Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

witaj martka będziesz jedną z niewielu mamusią synusia bo tu same baby się szykują:)ja w poniedziałek do gina zobaczymy czy potwierdzi dziewczynkę a w czwartek połówkowe.oby wszystko było dobrze.generalnie się czuję ok tylko martwi mnie że mój brzuszek taki twardy nie wiem czy to tak ma być?byłam dziś u zębologa i tak się denerwowałam w poczekalni że dzidza też fikała koziołki-coraz częściej ją czuję i takie to miłe.postanowiłam zrobić porządek z ząbkami bo choć mam tylko jeszcze małą dziurkę to w niektórych plombach robią mi sie szparki i wolę je teraz wymienić niż potem miałyby mi sie posypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten mglisty dzień, już się zaczyna chyba taka pogoda że tylko w łóżku leżec i nic nie robic. wlaśnie z tymi lekarzami to jest tak ze każdy mowi co innego;/ a czlowiek nie wie co ma robic. poruszalyście kiedyś temat palenia. ja rzucilam z dnia na dzień jak sie dowiedzialam ze jestem w ciązy. ale to było trudne, jeszcze miałam tatę wtedy na intesywnej terapii i ciężko było. ale przez to wszystko waga mi sie juz wtedy podniosła i tylko podjadałam. nie mogę w to uwierzyc ze za miesiąc świeta i znowu nowy rok i czlowiek starszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ,starsze o rok hehehehe mi stuknie juz 31 w marcu,więc nie bede najmłodszą mamą hehehehe,ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! u mnie od rana na wysokich obrotach!!! od 8 siedziałam juz w poczekalni do lekarza bo starszaka rozbolały uszy i zwracał-potem diagnoza-wkłucie wenflonu i zastrzyki dożylne--oczywiście bez strachu łez i histerii się nie obeszło...... teraz w domku śpi biedaczek! u nas wszystko ok-26 na usg połówkowe.Pogoda znów ponura-beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Malwiśka, faktycznie pracowity poranek. Mi na początku grudnia szykują się badanie z obciążeniem glukozą. Mam nadzieję że jakoś wyrobię przez godzinę czekania :)) Martka13 - witamy! Masz jeszcze pomarańczowy nick, może trochę go zmienisz i zaczernisz, bo będziecie się nam mylić z druga Martką77?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka mi brzuszek twardnieje najczęściej po obiedzie, przy tym mam wrażenie że strasznie mnie wygina...ciężko mi znaleźć odpowiednią pozycję. Wczoraj miałam strasznie napięty i nawet ciężko mi było spać na boku... Ditta wspomniałaś o teście obciążenia glukozą. Jeszcze tego nie miałam ale słyszałam, że nie należy do najprzyjemniejszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha lolita zobacz na mój nick mi w przyszłym roku stuknie 35 ja to dopiero jestem starą mamuśką:):)i to moję pierwsze:):) myślałam ze tylko ja mam taki brzuszek twardy.jako doświadczona cukierniczka doradzam na obciązenie glukozą zabrać ze sobą przekrojoną na pół cytrynę.można taką połówkę wycisnąć i nie zmienia to wyniku,nawet całkiem smaczne się robi.ja miałam kilka razy i za pierwszym zwymiotowałam,potem na samą myśl miałam odruchy zwrotne i tak mi pielęgniarki poradziły.potem było całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to ogólnie smakuje? jest tylko bardzo słodkie czy do tego strasznie niedobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście słyszałam o tej cytrynie, że znacznie polepsza smak :) Ale podejrzewam, że i tak odruch wymiotny będę miała. Na samą myśl o czymś gęstym przechodzą mnie ciarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ditta to jest bardziej słodkie niż lukier i ma konsystencje smarków.to jest tak słodkie że pali gardło.nie wszyscy po tym wymiotują ale czasem to się zdarza więc ta cytryna może się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w którym tygodniu to trzeba zrobic??mi narazie lekarz nic nie mowił w sumie latam na wizyte co 2 tygodnie wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi :) Potem możemy dopisać do naszej tabelki, kto puścił pawia a kto nie podczas testu na glukozę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy kiedy spojrzałam w kubek.nie wiem kiedy to się robi wiem tylko że w ciązy 2 razy u mnie jak już stwierdzili cukrzycę i popiłam sobie tej ambrozjii to już mam pozamiatane.ja miałam w 7tc kiedy jeszcze męczą mdłości więc tym bardziej mi było ciężko.dlatego ta cytryna to takie zbawienie-smakuje jak słodka gęsta lemoniada,dodatkowo sok z cytryny trochę rozrzedza ten kleik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę zrobić wszystko żeby pawia nie puścić bo trzeba bedzie jeszcze raz to pić.jak już pobiorą krew to można w kibelku sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zrobić jakos w 23 tc, początek 6-go miesiąca. Mam wizyty co 4 tygodnie, więc już mi lekarz o tym powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(martka13)To sie zalogowalam mam nadzieje ze, teraz bedzie ok. Ciekawe czy tutaj robia to obciazenie glukoza, zapytam jutro polorzna, na sama mysl jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama-88
www.123baby.pl Witam, Nie dawno znalazłam świetny sklep internetowy z artykułami dla maluszków i dla nas. Kupiłam większość potrzebnych mi rzeczy w jednym miejscu. ceny mają konkurencyjne i duży asortyment. Z tego co zauważyłam ciągle dokładają nowinki:) Fajny sklep, miła obsługa i szybka wysyłka. Rzeczowi i konkretni.No i najważniejsze dostałam 5% rabatu. Wystarczyło wpisać w uwagach do zamówienia hasło"123baby" i rabacik przyznali:) Polecam wszystkim mamom ten sklep: www.123baby.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatalna pogoda w Łodzi ,ciągle pada,zimno,ciemno i ponuro a ja leże i leże,gdyby nie to forum i telewizja tobym zgupiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na wizycie u ginekologa, zrobil mi usg i też widział dziewczynkę (oczywiście powiedzial że to nie na 100%) ale to juz drugi lekarz który mówi ze dziewczynka :) Robiłam też badania moczu i krwi. Mocz w pożadku ale niestety znów morfologia nieciekawa. Hemoglobina spadła mam teraz 10,4 , RBC 3,54 a HCT 31,1 czyli wszystkie wyniki spadły od poprzedniego razu. Mam teraz brać tardyferon (po sorbiferze było mi niedobrze, miałam smak krwi w ustach fuj). Badanie na glukoze w poprzedniej ciąży mialam ok 24 tc. Teraz tez pewnie tak bede miec. Smak wody z glukoza jak dla mnie znośny, ja jestem słodkożercą więc słodka woda nie przeszkadzała mi. Ktoś się pytał o odczucia w ciąży z chłopczykiem a dziewczynką. Z chłopczykiem było super, zero mdłości, tylko na początku doskwierała mi senność, ale ogólnie zero zmęczenia. W tej ciąży chce mi się non stop spać, po wejściu już na 1wsze piętro dyszę jak staruszka, nic mi się nie chce. Największa zmiana jest na buzi - co chwila mnie wysypuje. Z mdłosci teraz miałam podobnie, bez wymiotów no może tylko bardziej coś mi śmierdziało hehe .Jak narazie brzuszek rośnie mi tak samo jak wtedy, czyli tylko do przodu, nic na boki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie SSSSSStraszliwie boli głowa-mam nadzieję ze to tylko chwilowe a nie ze jakiekolwiek paskudztwo mnie łapie!-ktoś musi ogarniać ten cały młyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w pracy ale tez sie nudze. Wczoraj sie troche naschylalam i taki bol plecow mnie zlapal ze, po obiedze musialam sie polozyc. Moj zostal w kuchni ze zmywaniem;) jesze dzis mi dokucza i tak pulsuje do posladkow. Moja kolezanka sie smieje ze od kiedy jestem w ciazy zrobilismysie strasznie nudni. Ale ja tak naprawde po pracy cos ugotowac w domu ogarnac i na nic wiecej nie mam silly. Naszczescie juz niecale 3 tygodnie zostaly i koniec z praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×