Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej mam pytanko do tych ktore juz znaja plec dziecka- NA CO MIALYSCIE OCHOTE I CZY SIE SPRAWDZILO TO ZE NA CHLOPCA WOLALYSCIE SLODYCZE A NA DZIEWCZYNKE OWOCE. Bo mi sie chce pomaranczy zupelnie jak w pierwszej ciazy z Pati:) a plec poznam w srode a i dopiszcie mnie kochane do waszej listy! Bede zaszczycona :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie bylo a wy w 11 dni tyle stron zapisalyscie ze chyba nie dam rady nadrobic. Zycze duzo zdrowka dla wszystkich przeziebionych a zwlaszcza dla Ciebie Martka i twojej coreczki, pozdrawiam wszystkie nowe kwietniowki widze ze w te pare dni troche was dolaczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny nie było mnie kilka dni ,a wy tu szalejecie ,wziełam sie dzisiaj za sernik z rosa mam nadzieje ze wyjdzie bo taka mam ochotke , ja biore tran i moze dlatego nie łapia mnie choróbska,lekarz zalecił a jak tam wasze brzuszki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka jak sernik z rosą wyjdzie to poproszę o przepis, bardzo lubię serniki, a na sernik z rosą miałam fatalny przepis, i sernik i przepis w efekcie wylądowały w śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, nadzieje ze wyjdzie , bo taka mam ochote na niego ze pochłoneła bym w całosci,oczywiscie jak wyjdzie to napisze przepi by mi nie wyszedł to chyba bede wsciekła, ale sadze ze bedzie dobrze pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, nadzieje ze wyjdzie , bo taka mam ochote na niego ze pochłoneła bym w całosci,oczywiscie jak wyjdzie to napisze przepi by mi nie wyszedł to chyba bede wsciekła, ale sadze ze bedzie dobrze pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaK29 mój mail to kaczka___666@wp.pl dzięki za udostępnienie ;d a na kwietniówkach jestem chyba od września albo października,jak oficjalnie mi wyznaczyli termin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry sermon tez bym zjadla ale to dopiero jest mozliwe za jakies poltorej tygodnia narazie grzeje dopke na wakacjach upal ponad 30 stopni, dopiero dzis do neta sie dorwalam. Zaraz wybieramy sie na plaze moze tam bedzie troche chlodniej od morza. Maly systematycznie daje o sobie znac:) tylko lekkiej paranoi sie nabawilam czy napewno wszystko wpirzatku bo wszyscy tutaj twierdza ze nie wygladam na koniec piatego miesiaca , ze moj brzuch niby maly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zazdroszczę tego słonecznego ciepełka ja też ostatnio słyszałam : piąty miesiac a taki mały brzuch, no cóż wg mnie spory. natknęłam sie na taką ofertę wózka http://allegro.pl/wozek-aroteam-enzo-3w1-rabat-30-aluminium-i1359752236.html cena jest rewelacyjna, widziałam go w sklepie za 1400 zł, wydawał się dość solidny i łatwy w obsłudze tzn. wyjmowanie gondoli, wsadzanie fotelika itp. napiszcie co o nim sądzicie prosze, będę wdzięczna za jak najwięcej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulinaa - ja zamawiałam u męża córeczkę i zdaniem lekarza raczej babeczka rośnie w brzuszku :) Prawie wszystkie zaboboniaste przepowiednie się spełniły: chęć na słodycze, brzuszek bardziej rozlany niż jakoś mocno sterczący, tętno malucha zawsze powyżej 140 uderzeń i przesiadywanie po prawej stronie brzucha. Jedyne co się co się nie sprawdziło wróżbiarskich przesądów to to, że nie popsuła mi się cera :) Wszystko więc przemawia, że jednak córeczka, ale będzie psikus jak na USG w 30 tyg pokaże się orzeszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zerknęłam do galerii - kurcze dziewczyny, niektóre z was to już mają okazy :) Piękne jesteście :) nowa788219223 - piękny bębenek, nawet kreskę już widać :) - mój to przy Tobie mizernota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Ufff ja od wczoraj jestem już mężatką :D lekki stres był i ręce też zadrżały przy podpisie:) szybko było ale w urzędzie mały szalał w brzuszku podczas ślubu :) nogi mi troszkę spuchły bo cały dzień i wieczór na obcasie ale było fajnie:) dzisiaj mój maluszek spokojny chyba czuje że mama zmęczona i grzeczny:) Pytanie padło jakie zachcianki na chłopca ??? Ja miałam słodko kwaśno a z owoców tylko pomarańcze i mandarynki mi przechodzą przez gardło ale to nie ma reguły podobno jeszcze jak ruchy poczuje sie pierwsze z prawej strony brzucha ja tak właśnie poczułam ale co do wszystkiego to każdy jest organizm inny wiec nie ma chyba reguły wszyscy mówili że wyglądam na dziewczynkę a tu bach chłopak :D Najlepiej poczekać na USG i lekarz przy wizycie powie !!! Pozdrawiam i dbajcie o brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ślubu! witam w gronie mężatek:) dziewczyny jak tam ten wózek z linku powyzej, piszcie opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaanula gratulacje i wszystkiego na nowej drodze życia jako mężatka :) Mausi wózek na pierwszy rzut oka wydaje się oki, czytałaś może opinie na jego temat, a jak stelaż solidny, wagowo tak jak inne gondola też w sumie podobnie, kolory ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaK29 dziękuję za zaproszenie, teraz aktualnie obczajam jak mogę dodać galerię podpisaną tak jak mam tu na kafe czyli KASIEŃKAA__ :D i nie bardzo wiem jak ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM DZIEWCZYNY zazdrościłam wam tego ze czułyście tak ruchy szybko i takie mocne i muszę wam powiedzieć ze ja od 2 dni też czuje i to takie silne.nawet mój M dziś rano jak rękę przyłozył to czuł kilka kopniaków lub czegoś tam innego cieżko powiedzieć mały się rusza i to ostro...WRESZCIE!!!pozdrawiam z Łodzi u nas na przemian w ciągu dnia deszcz ze śniegiem a teraz śnieg na jezdniach ślizko ...kominek by się przydał i ciepłe kakao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Kobietki POMOCY!!!! Czy którejś z Was wyszedł za wysoki poziom glukozy po badaniu krzywej glukozy z obciążeniem 75g glukozy???? Dali mi diete w szpitalu i glukometr koszmarnie się czuje stosując się do ich zaleceń i nie wiem co robić. Nie powtórzyli mi jeszczeraz tego badania i nie wiem czy nie iść i jeszcze raz sama nie zrobić. Nawet na poczatku ciąży się tak nie czułam jak teraz...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nie denerwuj się. Sama przez to przeszłam w poprzedniej ciąży i nie jest to takie straszne. Dieta - owszem, bo przyswajalność węglowodanów słabsza i musisz je w diecie ograniczyć...ale w sumie to wyjdzie Ci na zdrowie! Glukometr mniej przyjemna sprawa. Ja miałam palce pokłute ze wszystkich stron - mierzyłam cukier 3xdziennie. Czasami po kilku dniach zmiany diety są niesamowite efekty. Trzymam kciuki, aby wszystko wróciło szybko do normy. Dzięki dziewczynki za słowa otuchy. Strasznie mnie to męczy i dołuje, że mimo wdrożonego leczenia tak marne są efekty. Bardzo liczę na jutrzejszą wizytę u laryngologa, podobno babka jest fachowcem w 100%. Wizyta oczywiście prywatna...ze skierowaniem zostałabym przyjęta chyba w lutym. I kolejne 160 zł...w środę idę na kontrolę do gina i znowu 150...masakra tak przed świętami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja jak Mausi i Agneszka też idę na połówkowe w tym tygodniu. We wtorek najprawdopodobniej dowiem się czy to chłopczyk czy dziewczynka. Denerwuje się już tym badaniem. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Mam już 1,5 roczną córeczkę i tak jak już kiedyś pisałam czuje już presję (dziadkowie, rodzina, znajomi), żeby to był chłopak. Cieszyłabym się z parki, ale 2 dziewczynki to też fajnie. Zauważyłam, że te dziewczyny co mają już córeczki wszystkie spodziewają się chłopców. Martka i WiosennaMamo życzę zdrówka dla dzieci. Ja jeszcze nie przeżyłam tak poważnej choroby dziecka. Miewała na razie tylko katary i trochę kaszlała. Pewnie zacznie się jak pójdzie do przedszkola:( MagdaK29 z tym nosem na USG to chyba nie do końca się sprawdza. Mój M ma spory nos i na USG 3D moja córka miała typowo tatusiowy nosek. Trochę się martwiliśmy, bo to dziewczynka:) Urodziła się natomiast ze zgrabniutkim noskiem i teraz też jest akurat. Evve ankieta wypełniona. A_B rzęsy piękne. Wiem, że pomiary miały być w piatek, ale dopiero teraz miałam czas żeby coś napisać: 22gi tydzień - 88 cm w brzuszku, a wagi nie znam, bo wysiadły mi baterie i jeszcze nie kupiłam nowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka87 - chyba nie masz wyboru z tą dietą, cukrzyca w ciąży to nic fajnego ani dla Ciebie ani dla dziecka. Wyczytałam, że jak powtórzą test i wyjdzie ok to i tak w 32 tygodniu czeka Cię na wszelki wypadek kolejny, więc może poczekaj na to co Ci powie Twój lekarz zanim po raz kolejny udasz się na badania na własną rękę. A jaki Ci ten wynik wyszedł, że od razu dieta itp.? Normy dla 75 g to: * glikemia na czczo wyniesie powyżej 100 mg% (5,6 mmol/l) * glikemia po 1 godzinie od obciążenia wyniesie powyżej 180 mg% (10,02 mmol/l) * glikemia po 2 godzinach od obciążenia wyniesie powyżej 140 mg% (7,8 mmol/l) Dla pocieszenia to cukrzyca ciążowa pojawia się w ciąży i znika po porodzie, więc uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, przez weekend nie zaglądałam a tu już tyle nowych tematów skoro piszecie że przez brzuch usg od 12 tyg tak około, to czemu mój gin. mi robi dopiero od 16 to przez brzuch a od 16 robi i takie i takie ;/ może lubi ;p trudno chorującym życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie tylko USG, na którym stwierdzono ciąże miałam wewnętrzne, potem już tylko przez brzuszek - zdecydowanie przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mausi86-->wózeczek trzeba przyznać prezentuje się super-i chyba normalnie sie skuszę na takie ,,wozidełko'' bo naprawde mi się podoba-gondolka jest duza-bo aż wewnątrz 78 cm co zazwyczaj jest 72-73 cm--mi osobiście się on bardzo podoba-noi ten rózowy kolorek.....ummmmmmm piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski alez pieke zdjecia nawrzucałyscie super ja juz sie zabieram do zrobienia i zawsze cos wypada ale sie poprawie wczoraj były urodzinki mojego 9 latka wiec tez tort te sprawy było sporo na głowie a tak co tam pozatym babki od poniedziałku u was jak brzuszki rosna ....? mnie czasem zgaga meczy ale do przezycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska no mnie własnie sie też ten wózek podoba i do tego teraz ta cena... myślisz żeby go już kupić? mi wszyscy mówią że to za wcześnie, że na wózek przyjdzie jeszcze czas itp. sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się nie mówi sernik z rosa tylko łzy wałęsy dostałam od mamy trochę do domu i roladę makową bo uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×