nie sa straszne - do przyjemnosci to nie należy, ale jakby poród miał tak boleć to ja bardzo proszę :). Teraz na wszelki wypadek jeszcze siedze i robie najpilniejsze rzeczy przy kompie, zeby w nie zostawic wszystkiego rozbabranego, ale zaraz ide sie polozyc i zobacze czy przejdzie czy pójdzie dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh a ja mam dziś jakiegoś doła. Nic mnie nie cieszy, ogarnęło mnie jakieś zniechęcenie i smutek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie, głowa do góry, jutro będzie lepiej :) Tez mnie ostatnio czasem takie dołki bez specjalnie waznego powodu dopadały. A ja właśnie napuszczam wody do wanny i jak mi po półgodzinnym relaksie w wannie w ciagu godziny - 1,5 skurcze nie przejdą to mam przyjechac do szpitala... Z jednej strony łapie cykora, a z drugiej tak bym chciala zeby to bylo to bo naprawde nic takiego te bóle (jak na razie hehe, jeszcze nie wiem jak to jest jak sie na dobre rozkręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte mam nadzieję że to nie jest fałszywy alarm :-) daj znać po kąpieli jak się czujesz. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjggj
zapraszam na moje aukcje min. biustonosze do karmienia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte Trzymamy kciuki :) Ja zajrzę,do Was dziewczynki dopiero pojutrze ... Także mam nadzieje,ze jakies dobre wiesci beda czekały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
charlotte jestem ciekawa rozwoju sytuacji catie, zjedz coś słodkiego, może przejdzie dziś oglądałam na tvn style między nami rodzicami i było o zmianach zachodzących w małżeństwach po urodzeniu dzidzi i jak to się małżeństwo może sypnąć,ale jedna psycholog stwierdziła, że nie możliwym jest by przed narodzeniem dziecka było tak cukierkowo a potem nagle się wszystko rozpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę sobie na razie i patrzę w tv i na zegarek. Kąpiel nic nie zmieniła, cały czas mam skurcze, ale nie tak całkiem regularnie - tak max odstep czasu to 10 minut, minimalny jaki byl to 6. No nic, czekam. O tej porze szybko dojedziemy do szpitala wiec zdążymy. Kurcze na filmach to panienka sobie stoi, chodzi, siedzi czy cokolwiek i nagle chlup! wody odeszły, siup! skurcze regularne i za chwile mamy poród w pełni, a nie tak że sie zastanawiam czy rodzę, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no charlotte trzymam kciuki, chociaz ja ajksi tydzien temu tez tak mialam cala noc i dopoludnia a potem cisza i do dzis jak widac w dwupaku :/ mnie tak strasznie bola plecy ze nei umeim ani stac ani siedziec nic :/ plakac mis ie chce jak to wszystko boli :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte jak sytuacja u cibie u mnie takie skurcze tez dzis od nocy o 17 zasnełam i obudzilam sie o 20 i spokoj 2 skurcze poki co ehh nie wiem co to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
charlotte, a bolą Cię te skurcze? czujesz je na całym brzuchu? czy podbrzusze tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my chyba jednak pojedziemy do szpitala. Najwyzej wrócimy, ale wydaje mi sie ze nie. Boli mnie tylko w bolnej części brzucha, ale juz coraz mocniej. Nie jest tak idealnie regularnie, ale prawie i tak co 7 -9 minut. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
trzymamy mocno:) wróćcie we dwójeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte-przepraszam ze sie wtrące :) u mnie dokładnie rok temu zaczynalo sie tak samo.niebawem skurcze staną sie bardziej bolesne i co ok 5-6 min a potem coraz czesciej.zycze powodzenia!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte trzymamy kciuki my jeszcze poczekamy i pewnie tez pojedziemy ale poki co odwlekam okropne sa te bóle krzyzowe nikomu nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj często twardnieje brzuch i dzidzia się niemożliwie wypycha, ale nic mnie nie boli, więc to nic nie znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
a ja dzisiaj chyba nie poszaleje na forum bo mam rilla tak jak Ty, twardnieje mi brzucho i mam delikatne skurcze, więc się położę wcześniej, miłej nocki dziewczynki niuniekam się nie odezwała, pewnie już po:)ciekawy dzień będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze z telefonu, wiec krociutko :). Okolo 22 bylismy na porodowce i sie jeszcze zastanawiano czy aby na pewno rodze, a o 1.05 Tymek byl juz z nami, wiec tempo iscie ekspresowe. Napisze wiecej jak bede przy komputerze, ale naprawde na porod nie ponarzekam za bardzo :). teraz tylko czekam az mu sie przestanie ulewac wodami i krwia ktorych sie nalykal i bede mogla go zabrac. Juz sie nie moge doczekac. Pierwsze 2 godziny spedzilismy razem, a teraz od prawie 3 czekam i spac nie moge. Powodzenia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
supeeer, gratulacje dla nowej mamusi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×