Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Evvve - Ziajke można w aptece kupić, prawda? Ja właśnie jeszcze nie mam żadnego kremu pielęgnacyjnego, muszę też szybko kupić. Agneszka - o te mi chodziło, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... znowu was prznudze o moim stanie zdrowia. mialam ten rezonans w sobote dzis lekarz powiedzial o wyniku: krwiak ladnie sie zmniejsza co jest duzym plusem niestety nadal nie wiadomo co mi w glowce siedzi-nie pokazaly sie zadne charakterystyczne sygnaly - albo naczyniak tetniczo-zylny (to by byla najlepsza opcja), albi naczyniak jamisty albo guz (wysciolczak). w ta sobote planuja kolejny rezonans ale uprosilam lekaza zeby byly konsultacje z ginekologiem odnosnie ciazy czy mozna by bylo zrobic cc w miare szybko a nie czekac tydzien czy dwa. ja wiem ze to lepiej dla dziecka aby bylo jak najdluzej w brzuszku ale niestety ten krwiak ktory jest powoduje u mnie ciagle zawroty glowy i mdlosci - wymiotuje kilka razy dziennie praktycznie po wszystkim, jestem tym naprawde przemeczona i psychicznie i fizycznie, nawet mam wymioty po szklance soku. i to lezenie...zakaz wstawania, nawet glowy nie moge uniesc nie mowiac o zwyklych sprawach typu toaleta. wyczynem jest umycie zebow na lezaco itp. po cc mogli by podac mi kontrast aby badanie rezonansem bylo wyrazniejsze i wtedy sam zabieg bylby szybciej. sorry ze tak przynudzam ale mam juz dola od tego lezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Ja już po wizycie. Nie jest gorzej, a to najważniejsze. Mam nakaz leżenia jeszcze przez tydzień do końca 36 tc. Potem mam się trochę rozruszać. I tak jak pisze Agneszka, tak też dzisiaj powiedział mi lekarz, po 36 tc niech malutki decyduje:) Ditta te ochraniacze, które kupiłam są w jednym kawałku, mają porobione kieszonki na 3 wypelnienia, całość zamykana na suwaczek. Ja już mam wszystko wyprane. Raczej segregowałam kolorami, a jak było mało na jeden wsad do pralki, dorzucałam inne rzeczy. Białe i jasne kolory, pościel i pieluszki prałam w 60 st, te najbardziej kolorowe w 40. Wydaje mi się, że 30 stopni to troszkę za mało. Dziewczynki dużo zdrówka dla Was i maluszków! Magda dobrze, że jesteś w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AB dobrze że się odezwalas. Mogę się tylko domyślać jak Ci ciężko. Nie myśl że jesteś wyrodną matką, że chcesz juz tą cesarke, Twoje samopoczucie też wpływa na córę, więc może by było lepiej żebyście się już rozlaczyly, więc trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie Twojej prośby odnośnie operacji! Trzymaj się dzielnie i myśl pozytywnie - nawet o myciu zębów na lezaco - w końcu nie każdy to potrafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano czułam sie tak dobrze a od godz mam ból gardła i katar tak nagle mnie złapało jakieś świństwo. Wysłałam m do apteki po prenalen ten syrop oby pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh placuszki z jablkami, moge sobie pomazyc ale da sie zyc bez slodkosci. te kocyki tez piekne ja mam kochane 3 sztuki wiec nie bede juz szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B całym sercem jestem z Wami!!! matka wie co najlepsze dla dziecka-więc skoro tak uważasz -masz racje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AB trzymaj sie dzielnie, mysle ze konsultcja z ginem bedzie super rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B - ja też się przyłączam. Strasznie mi przykro że tyle musisz się wycierpieć . Wytrzymaj jeszcze trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B kochana jesteś bardzo dzielna, a już niedlugo malutka wynagrodzi Ci swoim uśmiechem wszystkie złe chwile:) Dziewczynki dziś zakończyliśmy szkołę rodzenia i jutro rozdanie dyplomów, a wydaje mi się że wczoraj zaczynaliśmy, oh jak ten czas leci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam koszmarny dzień. Bardzo boli mnie krzyż, przy każdym ruchu odczuwam takie mocne ukłucia. Idę zaraz spać, mam nadzieje, że jutro będzie lepiej. Magda witaj w domu :) 🌻 A_B męczysz się strasznie, ale juz niedługo. Życzę Ci duzo siły, a Córcia na pewno wynagrodzi Ci to wszystko 🌻 Spokojnej nocki Brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ BABECZKI A_B ja tez trzymam kciuki jesli ma byc teraz cesarka nie zastanawiaj sie tym bardziej ze tez narazasz swoje zdrowie bo do konca niewiedaomo co i jak u ciebie zobaczysz bedzie szczesliwe zakonczenie wszystkiego A ja od jutra na zwolnieniu juz wreszcie ilez mozna pracowac bo juz serio ciezko.Zgaga mnie meczy przytyłam 15 kg sporo ale teraz prawie wogóle nie tyje ta dieta bezcukrowa robi swoje ale tak za mna chodza wszelkie słodycze wy tu o czekoladkach a ja choc ty usiadz i płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneszka - przypomnij proszę jaką miałaś ostatnio wagę na USG i który to byl tydzień? Martka - już niewiele leżenia zostało, no i super że w domu a nie szpitalu :) mój lekarz też mówi o tym 36 tc, więc to chyba dla nich norma. Dalej masz brać Fenoterol w takiej dużej dawce? Dzięki za info w sprawie ochraniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta, fenoterol w tej dawce mam brać do 9.03. Wtedy mam kolejną wizytę, będzie to połowa 37 tc, więc chyba zaczniemy odstawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za odpowiedź o podkładach Ditta :) pomarańczowemu-komuś również dziękuję :) Pozdrawiam i wszystkim życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B współczuję, wytrzymaj jeszcze troszkę 🌼 Ditta usg miałam w 29 tyg 3 dniu i malutka ważyła 1630 g.Lekarka, która mi je robiła powiedziała, że jest raczej większa.A ten lekarz stwierdził, że nie będzie źle bo pewnie będzie miała ok 3 kg. Trochę mnie pocieszył ;) Ja też jutro idę na ost zajęcia w szkole rodzenia. Miłej nocki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, uważam że powinnyśmy wprowadzic zakaz wklejania linków do aukcji... agneszka wkleila ten do kocyka (ślicznego :) ) i oczywiście stówka nie moja... bo skoro juz place za przesyłke to lepeij inne "niezbedne" rzeczy zamówic. eh... Jedyna pociecha w tym że poza pieluszkami to juz naprawde nie mam co kupic.. chyba ze ktoraś znów linka wklei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! Ja już też mam praktycznie wszystko dla synka, ale codziennie na Allegro i tak muszę zajrzeć, żeby nic mnie nie ominęło :) Wczoraj np zastanawiałam się nad bucikami, ale stwierdziłam, że bąbel trzymiesięczny nie będzie jescze chodził i się powstrzymałam:) Jestem z siebie dumna. Ale widzę, że od jutra są promocje w Tesco m.in. na pieluchy, więc pewnie sobie nie odpuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaah dlatego ja nie mam nic na polskim koncie, bo byloby ze mna tak samo kobiety:))))) ostatnim razem wzielam kase na polowe wyprawki ( tzw drobnice) bo mebli i wozka samolotem nie przewioze, a teraz reszta kasy pojdzie na wozek, lozeczko, mebelki, dywanik, waninka, podgrzewacz, sterylizator..termometry..itd...itd..itd no kurcze powiem Wam ze w sumie to czuje ze nic nie mam:) naprawde mam ochote isc na sklepy i zaczac wchlaniac towar, ale wiem ze wyszlabym chyba chora psychicznie a moj facet to przestalby sie do mnie odzywac na jakis tydzien:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny wróciłam do domu !!!!:)nakaz leżenia ,mam rozwarcie na 2 palce :(ile wytrzymam tyle wytrzymam ,ogólnie ciężka sparwa dopiero jutro koncze 33 tydzień więc wiecie najlepiej jakby mały posiedział jeszcze troszke przynajmniej te 3 tygodnie. muszę nadrobić te strony co mnie nie było mam teraz dużo czasu na czytanie musze wszytsko naszykować spakować sobie torbe itd bo nigdy nie wiadomo ,jednym słowem PANIKUJE STRASZNIE!!!LEŻAŁAM na porodówce tzn na perinatologi i się troszkę naogladałam ,pozytyw to to że wiem co dokładnie zabrać dla maluszka i dla siebie .pozdrawiam WAS gorąco i dziękuje za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietniowki, Dawno sie nie odzywalam,ale staram sie sledziec na biezaco nasze forum. Dziewczyny w szpitalach,trzymajcie sie cieplo,duzoo zdrowia:)Jestem przekonana,ze wszystko zakonczy sie pomyslnie. Na szczescie przeziebienie jak narazie zaleczone:)jak milo jest oddychac przez nos:) Wczoraj mialam drugie spotkanie z polazna,uczyla nas pozycjij jakie nalezy przyjac podczas skurczow,oraz jak maz powinien pomoc,gdzie masowac itd.Mowila takze o symptomach porodu i kiedy porod sie zaczyna na pewno. W szpitalu w ktorym zamierzam rodzic, trzeba miec wszystko dla malca. Brakuje mi kilka rzeczy,ale to same drobiazgi. Zastanawiam sie nad pieluszkami jakiej firmy kupic,ale chyba te pampersy newborn2-5. Od kilku dni mam takie zoltawe uplawy,ponad tydzien temu zakonczylam kuracje nystatyna,i znowu cos,sa bezwonne ,ponadto nic mnie nie swedzi i jie piecze,wiec nie wiem czy to infekcja czy normalna wydzieina?Zadzwonie chyba do lekarza,aby rozwiac watpliwosci. Kochane nie wiem czy pisalyscie o tym jesli tak to przepraszam ze znowu pytam,chodzi mi o pranie rozkow i otulaczkow na szczebelki,recznie czy w pralce? Czy planujecie jeszcze usg? Ja zastanawiam sie czy nie zapisac sie na poniedzialek,bedzie skonczony 35 tydzien,zastanawiam sie ile maluszek urosł,bo moja waga stoi w miejscu i brzuch tez:( Jak cudnie,ze ten luty dobiegl konca:):) Fotki wszystkich dziewczyn super!!! Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolita super,ze jestes w domu,moja bratowa z takim rozwarciem chodzila1,5 miesiaca,odpoczywaj i bedzie na pewno dobrze:):)ja tez jestem z tych krotkoszyjkowcow:)mi skonczyl sie 34t jeszcze 2 minimum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z mojego doświadczenia teraz tego szpitalnego u mnie potrzeba 2razy body 2razy pajacyk,czapeczke skarpetki, niedrapki po prostu widziałam kilkakrotnie jak grzebały w tych wielkich torbach i zabierały tylko to kilka chusteczek mokrych dosłownie trzeba taką najmniejszą paczke mnieć 10 pampersów ,2 tetrowe,żadnych kosmetyków becik lub kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam marcowo (nareszcie) :) Lolita dobrze, że jesteś już w domu 🌻 wypoczywaj jak najwięcej :) Ja z samego rana wkurzyłam sie na maxa. Tak się cieszyłam, że kupiłam tę pościel z Tchibo, bo takie wiosenne kolory, bo ozywiłaby naszą sypialnie itd. No ale czekałam na nia ponad 2 tygodnie i w końcu dzisiaj zadzwoniłam do serwisu Tchibo z zapytaniem, gdzie ta moja paczka jest? Wyobraźcie sobie, że paczka wróciła do nich z powrotem, że ponoć kurier był u mnie 2 razy i nie wiedzieć dlaczego odesłał paczkę do nadawcy. Jestem tak zła, że brak słów. Takiego braku profesjonalizmu, to ja w zyciu nie widziałam. Po pierwsze żaden kurier z paczką z Tchibo u mnie nie był, a po drugie, jeśli nawet nie było mnie w domu, to powinien zostawić awizo, a tego nie zrobił tylko od razu odesłał paczkę. Koszmar jakis! Zapytałam Panią, czy jest możliwość, żeby ponownie mi tę paczkę wysłali, to powiedziała, że nie i jak chcę, to mogę sobie na nowo złożyć zamówienie. Tylko ciekawe jakim cudem, skoro ta moja pościel jest juz wyprzedana... Mam jakiegos pecha, jeśli chodzi o zakupy w Tchibo.pl. Ostatnim razem tez bardzo długo czekałam na przesyłkę, ale w końcu sie doczekałam, a teraz w ogóle do mnie nic nie dotarło :( :( :( Przepraszam za to marudzenie, ale musiałam się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×