Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczynki pomocy !!!! zalogowałam sie na nowym forum ale nie umię się w nim poruszać ;( chciałam sie przedstawić i nie wiem jak dodac posta pomózcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka75 - służę pomocą :) Klikasz na "Przedstaw się" I po lewej strony jest ikonka "New topic". W tytule wpisujesz swój nick, a w treści co tylko chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje nikolona spróbuję ;) fajnie ze jest prywatne forum ja jestem od Was uzalezniona wiec nie zostawiajcie mnie tu samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam Cię, że wszystkie na tym forum skorzystamy, a że większość z nas jest uzależniona od pisania lub/i czytania, tym lepiej dla nas :) Zatem witaj na nowym phorumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale ja nie mam ani hasła ani nazwy użytkownika. Jest szansa że otrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawa...ja się nie logowałam,ale nazwą uzytkownika jest chyba Twój dotychczasowy login,a hasło sama wymyślasz...tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamolka pakuj sie i loguj http://kwietniowki11.phorum.pl/index.php, aga-pelaga ja Ciebie pamiętam, myślę, że i dla Ciebie będzie miejsce. Nie traktujcie tego forum jako zamkniętego kręgu. Różnica jest tylko taka, że bez logowania nie da się nas czytać, a jak toś pisze bzdury, obraża itp. to po pierwsze wiemy konkretnie kto to, po drugie możemy się go skutecznie pozbyć. I sumie chyba o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawa2 - na początek nie potrzeba hasła. Wejdź na stronę i się zarejestruj :) później, do zalogowania będziesz potrzebowała hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawa - zostaw sobie aktualny login i zarejestruj się za pomocą maila i swojego wymyślonego hasła, wstępnie rejesteracja jest otwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,zatem wpadnę z wizytą na nowe forum późnym wieczorem...teraz zmykam się powietrzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_pelaga zapraszamy i wszystkie dziewczyny przyjaznie nastawione do zycia i innych ludzi. bye,bye kafe:) skoro tutaj nikt nie pomaga zwalczac chwasty to czas uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja w dalszym ciągu nie mam swojego laptopa, nie wiem co u Was...wchodzę tylko na moment napisać co u nas. Mam nadzieję, że nadrobię w przyszłym tygodniu. Jesteśmy po maratonie u lekarzy, Malutka strasznie wymęczona, my zresztą też. W związku z tymi prężeniami byliśmy u neurologa, neonatologa, rehabilitanta, na usg główki i brzuszka, mamy jeszcze skierowanie do kardiologa. Masakracja jak to mówi młodzież... Na usg wszystko ok. Neurologicznie też czysto, chociaż te mostki zaniepokoiły lekarza. Neonatolog stwierdził nieprawidłowy wzorzec ruchowy i potwierdził szmery nad sercem. Byłyśmy już raz na rehabilitacji, ćwiczenia proste, więc mogę robić je też sama z Niunią w domu. Coś czuję, że te prężenia mogą być skorelowane z problemami brzuszkowymi, gdyż Malutkiej często pokarm wraca do buzi. Może ją coś drażni???Wczoraj tak mi się wygięła na przewijaku, że mało z niego nie wyskoczyła, mówię Wam jak to dziwnie wygląda... Dziś byłyśmy na drugim szczepieniu 6w1 plus rota. Malutka tym razem gorzej je zniosła, płakała i spała na przemian. Tydzień temu skończyła 3 miesiące i waży 5900, już rozmar 62 jest na nią za mały, taka z niej Pyza :) Pozdrawiam serdecznie. Odezwę się jak nadrobię Wasze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny zapisalam sie do priv forum i chce cos napisac ale nie moge znalezc czegos przez co moglabym pisac, np tu jest odpowiedz na temat a tam co jest?? albo jestem slepa albo nie wiem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piątek. Jak tu pusto bez Was... Ale to nic. Z pewnością zostały jakieś osoby, które nie przechodzą na prywatne forum. Albo takie, które chciałyby pisać na prywatnym i na kafe... :) Ktokolwiek chce tu nadal pisać, to proszę piszmy, jakby nigdy nic :D Dzisiaj jest pierwszy Lipca, jaka fajna data aby zacząć coś na nowo :) Ten topic może rozpocząć nową działalność. Także mamusie kwietniowe - nie zadręczajcie się, że nie mamy już forum - ono wciąż żyje :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ile tu tych nowych nagle
sie zaroilo od nich i od nowych nowych i od starych nowych hehehehe no a z czarna owca nie bedzie tak zle, juz mniej wiecej mozna sie domyslic kto to pisze, a admin jakby co namierzy tam jej ip i ja zbanuje no ale szuja zostanie szuja i bedzie rozglaszac o was wiesci wszedzie gdzie sie da ja bym nie mogla nawet pisac wiedzac, ze ktos taki jest obok i tu sie przymila a na pomaranczowo robi swoje....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozciumkana mama
Potwierdzam,czarna owca jest wsrod was.To stara nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ile tu tych nowych nagle
hehehehe i jeszcze dobrotliwie przyjmujecie usprawiedliwienia, ze "nie pisalam bo nie mialam czasu przy dziecku.." ale jakos teraz ten czas znalazly hehehehe zeby tylko nie zostac tutaj sama hahahaha wiecie w sumie zal mi was ze macie wsrod was kogos takiego, kto teraz jest milutki, bo trzeba sie przeniesc z wami aby byc na biezaco, a za chwile bedzie szuja komentowala wasz wyglad na publicznym forum :O szkoda. powodzenia wam zycze, ale szkoda, ze nie wynioslyscie zadnej nauki z ostatnich wydarzen:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro wiecie, kto jest czarna
owca, to napiszcie śmiało. Co wam szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti601
Cześć dziewczyny ja raczej czytam was niż piszę choć i kilka razy się zdarzyło jak byłam w ciąży teraz jestem szczęśliwą mamusią 7 skończy mój syn 3 miesiące a ja nawet nie wiem kiedy to minęło chciałam zapytać bo kiedyś widziałam link do takich łańcuszków gdzie przywiesza się smoczek a teraz jest tego tyle do przejrzenia że nie dam rady a może któraś mi pomoże bo pamięta albo kupiła proszę wyślijcie linka z góry serdeczne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti a gdzie twoja
interpunkcja :) A po lancuszek na allegro, dobrze wiesz, ze tam to znajdziesz, nie idziesz czasem na latwizne majac nadzieje, ze KTOS;) Ci odpisze?;) ONA juz nie wroci, ZADNA z nich, pogodz sie z tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvve
heh... wpadlamskorzystac z linku bo nie mam kompa a tu widze dyskusja wre. jak tylko lancuszek to chyba lepeij w markecie kupic bo przesylka wyjdzie drozej. zapraszam na nowe forum nie spodziewalam sie ze bedzie takie fajne. jest juz z nami sporo dziewczyn ktore tu tylko czytaly i ceszymy sie z tego. rejestracja jest szybka i latwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×