Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Kasia, nie wiem czy na FB jest taka możliwość, ale ja swoje konto usunełam bezpowrotnie bo mnie denerwowało ;( A ja chcę takie łóżeczko żeby właśnie można je było przewieść i żeby miało moskitierę. Podoba mi się to http://allegro.pl/kojec-berber-africa-afryka-4x-gratisy-najtaniej-i1578277996.html , ale za mało sie składa ;( Te kwadratowe mają więcej miejsca niż podłużne, ale nie zawsze składają sie w torbę. A jak się składaja to są 90x90 a to troszkę nieduże. Widziałam takie 110x110 to to było już spoko ale cena kosmiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj optymizm spowodowany jest zblizajacym sie urlopem i tym ze osttanio clakiem niezle dorabiam:) kojca nie polecam dzieci nie lubia ograniczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza moja mama to samo mówiła o krzesełku do kramienia, ale ostatnio zmieniła zdanie bo mój mały lubi w nim siedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mialam prze tadziu wszystkie chyba mozliwe na tenczas gadzety i kojec i krzeselko do karmienia sie zupelnie nei sprawdzily teraz ze zbednych rzeczy zakupilam chodzik ale niech bedzie 25zl nie wydatek, niby dzieci sa rozne ale jednak tych urzedzen dzieci nie lubia w wiekszosci, jesli ma sie spokojne dziecko to moze liczylabym na powodzenie z kojcem ale ruchliwe dziecko bedzie w kojcu albo plakac albo znajdzie z niego wyjscie, to jest tak smao jak z przykrywaniem ja mam obydwoch chlopakow ktorzy nie uznaja koldry koca itp spia rozkopani od urodzenia i wszelkie sposoby wiazania kolderki, spiworkow itd nie dzialaja jedynie co to spia w polarowych pajacykach i podkoszulkach zeby nie zamarznac plus skarpety i tym sposobem ich ratuje przed choraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis siedze sama z przemkiem w sklepie, wlasnie zasnal wiec mam chwile, ale numer mialam przed chwila super, poszlam do auta go przewinac bo niezle smrodliwie narobil i zostawilam w sklepie wozek, wracam a babka mowi ze chce kupic ten wozek ile on kosztuje bo sie jej podoba :D zdebialam i odpowiedzialam tylko ze to moj wozek a baba cala purpurowa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi być fb, może być jakieś inne forum lub cokolwiek gdzie można zrobić grupę prywatną, żeby nikt nie czytał i się nie wpieprzał. A jeżeli fb to nie wiem jak Kasia, ale ja raczej myślałam o profilach fikcyjnych pod pseudonimami, a nie takich prawdziwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysła, niech każda z nas założy sobie konto na fb, mogą być fikcyjne dane i bedziemy miec w znajomych tylko nas, żeby było wszystko czytelnie i jasne na głównej str. Mogę się tym zająć,żebyśmy jakoś to zorganizowały, proponuję, że założe konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Rilla na fb jest o tyle dobrze, że można od razu zdjątka dodawać i wtedy mogłybyśmy zrezygnować z garnka i tam dodawac,nie znam się na fb, bo wchodzę tam tylko okazjonalnie i jest coś takiego jak główna str, gdzie wszyscy piszą jakieś głupoty, wieć my sobie między sobą będziemy rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje zalozyc grupe na fb. Jest taka opcja. Zaznaczanie tajna. Jedna wysyla zaproszenia, akceptujecie i jestescie wszystkie w jednej grupie. Wchodzicie w grupe i macie czat swoja tablice i nik z zewnatrz was nie widzi. Musicie tylko zaznaczyc ze to tajna grupa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nowatu:) :) ja założyłam konto: Kasia Libiążanka- głupi nick, ale to ma byc tylko dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak któraś z Was się zdecyduje, to podajcie mi nicka a ja uwtorzę tą grupę i wszystkich zbiorę do kupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie z wami pozegnam bo na fb nie bede wchodzic nie i koniec poza tym nowatu nie ma racji nic na fb tajne nei jest i bardzo latwo zlamac wszelkie hasla kody itp :P pracuje w tym wiec wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ale tam nie ma zadnych hasel, grupa jest tajna i tylko uczestnicy widza to co maja. Nie bede sie klocic bo nie mam zamiaru. Podczytalam dalam pomysl jak my sie zamknelysmy i juz. Zreszta komu chcialoby sie bawic w lamanie hasel i wogole. Przeciez my tam nie piszemy o jakis tajnych akcjach rzadowych. Tylko zwykle pitu pitu babskie. Tutaj pomaranczowe jada bo raz ciach. Ale jesli mysza uwazasz ze my wcale nie jestesmy tam takie tajne to chociaz podaj naza nazwe grupy na FB. Nie wspominajac, zes powiedziala ze Smile jest grubym pasztetem, co jest rownoznaczne ze slonce kreci sie wokol ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiscie wisi gdzei kto co pisze wiec luz a ja nie moge sie tlumaczyc i rozmawiac o tym co robie, napisalam tylko ze fb jest najbardziej niebezpiecznym z portali spolecznosciowych na dzien dzisiejszy i tyle, ale kto co woli i lubi :) ja dziekuje nie skorzystam i nie chodzi o jakiekolwiek tajemnice bo ja tajemnic nie mam tylko po prostu mi nie wolno i nie moge sie bawic w pisanie na fb i proponuje ci nowatu juz zaprzestac pisania z patologia :P bo cie kochane przyjacioleczki wyklucza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj zaby o moje przyjacioleczki. Ale juz sie zmywam, zeby nie doprowadzic cie do bialej goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie wszędzie można załamać hasła, ale przynajmniej nie będzie nam nikt komentował nas i naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pójde za większością, bo na dwa portale nie mam czasu nowatu, pisz jak tylko masz ochotę, każdy pomysł się przyda, ja bym się tam nie martwiła o twoje koleżanki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kasia jak chcesz to tu mozeczie tez zalozyc swoje konto www.benc.pl :) Odzielny temat i jedziecie z koksem... Czy to moja wina ze mam dobre serce i chce pomoc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny wybor
pamietajcie tylko ze na fb jestescie przedmiotem obrotu gospodarczego jako konta, profile i zrodlo zdjec oraz statystyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ... ja bym jednak była za zostaniem tu. Nie chce zakladac fikcyjnego konta, bo mam zalozone swoje prawdziwe i nie bedzie mi sie chcialo przelogowywac wiec najprawdopodobniej skonczy sie na tym, że calkiem przestane sie udzielac. Jak dla mnie jedyna opcja byłoby zrobienie grupy z naszych prawdziwych profili fb (te ktore mają) + specjalnie zalozone przez te co nie maja prawdziwch profili (ale zeby nie bylo tak, że będe jedynym łosiem który sie ujawni ;))) ). W sumie jest grupa stalych bywalczyn ktore pisza tu i wydaje mi sie (choc moge sie mylic ;) ) ze mozemy sobie zaufac na tyle aby poznac swoje nazwiska + kilka innych danych jakie udostepniamy na FB. A sama grupa dyskusyjna moze byc tajna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz charlotte, jak dla mnie nie ma problemu z prawdziwymi danymi, mi to gra i buczy, zresztą z rillką się "znamy" na nk i w jakiś sposób sobie musiałyśmy zaufać? i nie mam z tym problemów, bo ani Ja, ani rillka nie używamy tej znajomości w jakimś innym celu niż oglądanie zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowatu hehe, a też lubię coś czasem podpowiedzieć, tylko czasem mi się za to obrywa, a mam dobre intencje,cóz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka.22 - problemy z kanalikami dziecko ma od urodzenia i albo same z pomocą masaży przejdą, albo jesli nie to trzeba robić płukanie kanalików (czyli to co my juz przeszliśmy ale bez rezultatu poza urazem jaki mu zostal) lub sondowanie (czyli to co nas teraz czeka). Z tego co mi wiadomo (i chyba sie nie myle) to kanaliki nie zatykaja sie w pozniejszym czasie wiec problemy Kacperka z oczami to raczej jakas infekcja (no i skoro jest ropa to infekcja bakteryjna). Jak ma dodatkowo oczy spuchniete i zaczerwienione to na pewno ma zainfekowane. Idz do okulisty, bo to nie ma co zwlekac. Myszsza - umow sie z jakims okulista - generalnie ropa w oczkach wskazuje na zakazenie bakteryjne (albo bakteryjno wirusowe) ale Twoj ma tez problemy z kanalikami wiec ta ropa to niekoniecznie od infekcji. W kazdym razie najlepiej to sprawdzic. Ogónie jakas cholera wirus krąży ostatnio - wczoraj wieczorem zadzwonil moj tata i tez mu cos na oczy wlazlo. Ja sie na razie uchowalam, co az dziwne jest... Dzis w nocy mi sie Tymek obudzil i po prawie godzinnej próbie uspienia go i położenia do łóżeczka skapitulowalam i do rana spał przytulony do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka propozycje aby przez kilka najblizszych dni - tak zeby te które nie maja akurat mozliwosci zajrzenia tu (jak np zajeta przeprowadzkami Catie) tez mialy szanse sie wypowiedziec - zebrac glosy tych które są gotowe stworzyc grupe na fb (ale jawnie - pod nazwiskami - nawet jesli ktoras bedzie tworzyc profil specjalnie pod nasza grupe) i jesli nie bedzie oporów to wrzucmy na forum swoje adresy e-mail i mailowo wymienmy sie danymi do identyfikacji na fb (jak kazda z nas poda swojego maila pod swoim czarnym nickiem to nam do grupy nie wlezie zadna pomaranczka). Dla mnie to byloby najlepsze rozwiazanie bo na fb i tak mam album ze zdjeciami Tymka, ktory aktualizuje czesciej nic garnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, charlotte odezwij się na fb, ja już utworzyłam konto fikcyjne, ponieważ mam za dużo dzieci ze szkoły ode mnie i nie chce mi się tam wchodzić i cokolwiek pisać, więc jak masz ochotę to pisz: Kasia Libiążanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamotałam-uwtorzyłam konto fikcyjne, ponieważ na prawdziwym mam za duzo dzieci w znajomych i nie mam ochoty, żeby oglądały i kometowały moje zdjęcia, więc dlatego profil fikcyjny, aczkolwiek miejscowość i imię jest jak najbadziej prawdziwe:) Monek, mam Cie w grupie zapisaną już, możemy przetestować i sprawdzić czy to nam odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj zaszalałam z netem, bo mały jest z babcią, więc mykam sprzątnąć chatę, a tak mi się nie chce, że hej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak podawajmy tu tylko maile, bo jak jest nick fb ktorejkolwiek z nas to wystarczy spojrzec kogo ta osoba ostatnio dodala do znajomych ... i jesli ktos pod swoim nazwiskem jest to juz kazda pomaranczka ma dostep. Moze nie do grupy duskusyjnej, ale do profilu prawdziwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×