Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) Ciężko za wami nadążyc z czytaniem :) Ja już tylko do końca listopada w pracy a potem chorobowe i macierzyńskie. W związku z tym mam do was pytanie. Od 1 grudnia do końca ciąży muszę miec chorobowe (pracuję na umowę-zlecenie i mam taki układ w pracy - będzie się to bardziej oplacac i firmie i mnie). Wizytę u gina mam 30.11 czyli w sumie w ostatni dzień. Czy myślicie że będzie robił jakieś problemy z wypisaniem L4? I czy wyjaśnic mu o co chodzi bez owijania w bawełnę i powiedziec że do końca ciąży chcę miec wolne? Nie wiem jak to ugryźc. Poradźcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka u mnie bylo tak, ze gin na pierwszej wizycie zapytal po prostu od kiedy chce L4. Jest generalnie tak, ze jak ci da L4 to on tez musi miec jakas podkladke w razie kontroli ktore dość czesto sie zdarzaja - wiec cos musi wpisac w karte. Mysle ze wystarczy ze powiesz, ze masz spore bole plecow i nie mozesz wysiedziec juz w pracy oraz np. ze masz nieustanne zawroty glowy i zasłabnięcia, ktore utrudniaja ci funkcjonowanie na codzień. I tyle ;) Kazdy normalny gin powinien dać ci wtedy zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! A cóż tutaj za cisza? ;) Jak tam minął Wam weekend? Ja sobotę przeleżałam w łóżku bo pobolewał mnie brzuch i miałam dziwne kłucia jajnika. Poza tym wreszcie zaopatrzyłam się w ciśnieniomierz. Teraz będę mogła na bieżąco kontrolować ciśnienie. Wczoraj zmierzyłam ciśnienie po zasłabnięciu i ciśnieniomierz zaalarmował arytmię...eh Jutro idę na wizytę do gina. Bardzo jestem ciekawa czy od razu zrobi mi usg. Iga1979 u mnie też w 11 tyg lekarz coś wspomniał o chłopcu więc jestem bardzo ciekawa czy faktycznie to się potwierdzi. Szpilka możesz ogólnie powiedzieć, że się źle czujesz. Na tym etapie lekarz bez problemu powinien dać Ci zwolnienie. Ale tak jak Magda pisze lekarz musi mieć jakąś podkładkę w razie kontroli...a jeśli będzie miał jakieś wątpliwości to możesz wspomnieć o tym układzie w pracy... Ditta dostałaś już tą przesyłkę z allegro? Bo ja czekam i czekam i na razie nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale weekend szybko zleciał, sobota, wybory i już poniedziałek :) Za tydzień mam usg połówkowe, mam nadzieję że szybko zleci bo już bardzo na to usg czekam. Powiem Wam że ostatnio powiększył mi się znacznie brzuszek. Wyskoczył mocno do przodu, a co będzie potem??? Agneszka - czekam na przesyłkę niestety. Kontaktowałam się ze sprzedawcą i pomylili adres wysyłki, wg informacji od nich powinnam max jutro dostać. Jeśli długo czekasz, skontaktuj się koniecznie ze sprzedawcą i poproś o informację czy przesyłka została wysłana a jeśli tak to kiedy. ewentualną reklamację na poczcie składa nadawca w terminie 14 dni od nadania, więc trzeba mieć rękę na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki siemaneczko Mnie tez ten weekend tak świsnał jakby go wogóle nie było. Brzusze sterczacy i tez mam kłuca jakby w jajanikach ale to podobno spowodowane jest rozcaganiem sie wiezadeł. Babeczki powiedzcie mi gdzie moge te leginsy ciazowe znlesc albo tuniczke taka cieplejsza moze macie iweksze doswiadczenie i cos podpowiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik, ja legginsy zamówiłam u tego sprzedawcy, i są ok. Na innych aukcjach są inne rodzaje i rozmiary, ja wzięłam zimowe http://allegro.pl/getry-leginsy-ciazowe-legginsy-zimowe-cieple-l-i1319549787.html a tunikę wzięłam taką, zakładam pod nią bluzkę z długim rękawem i jest mi cieplutko http://allegro.pl/est-model-lola-dluga-tunika-sweter-z-golfem-hit-i1321855391.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wózek łózeczko kołyske nosdełko wanienkę. Mam po siostrzenicy. A ubranka to dopiero w lutym sądzę że to jest dobry okres. 2 miesiące przed czas na wyprawkę;-) Ad. Brzuszka zaczyna mi się 21 tc i tez juz wyskoczył. Choć dalej widoczny dla mnie i znajomych. Chyba ze założę bardzo obcisłą bluzke wtedy widać. Ale brzuszek rośnie razem z moją wagą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie jeszcze do jutra poczekam a jak nie przyjdzie będę interweniować... paczka miała przyjść kurierem. Czytałam, że akurat w tym okresie brzusio bardzo się zwiększa :) Mój mąż twierdzi, że już mam duży a mi się aż tak duży nie wydaje ;) Ja jeszcze zakupów żadnych nie robiłam. Mam tylko część ubranek zakupionych przez rodziców. Dalej czekamy do momentu aż poznamy płeć maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam leginsy tam gdzie Ditta , ale czekam na przesyłkę więc jak dojdą to napiszę jak wyglądają. Ditta ładna ta tunika a jak z jakością materiału, jak wykonana. Bo ostatnio co do bluzek ciążowych się zniechęciłam na allegro przyszły mi takie szmatki bym powiedziała. Mój brzuszek też całkiem spory choć w kurtce jak jestem to nie widać. Zawsze się śmiałam że jak mi biustu nie mija nie jest źle hahahaha to przed ciążą, dzięki temu że schudłam to mi jeszcze nie minął ale myślę że lada moment to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakupów zostawiam sobie na styczeń/luty. choć paki na allegro dla dzieci taaakie fajne, ale póki co nie wiem w którą stronę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzisiaj lece na zakupy śpioszków ale nie dla siebie - mój mąż pracuje w agencji reklamowej, która co roku robi akcje, że na Boże Narodzenie każdy z firmy losuje jedną osobę w potrzebie (jest specjalna lista) i kupuje jej prezent na gwiazdkę. Dostaje się imie osoby, wiek oraz jest informacja co najbardziej chcialaby dostac/co potrzebuje. W tym roku wylosował akurat dziewczynę w ciąży, której najbardziej zależy na śpioszkach więc całkiem w naszym temacie :) Fajna akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zmierze brzuszek w domku bo w pracy jestem niemam czym ale mam agnieszka grubo ponad 80 cos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy mam centymetr;-) i w największym miejscu 89 cm. A te 80 to masz w pasie czy też w najszerszym miejscu??? Bo się przyłamałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda rzeczywiście fajna akcja! A płeć maluszka znasz? Ja w najszerszym miejscu mierzyłam. Paula no co ty nie ma co się załamywać. Zresztą Ty jesteś o ok 2 tyg do przodu. Pewnie mi jeszcze urośnie w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 29
Basik, ja też kupiłam na necie takie legginsy ocieplane jak Ditta. Są spoko i dwa razy tańsze niż w sklepie. Właśnie zmierzyłam brzuszek... i mam 90 cm, mam taką piłeczkę do przodu sterczącą, która jest już bardzo widoczna :) Od początku ciąży 4 kg in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem ogólnie drobna kobitka. Mam dalej 2 kg na plusie od początku ciąży. Na razie wszystko mi idzie w brzusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kwietnióweczki! Ja spędziłam tydzień w szpitalu, więc mam trochę zaległości w czytaniu.Teraz doceniam jak to dobrze być domku. To ja też zmierzyłam sobie brzuszek: 88 cm.Tak szczerze to zbytnio tego nie widać bo poza tym jestem nadal szczupła.Tylko taka mała piłezka z przodu zaczyna mi rosnąć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi to ja najpierw nosiłam 80 c, ale po dopasowaniu przez specjalistkę okazało się że prawidłowy dla mnie to 75 f hihihihihihih więc mój brzudzek ma pole do popisu, ale dziewczyny wybaczcie nie zmierzę się bo napewno 100 mam jak nic hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iissaabel - wg mnie tuniki mają dobrą jakość jak za tą cenę. Są porządnie wykonane. Nie wiem czy przy dłuższym użytkowaniu nie będzie się trochę mechacić, ale to dość częsty problem, nawet bardzo drogich rzeczy. Na razie jestem zadowolona. A które koszulki rozczarowały Cię jakością? Może wrzuć linka, żeby się podzielić spostrzeżeniami? Agneszka - ja też miałam zamówionego kuriera. A o którego sprzedawcę chodzi? Tego od koszulki nocnej i bluzek? Jeśli tak, to oni mają wpisane że wysyłają paczkę do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty, przesyłka kurierska jest dostarczana następnego dnia po nadaniu - oblicz czy już upłynął termin i napisz im koniecznie wiadomość. Jeśli inny sprzedawca sprawdź w jakim czasie wysyłają przesyłkę, i też oblicz czy już powinna dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widze ze dzis tu zywiej sie zrobilo. Moj brzuszek tez sie juz spory zrobil, ale to nic niech rosnie moj maluch zdrowy i silny. Bardziej to mnie moje piersi przerazaja, z 75b zrobilosie 75e i po trzech tygodniach juz troche ciasne:( Koniec 19tc a ja juz wygladam jak chodzaca mleczarnia:( co bedzie pozniej?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Jeśli szukacie ciuszków ciążowych to zapraszam na aukcję w moim podpisie :) Pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój biust też oszalał :)) Kupiłam 2 biustonosze i na razie koniec inwestowania, czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam taki rozszeżacz bo pod biustem mi przytyło hahahah, ale w miseczki póki co się mieszcze, ale to tylko dlatego że przed ciążą schudłam więc wtedy biust mi też poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest spokojnie . Miałam 75B i dalej mam tylko pełniejsze. Tak sobie myślę jakie jest ładne imie dla chłopca. Gdy będzie dziewczynka to Natalia. A w przypadku chłopca brak mi koncepcji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny u mnie weekend też jakoś bardzo szybko minął zwłaszcza że mój mąż był na przepustce w domu, i juz wczoraj musiał z powrotem wracać:( Jaki to jest ból, teraz to nie wiem kiedy sie zobaczymy, bo nie wiadomo kiedy dostanie znowu przepustke, chyba ze cos wymyśli. U mnie brzuszek w naszerszym miejscu ma 90 cm, to wychodzi na to ze ja tutaj mam najwiecej:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×