Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

ciesze sie ze ja nie mam takich problemow, za to mam w druga strone bo te ruchy bardzo bola :/ ja sobie dzis siedzialam i myslalam ze fajnie byloby mi urodzic pojutrez ta data jakas mi sie fajna wydaje :)) albo potem 10go :d pozarlam polowe ciasta, znalazlam nowe lozko, odebralam syna z przedszkola i odpoczywam :D ciekawi mnei czy wszystkei grubasy sa tak maloproduktywni i ciagle zmeczeni czy to dotyczy jedynie ciezarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam fajny termin porodu: 01.10.10. Po za tym jest to rocznica ślubu moich rodziców. Byłaby 27 rocznica, ale moja mama nie żyje od 11 lat. Jakbym była w tych 5 % i się wstrzeliła w tą datę to byłoby fajnie. Chociaż na myśl, że mam chodzić z tym brzuchem, aż to października to mi słabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla termin porodu fajny a jak czasem przenosisz to może urodzisz 10.10.10 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, rusza się!!! Co za wspaniałe uczucie! :-D Jak się urodzi to jej klapsa na tyłek za straszenie mnie zasadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie straszę ja jej to gwarantuję najpierw dostanie klapa a potem buziaka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie nie mow glosno bo klapsy sa juz nielegalne i pojdziesz siedziec za klapsa :D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, zaraz Cię zamkną za to :P A dzidzia się kiedyś zemści i Ci odda. Ja dziś zdenerwowana długą ciszą nacisnęłam na brzuch trochę za mocno i dostałam za karę takiego kopa, że gwiazdki zobaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko mnie zaczynają już denerwować te topiki o imionach dzieci typu co myślicie o imieniu...? wiem, wkurzają mnie to nie wchodzę ale to jakaś plaga jest. Zawsze tak na forum było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zawsze co jakis czas przetacza sie fala typu jak ubrac dziecko, czy zakladac czapeczke itp.. plaga sa tez topici czy jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jestem w ciąży to wymiata :-D zazwyczaj odpisuję ,,już niedługo się dowiesz czy jesteś czy nie'' :-D ale z tymi imionami to najpierw mnie bawiło bo wiadomo każdy ma inny gust i doradza według siebie ale teraz to już mnie trzepie. Przed chwilą jakaś Agata się pojawiła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie bo teraz takie czasy nastały, że ludzie już o niczym nie umieją sami zadecydować. Nawet imienia dziecku wymyślić nie mogą - bo koniecznie zależy im na tym, żeby to imię się wszystkim podobało. A już pytania w stylu: "jestem w ciąży? bo siedziałam wczoraj w majtkach, na facecie w majtkach, on miał wytrysk, a ja mam dzisiaj ślinotok i powiększył mi się brzuch aaa ratujcie" to doprowadzają mnie do białej gorączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kobietki ;) Ja wczoraj nie mogłam odp bo mój net się zbuntował i co coś napisałam i chciałam wysłac to mi sie rozłaczał!! Normalnie miałam go dość bo nic nie mogłam zrobić. Mam nadzieje że mu to przeszło. Odnosnie twardnienia brzucha to ja też tak mam tylko że najczesciej jak poleżę to przechodzi. Narazie obywam sie bez leków. Moje maleństwo ostatnio mi spać nie dało, tak mi szalał w brzuchu jakby z niego wyskoczyć chciał. A żebra to chyba mi w drugą str powykręcał bo tak je atakował ;) A co do pytań odnośnie ciąży na forach to są rozbrajające ;) Kiedyś moja siostra wynalazła w necie kilka takich "zapytań" Ja aż płakałam ze śmiechu. No wiadomo że każdy chce wiedzieć itp ale troszkę logiki tu brakuje ;) Kiedyś mi koleżanka opowiadała ze jej znajoma leżała z dziewczyną 14-letnią na patologi i podczas jedej rozmowy powiedziała jej że zaszła w ciążę bo się u babci kapusty najadła ;)Tak więc wniosek że kaupsta czasem szkodzi ;) A co do imion, to można się poradzic jak się ma 2 do wyboru czy cos a nie uzależniać wybór imienia od kogoś. To ma się nam podobać a nie jakiejś osobie. A potem karzą dzieci imionami typu Xawier, Pola, Alan czy Ariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie troche a tu tyle postów do nadgonienia ;) wiecie co ja tez czuje malego coraz mniej....nie kopie juz tak bardzo raczej lekko sie wierci i przekreca, a nawet wogóle go nie czuje przez 2-3 godziny. Wczoraj byłam na wizycie jak to stwierdzil mój lekarz chyba ostatniej bo nastepna wyznaczyl 14 wrzesnia i powiedzial ze do tego momentu urodze....wiec sie boje ze dopiero jutro ide do połoznej i moze mam nadzieje anestezjologa załatwie, jak to zrobie dopiero będę spac spokojnie :/ boje bo lekarz mi wczoraj mierzył kosci i mówił że jestem bardzo waska i szczupła i lepiej by bylo gdyby sie maly urodzil przed terminem bo sie zmieści...prawidlowy termin mam na 19 wrzesnia dopiero....jeszcze troche temu martwilam sie że maluszek jest mały a teraz okazało sie że bardzo szybko rosnie i waży juz 3kg i moze być z tego powodu problem bo taki 3,5kg mi sie nie zmiesci...lekarz nie chce nic robic bo twierdzi, że mały teraz sobie niedlugo sam wyjdzie bo jestem juz do porodu dobrze przygotowana. No może by było bo jeszcze pare dni i 37tc sie skonczy. Jak byc tu mądrym za mały źle za duzy tez źle:( co do ubrań to mieszcze sie we wszystko co mam od poczatku kupione, tylko zamiast pizamy zakladam koszulki męża i bokserki :) odpukac ale rozstepow uniknełam jak dotąd, smaruje sie tylko wieczorem zwykla oliwka bambino lub balsamem na rozstepy z rossmana wiec tanimi kosmetykami i jest ok wiec cena nie ma znaczenia...tylko sklonnosci skóry moja mama po 3 dzieci nie ma ani jednego wiec moze mam po niej skóre... a może porównamy sobie obwody brzuszkow :) mój ma 95cm na 37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1396
cześć dziewczyny ja mam termin na 8 września i już powoli dostaje bzika czekając na tą kruszynę czy wy też tak macie że od paru tygodni wyszukujecie u siebie symptomów zbliżającego się porodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyszukuje :) z jednej strony mi sie nie spieszy bo pokoj nie skonczony i malemu meble nie przyszly ale z drugiej wyszukuje bo boje sie ze kjak urosnie za duzo to mi sie nie zmiesci :( od dwoch dni zauwazylam naprawde malenka ilosc takiej galaretki na wkladkach tak kolo poludnia i nie wiem czy mi sie wydaje czy to tak powolutku zaczyna sie jakis ten czop śluzowy odrywac, no tylko że tego ma byc z tego co czytam wiecej moze mam poczatki juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1396
no ja też ostatnio zaobserwowałam białą wydzieline na wkładce ale to chyba nie ten czop bo on ma byc podbarwiony krwią . ja juz bym z checią urodzila bo zlapała mnie jakas bezsennosc i nie spie ca,łe noce i w dzien tez nie moge spać chociaz nie mam problemu z ułożeniem sie w łożku juz mam serdecznie dosc nawet powiedzialam swojej zosi ze jak nie wyjdzie to sie pogniewamy ale chyba nawet nie zwraca na mnie uwagi czy któraś z was tez ma bezsenne noce czy tylko ja taka biedna jestem :( nawet nie mam sie komu wyżalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka, ale mały masz brzuszek :) Ja mam ukończony 35 tc i mam 112 cm ;) Jeśli chodzi o bezsenność - ja niby zasypiam, ale budzę się średnio co pół godziny, nawet najlżejsze chrapnięcie męża mnie budzi i też już jestem wykończona. A mi do ukończenia magicznego 37 tc zostały jeszcze 2 tygodnie, które muszę się przemęczyć zanim bez obaw będę mogła szukać u siebie objawów porodu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1396
a moj obwód brzucha to 114 cm i właśnie zaczął mi się 39 tc ale ja od początku wiem ze moje bedzie maleństwo lekarz powiedział ze bedzie prawqdopodobnie ważyć 2800 przy porodzie chociaż ja wcale nie należe do drobniutkich a i jeszcze powiedział mi ze mała jest juz główką w kanale rodnym i ze szyjka jest juz skrucona tylko rozwarcia brak :( nie wiem czy słyszałyście o herbacie z liści malin ale podobno jak sie ja pije od 38 tyg to poród jest lżejszy bo ma jakis dobry wpływ na macice tak mi położna powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1396
to ja też dopisuje sie do tabelki :) żebym mogła legalnie ponarzekać na ciężki los kobiety ciężarnej :))) POR.____NICK_________WIEK___TC___KG___PLEC/IMIĘ___MIASTO 02.9_____anka.22_______22_____36____20___Kacper_____Kielc e 02.09____pelargonka____26______37____9____chłopczyk___ma lopolska 3.09____karolach-m____27____36____30___chłopczyk___Piase czno 08.09__monika1396____23______39__________Zosia_____mazowieckie 09.09____Karolina89____21_____36____14____Michał_____Zac hpom. 13.09____Catie_______27_____35_____15____Matylda___Mielec /Jersey 19.09____hejka22_____24_____34_____8_____Hubert____kuj-po m 19.09__magdalenka567__24_____34___8___chlopak?___Dąbro wa Górnicza 20.09___myszsza_____28_____35_____14____Przemek__Katowice 23.09___puree_______27_____33_____10_____Zosia____Warszaw a 25.09___nnatti_______24_____33_____7_____Dominik___Rzesz w 01.10__rilla_marilla___26_____32_____16__??? Patryk/Natalia___ śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monisia mamay zblizone terminy do siebie ja mam na 10 a co do spanai okropienstwo dzis to wogole brak powietrza do tego jeszcze sama bo mój pojechał wczoraj na francje a od rana prowokacje robil namietnosciami :) no i sie zestresowałam chyba ,że urodze :) ale póki co na razie spokój:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wykańcza bezsenność. śpie jak zając co 2 godz po 30 min. magdalenka no to nie ciekawie. ale skoro ci powiedział ze do 14 urodzisz to nie martw sie na zapas. może akurat maleństwo wstrzeli sie w odpowiedni rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×