Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ditta tak o tego od bluzek i koszuli nocnych :) Podejrzewam, że zaksięgowanie było pon /wt w zeszłym tyg. W takim razie jeśli przesyłka nie przyjdzie do środy to skontaktuję się z nimi. Mój biust w przeciwieństwie do Waszych niestety nie szaleje :P Ale ciągle mam nadzieję! ;) Mi się Natalka też podoba :) U nas jeśli będzie dziewczynka to chyba nazwiemy ją Weronika. A jeśli chodzi o chłopca to do końca jeszcze nie wiemy. Nie wykluczone, że będzie Jakub. Mój maluch właśnie strasznie się rozszalał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa 19 tc i na wysokości pępka mam 86 cm. Zamierzam się w tym miejscu co tydzień mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneszka - no to obie czekamy. Może coś im się pomyliło nie tylko z moją paczką, jak nie dostaniesz do środy to koniecznie pisz. Jeśli wysłali przez pomyłkę komuś innemu, to napisz im żeby raz jeszcze wysłali wszystko do Ciebie, oni mają te produkty w stałej sprzedaży więc muszą mieć zapas (nie zgadzaj się na to że tamta osoba odeśle do Ciebie, mnie wkręcili w taką opcję, ale to złe rozwiązanie - niby w środę miało być wysłane, a do dzisiaj nic nie przyszło. Przy takim rozwiązaniu sprzedawca juz nie kontroluje ani towaru ani terminu doręczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam brzuszek bo widzę że jakaś akcja :) a i sama byłam ciekawa, u mnie 77 cm, ale spokojnie wiem że w poprzedniej ciązy dobiłam do 116. Dziś byłam w sklepie i perwsze zakupy dla malucha zrobione, sama przyjemność tylko czemu to takie wszystko drogie.? U mnie sprawa z imieniem jasna :), mój syn wybrał imię Jaś a mi się podoba, mężowi również :) więc pewnie tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka na zdjęciu wygląda całkiem całkiem, ale najważniejsze to poszukaj o nim opinii na googlach i dobrzeby było zobaczyć go na żywo czy nie4 jest plastikowy, czy nity nie będą wychodzić, mi też się podobał titi ale zrezygnowałam bo nie był oki, a na zdjęciu ślicznie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem po wizycie u gina. Z dzidzią wszystko ok.Płci dalej nie znam. Nawet nie chciał sprawdzać, bo mówi że na połówkowym będzie można powiedzieć dokładniej. To połówkowe mam 14 grudnia. Poczekam, jakoś bardzo mi się nie spieszy. Mówiłam mu, że co raz bardziej doskwiera mi rwa kulszowa. Powiedział, że najprawdopodobniej mam coś nie tak z kręgosłupem. Na razie nic mnie nie boli, ale że to może wyjść po ciąży. W ogóle stwierdził, że jeżeli kobieta w ciąży ma cukrzyce, to najprawdopodobniej po 40 będzie miała cukrzycę normalną. To samo z nadciśnieniem i tą rwą kulszową. W późniejszym wieku to się odezwie. Nie wiem na ile się to sprawdza. Malwiśka wózek wygląda ok, ale ja też bym jeszcze poczytała jakieś opinie. Dla mnie byłoby również ważne co to za fotelik można dokupić i jak wypada on w testach bezpieczeństwa. Dziewczyny piszcie coś, bo jakoś ostatnio spokojnie na forum albo mi się tylko wydaje :) Aaa w pasie mam 85cm. Jestem drobna i szczupła (byłam przed ciążą:)) i jestem w 19 tygodniu, przytyłam 1 kg. W porównaniu do Was mam chyba dosyć sporo. W poprzedniej ciąży też brzuch miałam duży. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekac na to moje USG mam nadzieję że 2 grudnia napisze wam czy pod serduszkiem jest dziewczynka a może chłopiec. Najbardziej boję się tego żeby wszystko było dobrze żecy było zdrowe. Ad brzuszka w domu sprawdziłam to na wysokości pępka mam 82 a na czubeczku 89.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czesc jesli chodzi o rozmiar bzuszka to mnie narazie nikt nie pobił wiec sie nie martwcie 21 tc i obwód 96 niezle co??? i 6 kg do przodu!!!!! a ja jesli chodzi o wózki tez kasa sie kieruje znalazłam taki niewiem czy warty jak myslicie? terrano 3w1 cos któras o nim słyszała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik1978 sprawdziłam mamie prawie taki sam termin :-) Z tą różnicą że Ty wiesz co cię czeka w kwietniu po opisie widze że to 2 dziecko. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Dzisiaj nareszcie mam wizytę. Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądać bo pierwszy raz idę do tego lekarza. Może zrobi mi usg... Mamuśki, które dawno nie pisały piszcie co tam u Was bo się zaczynamy martwić!!! A jeśli chodzi o wózki to warto poczytać o nich opinie. Malwiśka ten co wkleiłaś wygląda nieźle. A jak tam u Was z ruchami maluszka??? Ja już coraz bardziej czuję jego szaleństwa. Nawet już mój mąż zaczął czuć! Fajne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka - u mnie te ruchy to bardzo mizerne są, ale czekam cierpliwie:) to już 22 tydzień się zaczął więc chyba już długo nie będe musiała czekać. Wczoraj coś tam sie chyba zaczęło mocniej dziać ale nie jestem pewna czy to jest właśnie to. co do brzucha to mam już chyba tą 100 spokojnie tyle że ja raczej jestem większa bo rozmiar l zawsze nosiłam. dokładnie sprawdzę później ile jest tych cm. dzisiaj się przeprowadzam do mamy na jakiś czas więc dzień pełen wrażeń mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula u mnie termin na 7 04 ale wg usg na 02 kwiecien a w sumie niby wiem co mnie czeka ale miałam 9 lat przerwy wiec wszsytko jakby od nowa i zreszta przy tej ciazy zupełnie inaczej sie czuje przy synku miałam cesarke i teraz tez tak chce ale cos czuje ze urodze pod koniec marca zobaczymy kochana ja tez czekam na to zeby dzidzia ujawniła wreszce co ma miedzy nóżkami podobno te zasłaniajace sie to dziewczynki zazwyczaj a chłopcy odrazu wywalaja siusiaki które widzac ....smieszne no nie? ostatnio tak słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli, ta pierwsza część twojej wypowiedzi mogłaby być moja ;) ... Też właśnie byłam na wizycie, też lekarz nie chciała wprowadzać w błąd i kazała czekać na połówkowe, tylko że ja 13 grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jordan dobrze wiedziec bo z ruchami tez u mnie nie bardzo, jutro zaczynam 20 tydzien i troche sie tym stressuje. W zeszly piatek bylam u polorznej to stwirdzila ze w pierwszej ciazy to normalne. Bardzo szybko znalazla tentno malego, zmierzyla przyrost brzuszka, powiedziala ze wszysko wpozadku. Ale i tak byla bym spokojniejsza czujac jak maly sie wierci co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no pewnie paula my jestesmy bardzo wstydliwe ale fajne spodobało mis ie to z zasłanianiem cipeczek rzez dziewczynki( ja licze na babke w brzuchu ) ALE SIE OKAZE OBY WSZYSTKO OK BYŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak obrączki za to gips na ręce pokuta jak poduszka do igieł ale z dzidzią wszystko ok maniek lubi mnie męczyć w nocy anemia jest ale wyniki są lepsze i sama chodzę już do toalety nawet herbatę zrobię sama więc nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z Walii :D Przylecialam wczoraj. Dzis wybieram sie na pierwsze zakupy dla Malukiej :D Mierzylam swoj brzuch - 20tc - 91cm :) dobrze ze mi jak narazie idze tylko do przodu :D piersi tez urosly ale dzis sie dowiem jaki mam rozmiar (po kupnie staniczka). Do dziewczyn ktore chca kupic wozek 3w1 z fotelikiem - zawsze sprawdzajcie jaka opnie ma fotelik samochodowy, wszystkie foteliki na polskim rynku sa dopuszczone do uzytku ale nie oznacza to ze w testach zderzeniowych dobrze wypadaja, warto o tym poczytac przed kupnem fotelika (lepiej wydac wiecej na fotelik ale widziec ze jest porzadny a nie tylko tani i jest w komplecie z wozkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlamalam sobie rękę bo zemglałam w łazience i jakoś tak jak czytam wasze obawy z anemią to jestem przerażona moje wyniki byly sto razy gorsze i krwinek mialam malo i hemoglobiny poprostu jedna katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj calvados-uwazaj kochana na siebie!dobrze ze z maluszkiem wszystko ok-u nas buro mokro i ponuro! na usg ide 26 czyli w piątek i juz nie mogę sie znów doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myslicie o imieniu Leon bo ja chce imie ktore bedzie brzmialo dobrze w dwoch jezykach czyli Leon Lenek i po angielsku czytane e jako i Leo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby o gustach się nie dyskutuje. Jednak to imię zupełnie mi się nie podoba. Nie obraź się ale ja zapamiętałam to imię gdyż moja ciocia nazwała tak swojego kotka. Najważniejsze żeby Tobie się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno nie pisalam ale nie bylo za bardzo o czym. Ale czytam was codziennie :) bylam wczoraj na usg i bede miala corcie :) strasznie sie zaslaniala ale doktor dal rade ja troszke przesunac i sie pokazala. co do ruchow to pierwsze mialam juz w 17 tygodniu a od 19 tygodnia czuje juz kopniaczki i sa dosc mocne i widoczne na brzuszku :) od poczatku ciazy (teraz to 20 tydzien) mam na plusie tylko 1,5 kg a w obwodzie brzuszka mierzonym na wysokosci pepka mam 77 cm. W sumie to nie widac po mnie ze jestem w ciazy, no chyba ze ubiore jakas super obcisla bluzke. Nadal chodze w spodniach z przed ciazy. pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×