Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jerse 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zachpom. Witajcie! Swietny pomysl z tym nowym tematem:)Ogolnie najbardziej dokucza mi nocna zgaga, opuchlizna stop i bol bioder jak sie za duzo napracuje;/ Mam pytanie, czy zakupilyscie juz herbatke na kolki? jesli tak to jaka mozecie mi polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka567
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 19.09____magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbrowa Górnicza dopisuje sie do tabelki......... ja tez mam zgage szczegolnie wieczorami, stopy nie puchna mi wogole ale jest cieżej spacerowac i cokolwiek robic...w ten weekend jedziemy z mezem kompletowac wyprawke tzn tylko sie w sumie rozejrze co zamowic przez internet a co w sklepie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 19.09____magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piaseczno Mnie też strasznie zgaga męczy od trzech dni. Cokolwiek robię,pomaga tylko na chwilę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam O cholercia, jak nas dużo :) Ale to dobrze. Dziewczyny, a ja wam powiem,że strasznie dzisiaj źle się czułam z rana, brzuchol miałam strasznie napięty i bolało mnie podbrzusze. Dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjść, jak tylko sytuacja się powtórzy, oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielański podobno bardzo się zmienił. Odnowiony, pojedyńcze sale i miła atmosfera ile w tym prawdy sama nie wiem, moja kuzynka tam rodziła, więc się jej wypytam szczegółów ale z tego, co wiem jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od niedawna kuje w dole brzucha i chyba mi się napina,czuję się tak jakby mi pęczniał brzuch ale to nie wzdęcia. I tak ze dwa,trzy razy dziennie. Czy to znak,że zbliża się poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy was tez tak dzieci kopia?? bo ja mam dosc od ponad mca to jest nie do wytrzymania, to boli!! i to caly dzien ten brzuch mi tak skacze wypycha sie w rozne kierunki :( zwlaszcza jak sie poloze to tam jest szalenstwo, najgorzej jak kopie w zoladek, tydzien temu zwymiotowalam przez te kopniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam wizytę, zobaczę co powie doktor. Dzięki za radę. To w sumie nie boli ale jest uciążliwe. Lepiej niech młody posiedzi w brzuchu jeszcze ze dwa tyg dla własnego dobra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza - właśnie wieczorem, jak się położę odczuwam najbardziej intensywnie i też niestety nie jest to zbyt przyjemne. Maluszki mają coraz mniej miejsca i niestety my to odczuwam dosyć boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam wizytę, zobaczę co powie doktor. Dzięki za radę. To w sumie nie boli ale jest uciążliwe. Lepiej niech młody posiedzi w brzuchu jeszcze ze dwa tyg dla własnego dobra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkapskodziuni
ile porzytyłyscie kobitki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice uporządkowałam tabelke według daty porodów :) widze że narazie większość chłopaków się u nas pojawiło Myszsza- oj mój też się rozpycha w tym brzuszku ale lepiej więcej niż mniej :):) we wtorek mam wizyte na USG mam nadzieję że zobacze swoje maleństwo , ostatnio jak byłam na NFZ to nawet monitoru mi nie pokazał :(:( ......wiecie ile ważą wasze maleństwa ??? ja jestem ciekawa ile mój to pewnie dowiem sie na wizycie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały też mocno kopie aż cały brzuch podskakuje,chociaż ostatnio coraz rzadziej.Widocznie juz ma bardzo ciasno. A to mi przypomina,że poród już blisko. Kurczę,trochę mnie to wszystko przeraża. Nawet jeszcze na szpital się nie zdecydowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaa mamaa
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 10.09__młodaa_mamaa__24_____35____7______chłopiec___Pomorze 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaa mamaa
Mój mały na usg 2tyg temu ważył 2150kg i lekarz mówił, że zapowiada się na duże dziecko. Pierwszy synek urodził się 3,500kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 9 dni temu usg to mial 2360 :) dostalam filmik na dvd ale wizyta 200zl :/ ale raczej ni nastawiam sie ze bedzie duzy :) moj pierworodny w 32 tyg mial juz wg usg ok 2700, urodzil sie pozcatkiem 35tc z waga 2900 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszawa Ciekawe, że są takie różnice w tygodniach ciąży, a porody mamy +/- 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielce 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a dopisałam sie na samym początku więc chyba jako jedna z pierwszych będę miała synka po tej stronie brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, ale burza przeszła. Odłączyło mi internet i nie można było nigdzie się dzodzwonić i jeszcze gałęzie z drzew na samochody leciału. Ale uwielbiam burze. Mąż poleciał zobaczyć czy auto całe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja miałam usg w 32tc i moja mała ważyła 1780g! Moja kruszynka :-) ale nadal w normie Co do bólów brzucha i twardnięcia to też mam. Łapią mnie też bóle @ promieniujące do krzyża. Pytałam się położnej i mi powiedziała że nie ma się czym martwić jeśli tych bóli jest kilka na dzień. Ciało przygotowywuje się do porodu. A brzuch nieraz mam jak kamień Moja Matysia też bardzo rozrabia. Najbardziej nie lubię jak szturcha mnie po pęcherzu, niemiły ból w dole brzucha. Ale lubię jak się rusza. Fajnie przy tym brzuch faluje! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka567
ja tez mam ostatnio takie delikatne bole jakby miesiaczkowe....nastepna wizyta za tydzien i mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku. A maly mnie caly dzien rusza i to okropnie nawet nie kopie a sie rozpycha, niekiedy mocno, ale chyba mu juz ciasno.....najbardziej to czuc wieczorem jak my idziemy spac to dzieciaczki nam zaczynaja skakac w brzuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię burzę ale nie usmiecha mi się mieć znowu garaż zalany skoro po poprzedniej burzy jeszcze nie go nie otworzyli. A Perełka (zazwyczaj taki strumyczek do kostek) w Piasecznie już wyszła na ulicę,na szczęście trochę mniej pada i schowała się chociaż do swojego koryta. Dla mnie to trochę przerażające po czerwcowej powodzi jak miałam garaż zalany po sam sufit a ludzie potracili samochody i inne rzeczy z piwnic. Do tego telewizji nie było bo rozdzielnia w garażu i cały sprzęt im zalało. Burze są fajne ale takie umiarkowane a nie to co dzis bo trochę strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×