Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GdańszczankaxX

Wyglądam dobrze, to może być sexi czy musze sie odchudzic?

Polecane posty

Gość GdańszczankaxX

yy do facetów pytanie głównie.. mam 17 lat. zakochałam się w chłopaku, który patrzy na wygląd laski. z twarzy jestem podobno bardzo ładna.. mam też długie czarne wosy zadbane.. tylko ta figura mnie dobija i sprawia że yy.. pasztecieje ;( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/201c6cac8ec174a4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1713ea9b6a885ad9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d8101bfd2ef30ec4.html aha jak co to nie obzeram sie... unkiam slodyczy i jem malo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do GdańszczankixX
Pamiętaj, że masz zachować cnotę aż do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup spodnie z wyzszym stanem,te cie strasznie pogrubiaja...wylaza ci boczki itd...brzydko to wyglada.dobrze dobierz rozmiar,te sa chyba za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za male, a przez to za ciasne w pasie spodnie, wiekszy rozmiar a od razu bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
może mi jakiś młody facet odpisać? albo chociaż rozsądna kobieta;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
nie jestem lesbą ani nic w tym stylu.. tylko niektóre kobity mają punkt widzenia facetów..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze na pozatek
kup spodnie swojego rozmiaru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
Obciagne kazdemu mlodemu, ktorego opis połechta moje ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze i mila7 mają racje kup większe spodnie i możesz trochę zrzucić ale tylko z brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khauigdbmsalk
Nie jesteś gruba jesteś w sam raz tylko nosisz troche za obcisłe rzeczy:) Faceci nie lubia tłuściaków ale wieszaków tez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
Ale ja tlusta nie jestem, jestem szczupła. Dlugo dbalam o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwe
jestes bardzo sexi..mi sie podobasz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
to nade mną to jest kiepski podszyw. hmm.. no ja o siebie dbam, ale za szczupłą się nie uważam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
A ten nade mną jeszcze kiepsciejszy podszyw. Dlugo sie odchudzalam, aby osiagnac moja zgrabna sylwetkę modelki. Żartuje. No nawet bys sexy byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
nie no do tego nade mną.. nie jestem jakimś pustakiem tylko chcę się zorientować, czy wyglądam jak paszczur za przeproszeniem. znajomi mnie chwalą za wygląd ale zapewne jest to lizusostwo wiesz o co chodzi. a mi zależy na dobrym wyglądzie. jestem na początku diety. to nie jest tak, że ja ze swoim tłuszczem nic nie robię. tylko wolno chudnę i dobija mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj mnie Dziewczyno! Oczywiście rady dotyczące tych spodni Ci się przydadzą, ale zacznijmy od tego ,że nie będziesz szczęśliwa jeśli cały czas będziesz się zadręczać wyglądem. Oczywiście musisz o siebie dbać, ale facet dla którego głównym kryterium jest wygląd jest pewnie pusty lalusiem, który szuka dziewczyny która będzie do niego pasować do słodziutkich fotek na nk. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdańszczankaxX
nn ale ja go chę i koniec. mogę się dostosować.. by teraz niestety jestem pasztetm a nie chce byc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rację miał ktoś wyżej
spodnie tylko z wysokim stanem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli mimo tego, że się dostosujesz on nie zwróci na Ciebie uwagi? Po drugie czy napewno wiesz jaki ma gust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×