Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witajcie kochane, Nareszcie mam chwilkę, żeby do Was zaglądnąć. Mała akurat jest na spacerze z babcią. Ditta moja też non stop odwraca główkę na jeden bok. Próbowałam ją kłaść na drugą stronę ale cały czas odwracała ja z powrotem. Od paru dni zauważyłam, że jednak się przekręca na drugą stronę. W ogóle to moja córcia jest strasznie aktywna. Czasami mam wrażenie, że zachowuje się jakby miała nie 3 tyg a 3 miesiące ;) Mikołajka ja małą przewijam przed karmieniem. I jak na poczatku strasznie lubiła jak się ją przewijało tak teraz też wrzeszczy :/ Suszarka w naszym przypadku również działa uspokajająco. Wystarczy ją włączyć a mała przestaje płakać, nasłuchuje i zasypia.. Oj współczuję Wam z tymi wymiocinami :( Mojej czasami się ulewa, ale nie dużo. Ja z kolei od wczoraj mam inny problem. Zaczeła mnie boleć pierś, w jednym miejscu bliżej pachy..boję się, że to może być poczatek zapalenia piersi...przeczytałam, że w takiej sytuacji dziecko przystawiać "spod pachy". Okolica pachy jest bardziej skłonna do zastojów bo dziecko pijąc w pozycji klasycznej nie opróżnia jej do końca...Jesteśmy już po jednym takim karmieniu...eh mam nadzieję, że to minie... Właśnie zaglądnełam do naszej galerii, wszystkie dzieciątka są prześliczne! :) Mam jeszcze pytanko, czy Wasze dzieciaczki też mają tak często czkawkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proszę poradźcie!! , moja mała skończyła w czwartek 3 tyg jest na mm i mam wielki problem z karmieniem. w nocy budzi sie co 4 godz na jedzenie i zjada ok 80ml, 90 ml natomiast w dzień do 14 wcale nie śpi mimo ze widać ze jest mega zmęczona i zjada po ok 50-60 ml i za 1-1,5 godz znów jest głodna? dawać jej jedzenie jka chce czy męczyć i czekać 3 godz?????????/ jestem już załamana i na granicy wyczerpania!! pomocy!!!! nie ma mowy o jakiejkolwiek systematyczności w jedzeniu co robię źle??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja właśnie taką chustę miałam i oddałam do sklepu. Być może po jakimś czasie byłabym mistrzem w wiązaniu;), ale początek był nie najlepszy i nie czułam się pewnie. Ja też karmię mm i nie wydaje mi się, abyś cos robiła źle. Raczej maluch ciągle pracuje nad unormowaniem swoich por jedzenia. Raczej mm nie powinno sie karmić na żądanie, łatwo o przekarmienie i ból brzuszka. Spróbuj maleństwo w takich chwilach oszukać herbatką. Zauważyłam, że jesli Adaś gorzej śpi w dzień, częściej domaga się mleczka. Podaję wtedy herbatkę lub próbuję ponownie ululać. Staram się nie karmić częściej niż 3 godziny. Zazwyczaj mały je co 3-4 godziny. W nocy długa przerwa 5-6 godzin - za to jak już się obudzi to o mało nie zjada kołderki, taki głodny:) Po karmieniu ok 4-5 rano śpi jeszcze, ale ten sen nie jest już taki spokojny. Wtedy też charczy po swojemu, marudzi, kręci się. Teraz śpi na tarasie. To jest jego pora na dłuższą 4-godzinną dzienną drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zakupiłam pas poporodowy Panią Teresę rozmiar L, nieźle obciska. Pani w sklepie medycznym kazała mi przymierzyć niby z pomiaru wychodziła L ale ona powiedziała że najważniejsze żeby założyć. Jak założyłam to już w nim wyszłąm. Lecę robić objad bo moja mała terrorystka usneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka77 a twój maluszek ile ma? długo wam sie to jedzenie normowało???? bo u nas codziennie są inne pory jedzenia i już nie wiem co robić????:(:(herbatkę podaje ale mało kiedy da sie mała oszukać. co do pasa poporodowego( jestem po cc) moj ginekolog powiedział ze jak nie będę go nosić to brzuch wróci do formy bo w pasie mięśnie się rozleniwiają, i bądź tu mądra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Adaś w pn skończył 6 tyg. Regularnie zaczął jeść właśnie w okolicach miesiąca. Ale to nie znaczy, że codziennie je dokładnie w tych samych godzinach. Czasami cos nam się troszkę poprzesuwa i finalnie ostatnie karmienie wypada nam miedzy 21-23, to zależy ile spał w dzień. Ważne, aby w ciągu doby serwować taką samą liczbę posiłków (najlepiej 6-7 razy dziennie). Najpierw zapisywałam pory posiłków i ile zjadał. Teraz zapisuję tylko godziny, bo butla jest zawsze pusta:) Podaję mu 120 - tyle zjada odkąd skończył 4 tyg. Póki co nie podaję mu więcej, bo i tak widzę, że ostatnie kropelki z butelki są już jedzone z przerwami na malutkie drzemki:) 120 wypija w ciągu 10-15 minut. Czasami, gdy obudzi się wcześniej, zaczyna marudzić - M interpretuje to jako głód i od razu leciałby do niego z butlą. A wystarczy go czymś zająć, troszkę "zmęczyć" i przestaje marudzić - z czego wynika, że marudzenie nie było objawem głodu. Jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga021 - moja mała też nie śpi w dzień, czasem od 5 rano do 16, szczególnie jak jest ładna pogoda, ciągle na chodzie! Czasem woła o cyca nawet co 40 min!!! Rozmawiałam o tym z pediatrą i stwierdziła, że czasem tak jest i nie ograniczać dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo, obawiam się że musisz jednak poszukac dobrego prywatnego pediatry. Ja sama mojego starszaka w ogole nie zapisywalam do przychodni publicznej bo wiem, jak lekcewazaco podchodzi wiele lekarzy. Nie jestem lekarzem (tylko managerem) wiec nie powiem Ci czy to wymioty w normie czy już niepokojace wynikajace z jakiejs nietolerancji pokarmu lub wirusa. Wiem że nietolerancja mleka krowiego moze powodowac wlasnie silne ulewania za kazdym karmieniem, ale pisalas, że dajesz już hydrolizat? Moze mala jest uczulona na jeszcze cos innego albo ma wirusa albo jakas infekcje. Mogę Ci polecic dobrego pediatre i alergologa ale we Wroclawiu Ditta, ja karmie na lezaco tak, że ramie mam nad glowka, czyli mala lezy tak jakby pod moja pacha. Oliwka, z tego co wypisalas to szkodzic Nikoli potencjalnie moga: mleko do kawy, ser zolty, pomidory(zawieraja alergeny), ogorki, bo pewnie pryskane o tej porze roku, kostka rosolowa albo cos innego co jadlas przez ostatnie 2-3 dni. Czy ma wysypke na buzi i za uszkami? Jeśli jest cos za uszkami, to wskazuje na alergie na mleko. Lepiej odstawic wszystko krowie wtedy i wrocic nie wczesniej niż za 2 mce do ponownej proby spozywania czegokolwiek z mleka krowiego. To kozie też ma wapn. Poszukaj też innych zrodel wapnia, np brokul. I jeszcze herbatka - mialam Ci wczesniej już napisac, że się dzieci na piersi nie poi herbatkami. Po pierwsze mozesz zaburzyc laktacje, bo mala posmakuje smoka. Po drugie herbatka zapelnia zoladek przez co oszukuje glod i moga się pojawic problemy z przyrostami wagi. Pij herbatke laktacyjna Ty, a mala tylko piers. Ja dziś mam koniec pologu i zalamka - 10 kilo mi zostalo sprzed ciazy bo od 4 tygodni nie schudlam nic. Nie spodziwalam się, wszystko robie tak samo jak ostatnio, a ostatnio schudlam szybciutko, wiec mysle to chyba kwestia wieku i zwiazane z tym hormony. Niestety niedlugo bedzie mi blizej czterdziestki niż 30. Od wczoraj ruszylam wiec akcje bieznia i po polozeniu malej cwiczylam. Tetno mialam strasznie wysokie, wiec widac, że kondycja wymaga potrenowania. Dziś też mam taki plan, zaczelam też pomiary centymetrem, żeby się lepiej motywowac. Druga zalamka że musze wracac do pracy praktycznie od zaraz, cale szczescie nie na pelen etat a z doskoku i oczywiscie nie za darmo. Co do mojego legendarnego spania, to po prostu jestem leniwa i oprocz tego mam wokół mnostwo pomocnych osob. Tesciowa nam gotuje obiady i pomaga w domu do poludnia, starszaka dalismy do przedszkola, zakupy robi maz, a do sprzatania biore sobie raz w tygodniu pania, wiec w sumie nie musze nic robic poza zajmowaniem się dzieckiem i niestety już troszke praca zawodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka77 moja mała max wypije 90 ml i to zajmuje jej prawie 30 min9takie przerwy sa) jak jej nie dam tyle to zje np 60-70 i za godzinę max 1,5 godz jest głodna i sie budzi i plącze przeraźliwie i niestety nie idzie jej oszukać herbatka:(:(a powiedz mi jak zabawiasz synka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja przewijam w trakcie karmieni, czyli po pierszym zaspokojeniu, jak widze że mala bierze powoli na spanie. Wtedy przewijam i pozniej dokarmiam, starajac się uspic. Z tym niespaniem to dzieci tylko tak sugeruja. Drzemki po 5 minut też się licza do spania, poza tym takie podsypianie przy piersi z polotwartymi oczkami to sen. Nam się wydaje, że dziecko caly dzien nie spi, bo co chcemy odlozyc to od razu placz, ale naprawdę spi, jednoczesnie np ssac piers i tulac sie. Nie ma co się tym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.04.2011r przyszedł na świat mój synek, waga 3580, 52cm wzrostu dopiero jestesmy w domu bo bylo cesarskie ciecie....pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE ! BEBILON HA czy podawanie dziecku, które nie ma alergii jest czymś nieodpowiednim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, odkąd Adaś zaczął się z ciekawością rozglądać wokół jest łatwiej. Zaczynam od karuzeli w łóżeczkiu, potem go troszkę ponoszę, uwielbia gdy stoję przy oknie - nieruchomieje i sie wpatruje. Czasami włożę go do hustawki, a czasami wystarczy, że położę sie z nim na łóżku i mówię do niego cały czas, głaszczę po rączkach i brzuszku. Dostałam juz pierwszy świadomy (tak mi się wydaje) uśmiech:) Samo przewijanie mogę przeciągnąć i pzwolić mu poleżeć z gołą pupą, co też bardzo lubi. Zapisuj sobie dokładnie ile i o której zjada. Sumuj dobowo i zobacz ile tak naprawdę zjada. Jeśli zjada 500-600 to ok i z pewnością niebawem liczba posiłków się wyrówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wprowadziłam Cię w błąd - jak miał Adaś 3 tyg zjadał 600-720 wciągu doby.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka, odbijam tylko jak mala podczas jedzenia się wierci i widze że tego potrzebuje. Spi oczywiscie na boczku Ale przy mm wiem że trzeba zawsze odbijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZEW dziekuje Ci! wysypki nie zauwazylam ale przyjze sie dokladniej... ehhh mleka jem malutko ale jak trzeba to trzeba:) mam tylko pytanie czy chodzi tu ogolnie o mleko krowie czy o laktoze? bo jezeli to drugie to czy produkty bez zawartosci laktozy sa ok? ja dzisiaj zmienilam system, najpierw nakarmilam, ledwo co sie obudzila, potem dalam do odbicia, przebralam i mala nawet nie zakwilila jak zawsze, zero prezenia, placzu stekania:) ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonca... co do herbatki koperkowej-ZEW mi nie smakuja ta z hippa bo jest slodzona glukoza i tez wlasnie doczytalam ze noworodkow nie powinno podawac sie glukozy- czy moge pic normalna koperkowa- z owocu kopru? i ile max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka77 moja mała wczoraj zjadła ok 570 ml może ciut więcej zobaczę jak dzis, ale znów dziś tylko 1 kopkę zrobiła:( czy powinnam sie martwic jak mała brzuszek nie boli?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie martw się, Adaś robi kupki co drugi dzień. Póki brzuszek jest miękki i są bączki, wszystko jest ok. Po mm maluchy rzadziej robią kupki, a dodatkowo mleczko może się dobrze wchłaniać i zwyczajnie musi się tego troszkę uzbierać. Wiem, łatwo się mówi. Ale z pewnością jeśli przestaniesz się zamartwiać i się uspokoisz, maluszek też będzie spokojniejszy:) Super, że w nocy je rzadziej i więcej. Noworodek może spać nawet do 20 godzin/dobę. Może, ale nie musi. Powinniśmy zapewnić mu 14 godzin dobrego snu. Widocznie Twój szkrab ma dłuższe okresy czuwania i dlatego rano tak długo nie śpi. A może coś mu w tym przeszkadza. Póki nie widzisz żadnych dolegliwości, nie panikuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna22222
Wiosenna mamo , czy ta wysypka to przypadkiem nie jest trądzik niemowlęcy? czy nie blednie kiedy dzidzia śpi spokojnie ? Trądzik niemowlęcy ma tą tendencję , że znika w jednym miejscu pojawia się w drugim - ale występuje tylko w obrębie główki. Czyli jeśli krostki są tez na brzuszku bądź innych partiach ciałka niżeli głowa, to moze to być trądzik . Jeśli to trądzik to sam zejdzie i nic z nim nie trzeba robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna22222
*jeżeli występuje w innych partiach ciała niż główka to raczej to nie trądzik. ( popełniłam błąd w wypowiedzi poprzedniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wiosennej mamy
Moja znajoma chodziła kiedyś do bardzo dobrej pediatry z dzieckiem, niestety nie pamiętam nazwiska, Pani doktor przyjmuje w prokocimiu oprócz tego w spóldzielni lekarskiej w krakowie , rynek głowny 37, z tego co wiem tam są dwie dermatolog , to najlepiej zadzwoń i zapytaj, która to od dzieci i z prokocimia.jej synkowi zaczeły wychodzic dziwne pecherze kilku lekarzy stwierdziło pecherzyce!! a pani doktor za głowe sie złapała bo okazało sie, ze to był gronkowiec skórny 100% uleczalny, spróbuj tam, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wiosennej mamy
Oj przepraszam za pierwszy akapit, to nie jest pediatra tylko dermatolog,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysypki nie ma, wlasnie skonczyla wojowac, chyba juz tak ma o tej porze.... jak wstala o 18 tak mi z cyca az do teraz nie zlazila, ale udalo mi sie ja spokojnie wykapac w miedzyczasie i poprzytulac, po czym dalam cycka, troszke sie ponaprezala ale teraz spi. aha kupka byla dzisiaj tylko rano:(( czy to skutek wczorajszego wymiotowania i dzisiejszego rannego? nikola pierdzi a kupki nie widac, tzn takie sladowe ilosci wlk ziarnka groszku, zolte?? to zle? dzisiaj nie dalam jej herbatki, wydaje mi sie ze te wymioty bely skutkiem przepojenia herbatka, mala nie zjadala po niej tyle co powinna a przy nastepnym karmieniu chyba starala sie to nadrobic i sie przejadala...nie wiem czy dobrze rozumuje... dzisiaj ogladalam zdjecia ze spacerku ohhh chyba mi sie przyda jeszcze -6 kg, ale pewnie teraz jak wyjedzie tesciowa to znow bede latala jak z palcem w d.... i poleci to szybko. moze uda mi sie jutro wskoczyc na 30 min rowerka stacjonarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mamo - współczuję problemów. Ja dzisiaj się przekonałam że lekarze są do d... Od 1,5 tygodnia męczę córkę Aphtinem a dzisiaj się dowiedziałam że wcale nie ma pleśnawek! A wcześnej inny lekarz powiedział że ma. No nie dziwne że wyleczyć nie mogę skoro to nie pleśniawki. Dostałam skierowanie na badanie moczu. Któraś robiła, dobrze pamiętam? Jak przykleić to ustrojstwo? Musimy jeszcze sprawdzić poziom bilirubiny, bo dzisiaj lekarz stwierdził że jest żółta i zabronił szczepić. A inny widział ją tydzień temu i słowa nie powiedział. Jak wyniki wyjdą słabo to mamy skierowanie do szpitala :( Ja mam nowe zalecenia odnośnie kolek - Bio gaia + espumisan lub Bio gaia + delicol. No i pediatra nieco zaostrzyła mi dietę. Matko, już i tak prawie nic nie jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka77 dziękuję Ci bardzo za pomoc!!!!masz racje jak sie uspokoję to Oliwka tez będzie spokojniejsza!!! właśnie skończyłam walczyć kolka:9 czy to możliwe ze dałam jej za dużo jedzenia i dlatego bolał brzuszek? choć z drugiej strony dałam tyle ile chciała:( czyli ok 90:(dałam infacol i pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta10 - ja mam chustę Lennylamb, podaję link z allegro http://allegro.pl/lennylamb-chusta-do-noszenia-dzieci-elastyczna-l-i1591885475.html i jestem bardzo zadowolna! Bałam się na początku, że się nie sprawdzi, ale dla mnie to był strzał w dziesiątkę :) Mogę sporo rzeczy zrobić w domu, mimo, że Mała wymaga, abym była przy Niej. No i cały czas mam Ją na oku :) _agneszka_ - moja córa minimum raz dziennie ma czkawkę. Dziś czkawiszon był 2 razy. Zazwyczaj po zmianie pieluszki, albo jak się uleje, to od razu się czkawka pojawia. W SR mówiły położne, że albo cyc albo okrycie główki. U nas najlepiej działa cyc. Ale zdarzyło się też, że smoczek czkawkę pokonał :) aga021 - też się zastanawiałam nad tą chustą. Ale to jest tkana, czyli dla większych dzieci, a ja chciałam zacząć chustować od razu i tu sprawdza się elastyczna. Tkaną kupię za kilka miesięcy, nie chcę z tego rezygnować, bo to super sprawa! zew - u mnie ze zrzucaniem wagi też nie jest rewelacyjnie. Po porodzie ładnie poszło, a teraz stop i od środy, czyli od końca połogu zamierzam biegać nad ranem. Godzina dziennie, choć na początku pewnie trucht mnie zabije.. Ale zmotywowana jestem, a to najważniejsze! Co do zmiany pieluszki to u nas przed karmieniem. Co prawda z głodu Małej zdarza się krzyczeć, płakać, ale od kilku dni jestem w stanie uspokoić Ją swoim głosem, opowieściami.. Po jedzeniu, to pewnie by się ulało, i czkawka.. i tak w kółko. Ten schemat też już przerabiałyśmy. mojmaluszek - gratulacje! Waga Twojego Synka była bardzo podobna do wagi mojej Poli (3630 g) :) Warto byłoby odkopać tabelkę i zrobić porządek, ale kto ma na to czas? :) Ditta7 - trzymam kciuki, aby poziom bilirubiny był odpowiedni i żebyście zostały w domku! Co do lekarzy i ich profesjonalnej opieki/doradztwa to można się tylko załamać. Idziesz, oczekujesz pomocy, fachowej porady, a tu co lekarz to opinia, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpopałam, ale nie wiem, czy później nie pojawiła się aktualniejsza, ta jest z 27.04.2011 r. Dopisałam tylko mojmaluszek, pogubiłam się już zupełnie i ... idę spać. NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon kamusia316...22.......Zgorzelec............19.04.......1. ..........Zuzia Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik calvadoss......22.......tczew..............25.04......... .2............Julka ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia kulka2804........29.........Dublin............28.04...... .1.........Nikolka ROZPAKOWANE NICK.................TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ......Nina mania 487..........01.04/10.03.11.....3150g-54cm.....SN.......Ksaw ery Ditta7..............07.04/16.03.11.....2710g-52cm......SN ..........Eliza basik1978..........07.04/19.03.11.....3100g-56cm.....CC.. ......Marysia Martka77...........04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś Awa666.............17.04/21.03.11......2200g-48cm.....CC. ........Ignaś migotka3...........02.04/22.03.11.....3490g-55cm......SN. ........Jakub iissaabel...........07.04/23.03.11......3100g-56cm.....S N.......Wiktoria Ems-13.............20.04/23.03.11......2842g-?.......... .SN....Chłopczyk Jenny29............04.04/24.03.11......3000g-51cm.....CC ....Magdalena zew.................04.04/25.03.11......2920g-48cm.....C C....Katarzyna Jordan.pl..........04.04/27.03.11......4200g-58cm......CC .......Paulinka A_B.................17.04/28.03.11.......2670g-52cm...... CC........Laura anka1976..........07.04/28.03.11 ..... 3650g-56cm......CC....Weronika Anitka75...........29.03/29.03.11.......3090g-54cm.....CC .....Mikołajek aaaaaaanula83....30.03/29.03.11.......3200g-56cm......SN. ....Oskarek Malwiska25........13.04/30.03.11.......3100g-56cm.....CC. ......Nataniel Wiosenna mama...23.03/30.03.11......3920g-55 cm.....SN.....Karolinka nikolina82..........06.04/30.03.11......3630g-55cm.....SN ..........Pola wiolonczela........12.04/30.03.11......3500g-54cm......CC .........Joan Ines_85............12.04/31.03.11.......3170g -52cm.....SN.....Martynka 2in1.................15.04/02.04.11.......3400g-53cm..... .CC.........Eliasz OnaIskierka.......17.04/04.04.11......3250g-54cm......CC. .....Oskarek KASIEŃKAA__......11.04/04.04.11......3450g-53cm.......SN . ...Aleksander Jan Wiosenka1975....14.04/05.04.11.......3230g-53cm......SN.. ....Melissa jeloonka...........10.04/05.04.11........3250g-52cm...... SN........Basia Judyta10...........01.04/07.04.11.......3400g-52cm....... CC.......Alicja karolp..............21.04/08.04.11........3080g-50cm..... .SN........Maja pijawa2............17.04/08.04.11.......3220g-53cm....... .CC........Emil kajusia99..........09.04/09.04.11.......4220g-58cm....... . .SN......Michaś karolinka23........07.04/08.04.11........4080g-58cm...... . .CC...Gabrysia Evvvve.............18.04/12.04.11.......3980g-58cm....... CC........Maja Żaka_86............24.04/12.04.11......3380g-58cm....... SN.......Maja Viki_58a............22.04/14.04.11......3350g-51cm....... SN.........Patryczek aga021..............13.04/14.04.........??g- ?? cm...........CC.........Oliwka agneszka ......... 16.04/15.04.11 .......2800-51cm ...... CC.....Weronika mamuli..............26.04/18.04.11 ........2840-51 cm...... CC?........Agatka --etka-- ......... 22.04/19.04.11 .......3860-58cm ...... CC.....Filip juz...niedlugo.......26.04/20.04............3410-55cm.... .SN..Amelka oliwka86.............29.04|20.04.............3342-48cm... ...SN..Nikola calvadoss...........25.04/19/04..............3400-56cm... ...SN....Julia paula8122...........04.04/15.04...........4170-54......cc . .....Michał lolita1980...........06.04/17.04............3660-58.....c c.....Szymon szpilka85............11.04/17.04.............3580 - 53 cm.....CC.....Wojtuś mojmaluszek.......27.04/26.04............3580g-52 cm...CC....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zew ja mam do Ciebie prosbę jako do naszej ekspertki od laktacji :) nie wiem, bo może wczesniej juz pisalas, a ja nie doczytalam, ale prosze Cie jak znajdziesz chwilkę, to napisz, co jadasz w ciągu dnia. Wiem, ze męcze o ten jadłospis, ale naprawdę boje sie cokolwiek zjesc, a wszyscy na mnie krzycza ze jem za mało i mam słaby pokarm i dlatego Synek wisi godzinami na cycu. Bede Ci mega wdzięczna :) Jeloonka Ty wczoraj pisałas, ze Twoje dziecko potrafi przez iles tam godzin w dzien nie spac. Napisz prosze, co Ty wtedy z nia robisz? Nosisz cały czas na rekach? Ja sie boje, ze niedługo, to nawet do toalety nie bede miała kiedy pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×