Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Za ten sąsiedni topic to Ci już Kasiu nawet spowiedź nie pomoże, przykro mi ;) Monek fajnie, że ktoś chce pluć w ekran po moich wpisach, bo śmiech to zdrowie, plucie w sprzęt elektroniczny może niekoniecznie, ale przynajmniej czyste ekrany będziecie mieć. Ja już tak mam, że takie głupie tekstyczasem się mnie trzymają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ja chyba zaraz wezme i napisze tez na tamtym sąsiednim topiku :) A co więcej - jak tam zaglądałam, to widziałam tez że o zgrozo pisuje tam równiez Iwonta :) No i (rany boskie!) własnie sie przyznalam do tego ze zaglądam tam a to moze tez grzech :) A my dzis mielismy kolejna wyprawe do okulistki i po raz pierwszy jestem zadowolona bo kobitka poświęciła uwagę i dokładnie zbadała i oczy Tymka i mojej mamy. No ale to bylo prywatnie, bo jak mama pojechala rano do okulisty w przychodni to ja przyjela ledwo widząca staruszka której podpowiadala pielęgniarka ;\. Zdecydowanie jakiś wirus krąży - Tymek i mama dostali odpowiednie leki, dodatkowo ma dostawac witamine c i nurofen i tak ze 2 tygodnie to moze jeszcze potrwac. Małemu zaczela si spojowka łuszczyc i stad byly dzisiejsze popoludniowe marudy, a mojej mamie wirus zaatakowal juz rogówke wiec dobrze ze sie wybrala z nami na ta prywatna wizyte. Przy okazji - Myszsza - chyba moge Ci polecic to wroclawskie centrum okulistyczne bo dzisiejsza pani doktor byla kolejna osoba ktora bardzo poleca pania doktor z która jestesmy tam umowieni (dr Młyńczak), tak wiec jesli odległość nie jest dla Ciebie problemem to mozesz sie smialo umawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, mam ochotę coś jeszcze oglądnać w TV, ale jestem padnięta, musze zregenerować akumulatory, bo jutro kolejny dzionek z aktywnym synkiem Dobranoc słońca:)Kolorowych senków bez pobudek:):) Anulka, żyjesz???Dawno Cię nie było>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą nikt z nas nigdy nie napisał złego słowa o dziewczynach z tamtego topicu, tylko jakaś łajza pomarańczowa zaczęła nas porównywać, że my niby patologiczne a one inteligentne. Każdy niech sobie pisze gdzie chce. Tak mi się skojarzyło jak miałam bodajże 12 lat to wszystkie dzieciaki z podwórka i klasy były podzielone na fanów Kelly Family i Backstreet Boys. Dwa nieznoszące się obozy :P A niech ktoś spróbował lubić oba te zespoły to już miał przekichane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charlotte, pierwsze słyszę o takowym wirusie...co za dziadostwo;/ rilla, właśnie myślałam o spowiedzi, prawie Cypek wstaje o 5 zdążymy na 7 do kościoła, a tak uważajcie na kompy, ja już 1 straciłam,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc charlotte, kasia i iwonta - wypad z tego forum fałszywe jędze ;) :P Idę spać bo już mi się mózg lasuje ;) Dobranoc! A jak anulki tyle nie ma to pewnie z chłopem urzęduje i się dobrze bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś paskudny wirus. Ja też jestem padnieta ale szukam na allegro kojca dla mojego malutkiego, z tym że mało który spełnia moje kryterium ;) Te co mi siepodobają to są do 15 kg a to ciut mało. Wynalazłam jeden do 20kg i fajny ale bez moskitiery a mi na niej b.zależy. Ehh szukam dalej. Ja też nie rozumiem tego głupiego komentowania. Kasia się normalnie zpytała a te zrobiły juz z tego niewiadomo co. Wychodzi na to że my tam czytać a ni komentować nie mozęmy a one u nas mogą robic co chcą. Tylko jest różnica, bo nasze piszą na czarno a tamte na pomarańczowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialabym was prosic o nieposadzanie nas o pomaranczowe glupie wpisy. Zareczam, ze to nie jest zadna ze starcyh dziewczyn. Za nowe nie recze, bo slabo znam. Wchodzi jakas pomaranczowa pierdoli od rzeczy na naszym topiku, na waszym o naszym. Ni w kij ni w oko te teksty. Nie wiem o co chodzi lasce, ale najlepiej olac. 2 topiki sa rozne, bo na nich sa rozne osoby. Co nie znaczy ze ten drugi jest gorszy. Laska sie mota bo wkleila fote Cati z waszego topiku na nasz. Z czego wiekszosci fota sie podobala :) Niech zadna wredna babsztyl nie doprowadzi do awantur miedzy nami. Milego weekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że i ja dzis o Ani myślałam;) Może ją myślami ściągniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rilla ja wogole nie czytalam waszych postow- zbieg okolicznosci :) Poprostu zauwazylam, ze u was tez sa glupie pomaranczowe wpisy- wiec tak na zas napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie biedulka jest jak zaba madra i ladna i siedzi po srodku, bo przeciez sie nie rozerwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już powiedziałam dobranoc, ale nie mogłam się oprzeć odswieżeniu kafe Dziewczyny świeta racja, kiedyś pomarańcz kojarzył mi się tylko z rewolucją, a teraz chyba tylko z pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja też mówiłam dobranoc i spać nie poszłam :P Męża nie ma i dlatego hehe. Ale już serio idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do czapeczek - jak jest chłodno albo wieje to mu zakładam, ale jak jest ładnie, ciepło i nie wieje to puszczam go luzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie odswieżając wątku wrzucilam wypowiedz o czapeczkach - tak ni w kij ni w oko do ostatnich wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś was dziewczyny nie lubi..
nowa tu-- przeczytaj poprzednie wpisy, niech głupot nie opowiadaja ze nic o was nie pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze nowa pomarańcza mnie nie polubiła bo wyrwaną z kontekstu wiadomość wkleiła do dziewczyn z tamtego forum i zgłosiła do usunięcia... eh brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monek olej to. Piszemy co myślimy, głupio byłoby cenzurować to co piszemy z powodu jakiejś znudzonej swoim życiem frustratki. Ja się nie zdziwię jak mi jutro napisze, że przez wpis o patriotycznym piwie pójdę siedzieć, za obrazę pamięci. I podtrzymuję to co pisałam kiedyś - Fakt czeka na takich ludzi z otwartymi ramionami, więc może warto wykorzystać swój talent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no miałam iść spać, ale mały się rozpłakał nim wyłączyłam kompa, więc jak już go uśpiłam to nie mogłam się powstrzymać by odświeżyć to forum "ten ostatni raz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ale macie fajne bąbelki:) tylko pogratulować. mam prośbę czy któraś z was mogła by mi opisać jak zaczęły się wasze problemy z zatkanymi kanalikami łzowymi? wiem, że już to pisałyście ale nie mogę odnaleźć. zauważyłam od kilku dni, że Kacper po przebudzeniu rano i w ciągu dnia ma zaropiałe oczka i boję się o te kanaliki, a maleństwom bardzo współczuję, ze muszą przechodzić takie paskudne przypadłości i zabiegi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla super zdj charlotte dzieki za polecenie, moj chyba tez ma tego wirusa bo od 2 dni ma zaropiale oba oczka i bardzo je pociera a co do zbrodni kasi itp skonczmy ta dziecinade bo im sie to podoba :) sesnsem zycia trolli sa sprzeczki i skarzenie, donoszenie ehhh szkoda dla takich ludzi ze juz sie komuna skonczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza, chyba pomarańczki poprawiły Ci humor, bo widzę dużo więcej optymizmu przebijającego przez Twoje litreki;):) ania, w sumie to łóżeczko turystyczne bardziej niż kojec, u mnie nie miało by to racji bytu, ja myślę o takiej konstrukcji drewnianej z bramek: http://allegro.pl/kojec-drewniany-6-elementowy-warszawa-i1588295490.html moi znajomi mają i się sprawdza u takich ruchliwców jak Cypi, bo on by nie wysiedział w 120x60, bo to powierzchnia jak naszego łóżeczka, a w nim Cypi w nim siedzi 15 min max, a tu będzie sobie chodził i przytrzymywał się barierek. Rilla, Ty kupywałaś swoją huśtawkę na all.?Bo chyba myślę o zakupie takiej, potrzebuję jednak dość dobrych zabezpieczeń, bo Cypi się wyślizguje, rusza tyłkiem na wszystkie strony, jak siedzi w krzesełku do karmienia, to obraca się czasem o 90 stopni, eeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, czasem sobie myślę, że można byłoby się przenieść gdzieś w bardziej prywatne otoczenie, gdzie byłybyśmy tylko my i nikt nie komentowałby naszych zdjęć cycków i pijackich imprez,heheh- nie wiem czy jest taka możliwość np na facebooku;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dzięi za odp odnośnie kojca. Też się nad nim zastanawiam. Bo tak patrzę inne, ale ten co mi sie podoba wyjdzie mnie 300zł a troszkę szkoda mi tylu pieniędzy. Podobaja mi się też z nadrukami bo dla dziecka to frajda, ale też cena od razu sporo wieksza. A mam jeszcze pytanie, czy te obramowania są twarde czy czymś miętszym obłożone?? Bo mój jak klęczy w łóżeczku to zęby wbija w poręcz i coraz stuknie zębem. A i jeszcze do ilu kg może tam dziecko leżeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie kupowałam na allegro, dziadek kupił w sklepie. Też już się zastanawiałam nad jakimś bardziej prywatnym miejscem bo coraz bardziej drażnią mnie pomarańczki. Jakby co to ja jestem za :) U nas znów od rana stan podgorączkowy i płacz. Ja się martwię czy to na pewno od zębów bo jakoś nie widzę nic szczególnego na dziąsełkach. Jak nic się nie zmieni to w poniedziałek pójdę do lekarza - lepiej niech to pediatra oceni. Po za tym spytam o te bardzo wolne przybieranie na wadze no i ogólnie będę spokojniejsza jak dziecku zrobię mały przegląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×