Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Po nospie bóle przeszły prawie całkowicie :) Obsłuchałam brzuch stetoskopemi i... maleństwo pływa że aż miło :) :P Kilka razy odpowiedział na moje pukniecia i zaliczył krótką czkawkę :) No takich dowodów zdrowia dziecka chyba nie można pomylić z pracą jelit :P Mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie to jak nie urok to przemarsz wojsk ciągle coś. Dziś wyskoczyła mi opryszczka na ustach. Miałam ją może ze trzy razy w życiu. I wyskoczyła mi akurat teraz jak jestem w ciąży. Koleżanka mówiła mi że opryszczka na ustach bywa niebezpieczna. Normalnie załamac się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez tak słyszałam,ale wiesz jak to jest z tymi zasłyszanymi rewelacjami ,skontaktuj sie z lekarzem albo moze poczytaj w googlach co inni piszą...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) miło że zauważyłyście zdjęcie w galerii, nic nawet nie pisałam że wrzucam bo aż wstyd że dopiero teraz - obiecuję poprawę. Fotka z połowy listopada, ale aktualniejszej z brzuszkiem nie mam więc na razie musi wystarczyć. Jak wyleczę choróbsko to zrobię coś nowego, bo tak jak Martka - w takim stanie to się fotografować nie dam! :) Martka - tak jak polecałaś, zamówiłam u męża syrop Stodal. wracając z pracy mi go kupi, mam nadzieję że kaszel szybko odpuści. Tymczasem zrobiłam zakupy spożywcze przez internet, odebrałam w piżamie i szlafroczku od kuriera prezent pod choinkę dla mnie od męża, i wyleguję się dalej w łóżku z herbatką z miodem i cytryną. Po obiedzie zmierzę mój brzuszek, bo też akurat minęły 2 tygodnie od ostatniego pomiaru. Ale dużo nie przybyło chyba, bo mam gorszy apetyt przez chorobę. Dzidzia coś tam kopie więc mam nadzieję że wszystko ok, chociaż pewnie też ma już dość tego kaszlu. Zerknęłam sobie na wózek Maxi Cosi Mura 4 - przyznam, że fajnie wygląda. Dla mnie może mimo wzystko ciut za ciężki, żebym dała radę go wnosić, za to świetnie się składa i do naprawdę małych rozmiarów, a to duży plus, bo chciałam żeby się do bagażnika spokojnie mieścił. wiosenka - mnie maxi cosi mura bardziej się podoba od bugaboo, no ale to kwestia gustu. Calvados - chyba coś przegapiłam. Udało Wam się wziąć ślub czy przez pobyt w szpitalu odwołaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się pochwaliła brzuszkiem ale nie wiem jak wstawic moze cos poradzicie? wlasnie zmierzylam sobie swoj brzuszek i ma 91 cm:) a co do ruchow malej bo jestem w szoku bo bardzo mocno kopie o kazdej porze dnia i nocy, w nocy nie spie bo nie moge zasnac i leze a ona kopie. dopiero nad ranem ok 7.0 0 zasne ale obudze si za dwie godziny i takie spanie. czesto jak leze spokojnie i odpoczywam to widze ja mala kopie i juz mam nagrany filmik:) caly brzuszek mi sie rusza jak zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki panny nie mezatki i przed męzatki i męzatki wy piszecie brzuszek 93 cm 90 87 a u mnie 100 moze nawet ponad juz sie nie mierze...... paula ja tez niedawno miałam opryszczke niewielka na ustach niebezpieczna w ciazy jest opryszczka miejsc intymnych i to tez w pierwszych miesiacach a tak kup vratizolin lub zovirax i smaruj i bedzie ok (mnie osobiscie zovirax najbardziej pomaga) a tez mialam tylko kilka razy w życiu opryszczke wogóle wiec sie niemartw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, co do opryszczki to może byc niebezpieczna jak wystąpi w pierwszym trymestrze i to nie na ustach tylko w dolnych partiach. W pierwszym trymestrez powinno sie unikać stosowania Zoviraksu i Vratizolinu, ale w drugim trym to juz podobno nie obowiązuje. ja też ostatnio miałam, 3 dni smarowałam usta i mi zeszla prawie cała. Ostatnio mój gin mnie wkurzyła, byłam na wizycie 2 grudnia myślałam, że bede miała badania połówkowe a on tylko zerkną na USG, zadał kilka pytań, wypisał dalsze zwlonienie, skasował 200 zł i powiedział, że na połówkowe zaprasza za tydzień... kolejne 200 zł pójdzie... a następna zwykła wizyta 27 grudnia... no chyba oszaleje - w jednym miesiącu 600 zł??? Nie chce sie z nim kłócić bo mi wypisuje bez dyskusji L4 i jest "wielkim panem profesorem" ale w kolejnej ciąży będe chodziła chyba do do innego. Przegina ostatnio na maxa. Fajne zdjęcia brzuchów powrzucałyście ostatnio do galerii, ja mam w sumie taki średniej wielkości, dorzuce coś niebawem. Co do wózków temat już był, ja jestem za bugaboo, który jednak w Polsce jest b. mało popularny. Gratuluje zaręczyn!!!! Witam wszystkie nowe mamuśki :) Mamy już niezłą gromadkę :) Znalazłam ostatnio na allegro przepiękne pajacyki dla dziewczynki - wrzucam link: http://allegro.pl/dany-minoti-tup-tup-pajacyk-z-kol-slon-52-i1342299671.html zresztą cała seria jest przepiękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt ani nie zwraca uwagi na to co pisze i na mnie...chyba nie bede zaakceptowana na waszym forum... noo nic bede szukac dalej moze inne kafeterianki sa przyjazniejsze i otwarte na nowe dziewczyny. czesc. zycze wam wszystkiego dobrego i zdrowka dla waszych malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ale widzisz pisze tu drugi dzien i ani razu nikt mi nie odpisal...nic a widze przeciez ze dziewczyny pisza ze soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wstydzcie się ,ja tez kilka razy prosiłam o powiedzenie gdzie i jak moge wrzucić zdjęcia.wiec bardzo prosimy o odpowiedz ,z tego co czytam to chyba mam najwiekszy brzuch mierzony tylko rano na czczo ...obsługuja mnie w wiekości sklepów bez kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe kwietniowe mamuśki. Ja mam termin na 22.04.2011. Już wiem, że będzie chłopaczek;). Teraz tylko problem z imieniem. Jakie wy wybrałyście dla swoich maluszków? pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa masz gg ??podam ci swoje wymienimy sie zdjeciami i nie tylko hehehehe,widze ze obie czujemy sie osamotnione:)12914548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 29
Cześć Dziewczynki, dawno mnie nie było... Leci mi 24 tydz, jutro mam USG strukturalne Dzidzi i może w końcu dopiszę się do kolumny z płcią. Widzę, że bardzo dużo z Was już wie kto tam w brzuszku mieszka. Paula8122 ja też właśnie mam opryszczkę i to juz drugi raz w ciąży :( niczym nie smaruje, ostatnio zniknęła po kilku dniach, także mam nadzieję, że i tym razem będzie tak samo. Trzeba tylko uważać, żeby nie przenieść, bo opryszczka miejsc intymnych tak jak piszą dziewczyny jest dopiero groźna. A z aktywnością Dzidzi to u mnie różnie, są dni gdzie czuję ją często, ale są i takie że bardzo rzadko. Mam do Was pytanko, czy stosujecie jakieś diety, odżywiacie się zdrowo z dużą ilością warzyw, czy jecie po prostu to na co macie ochotę? U mnie to jest tak, że w I trymestrze wymiotowałam jak byłam głodna i musiałam ciągle jeść a najbardziej smakowały mi parówki, wogóle to jestem mięsożerna ;) słodyczy jadłam bardzo mało, bo mi nie wchodziły. Teraz z kolei naszło mnie na słodycze...dziś np zrobiłam sobie wafle z masą krówkową...pychota. Uwielbiam też śledzie i grzybki w occie... czy myślicie że to przeginka? Warzyw jem mało, biorę przy tym suplementy - Feminatal na zmianę z Pregną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Wiele wątków przewija się codziennie przez forum, i nikt nie jest w stanie odnieść się do wszystkich. Nowa788... - żalisz się że piszesz drugi dzień - niektóre dziewczyny są tu od kilku miesięcy codziennie, więc nie dziwne że są bardziej w temacie i zżyte z sobą. Popisz trochę regularnie, a odczujesz że forum daje wsparcie! Co do wrzucania zdjęć - mamy założoną prywatną galerię. Podajcie proszę adresy mailowe, to wyślę Wam hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita i nowa nikt was wogóle nie ignoruje babki tylko ja np siedze w pracy i nie zawsze moge odrazu odpisac ba mało tego nawet czasem nie nadazam z czytaniem postów wysłalam wam na maila jak sie zalogowac na galerie czekamy na wasze brzuszki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam, sprawdźcie czy doszło. Jeśli tak, to zalogujcie się zgodnie ze wskazówkami z maila, a potem na górze przycisk "prześlij" => utwórzcie "nowy album" podpisany swoim pseudonimem z kafeterii => oznaczcie dostępność jako "prywatne" A potem można wrzucać ile się chce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita prawde mówiac ulzyło mi ze nie tylko ja w obwodzie przekroczyłam 100 cm aż mi lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny- ja jadam to na co aktualnie mam ochote.Co do mojej diety raczej nie moge stwierdzic aby byla szczegolnie zdrowa.Z warzyw toleruje ogorki,pomidory,kalafior.Z owocow od czasu do czasu pomarancze,arbuzy.Najbardziej ciagnie mnie na fast foody,chipsy,slodycze i coca cole.Przy takim jedzeniu wyniki powinnam miec koszmarne a byly prawidlowe.Na usg wszystko ksiazkowo.Ostatnio polozna powiedziala mi,ze nasz organizm sam wysyla nam wskazowki czego potrzebuje.Stad tez i nasze zachcianki ;4 stycznia lece do Polski i odwiedze swoja stara ginekolog.Moj pierwszy syn ur sie o wadze 4 kg a moja dieta rowniez byla podobna do tej:)Wiec mysle,ze nie ma reguly kazda z nas ma inny organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety. wczoraj w nocy moja dziecina tez mi dla znac o sobie:) czasem jak przyloze dobrze ucho do poduszki to slysze bicie swojego serca a tu wczoraj niespodzianka slyszalam swoje i dziecka, no najpiekniejsza kolysanka:) ale za to w nocy obudzilam sie, bo dziecku bylo nie wygodnie i bolal mnie brzuch, odwrocilam sie a tu jak chwycil mnie skurcz w plecach to myslalam ze zejde ale rozmasowalam:) potem czulam to babelkowanie w brzuchu z jednej strony na druga:) brzucha swojego jeszcze nie mierzylam, moj mail anna_peszek@o2. u mnie bylo dzis - 20 stopni, nie lubie jak jest az tak zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik 1978,wiesz co jest dziwne wszczedzie schudłam tzn nogi w udach ręce buzia a tu taka piłaka przede mna moze raczej bym to arbuzem nazwała jak bys mnie z tyłu zobaczyła to nie widac ze w ciazy jestem,facet z warzywniaka pytał sie czy na swieta juz bedzie hehehehehe ja mowie tak ale na wielkanocne chyba troche był zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita no własnie u mnie podobnie chociaz w bioderka tez lekko mi poszło ale z tyłu to rzeczywiscie nic tylko jakbym połkneła piłke dokładnie arbuza hihi dobre a tak wogole to ja przestałam mierzyc brzuch jak było 100 a dziewczyny pisały o 80 cm 90 max ale w domu pomierze ale wiesz co rzeczywiscie przerazajace bo jeszce jednak troche czasu nam zostalo i co bedzie dalej? z ycem mam troche lzej bo nie taka pamela jestem jak przy synku byłam ale to jeszce czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 29
Super są te Wasze brzuszki :) Ja też w końcu dodałam swoje zdjęcie :) obwód 95 cm :) Ostatnio oglądałam zdjęcia koleżanki, która będąc w 7 miesiącu zrobiła sobie profesjonalną sesję u fotografa. Mówię Wam coś pięknego. Aranżacje świetne, wszystkie zdjęcia w kolorystyce sepii. Też się nad czymś takim zastanawiam, super pamiątka i na prawdę to nie to samo co zdjęcia robione samemu w domu. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×