Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

no ja właśnie też muszę Tutka na żywo obejrzeć. A_B pisała kiedyś że jest super lekki (wg informacji na stronie 10 kg). ja się nastawiam że i tak będę wnosić samą gondolę, a wózek będę zostawiać na parterze. swoją drogą A_B dawno się nie odzywała, pewnie wciąż szaleje na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka gratuluję!!!! Taka kolejnośc rzeczywiście nikogo nie dziwi:) U mnie też tak było i ślub braliśmy w 5 m-cu ciąży:) Ditta, ja się objadłam śledzi w zeszłym tygodniu...uwielbiam je i nie doczytałam nigdzie, że są zabronione w ciąży. Marynowana ryba to nie całkiem to samo co ryba surowa jak np używana do sushi. Co do kaszlu to szczerze polecam Ci syrop stodal - naprawdę widzę efekty i spokojnie możesz go brać w ciąży (o to zapytałam mojego lekarza, bo ulotka nie była jednoznaczna). Spróbuj, jest zalecany na kaszel suchy i mokry, po co się męczyć. Ja wciąż nie mam wybranego wózka. przeglądam linki, które podsylacie, ale nic dla siebie nie wybrałam. Wcześniej byłam zdecydowana na maxi cosi mura4. Sąsiadka ma taki i jest zachwycający. Cena...cóż wysoka...może uda się kupić uzywany. A jeśli nie, to raczej wybiorę coś innego, bo wydać ponad 3 tys to sporo. Tym bardziej, że mam świetną spacerówkę po Martynce i jakoś specjalnie na kolejnej mi nie zależy. Na test obciążenia glukozą wybieram się dopiero po 25 tyg. Wszystkie badania robię w laboratorium w szpitalu - wygodne, bo są zawsze tego samego dnia...no i mam blisko:) No i tak samo, jak w 1 ciąży w tej też mam wystający pępek. Wyskoczył mniej więcej w zeszłym tygodniu i niesamowicie sterczy;) Powiem Wam, że dużo łatwiej być w zaawansowanej ciąży latem... zaczyna mnie męczyć ta pogoda, te wszystkie ubrania, które trzeba ubrać przed wyjściem. Czuję się jeszcze większa pod tyloma warstwami niż jestem:) spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi, przez link nie mogłam otworzyć, ale znalazłam artykuł przez google. Wybierasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka nie wiem jeszcze, pokażę mężowi może będzie chciał pójść :) mam jedną jego książkę, "co nieco o rozwoju dziecka", ona jest z płytą na której jest wiele pomocnych rzeczy , zresztą książka sama w sobie uważam że jest bardzo przydatna, szczególnie dla kogoś kto z małymi dziećmi kontaktu nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Mikołajka moje gratulacje i muszę Ci powiedzieć ze ja zaręczyłam się na ostatki a co najlepsze w ta sobotę biorę ślub cywilny i mam mega stres mam nadzieję ze wszystko pójdzie szybko i gładko jak na chwilę obecną wszystko juz gotowe. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulaaaa, gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. My z moim hasbendem też zaczeliśmy troszkę inaczej bo jakby sie udało za pierwszym razem to najpierw byłby dzidziuś a potem ślub, ale los chciał inaczej. Dziś mam leniwca w brzuszku po zachętach otrzymałam 4 kopniaczki i tyle. Idę dziś na połówkowe ciekawa jestem kto tam mieszka Julek czy Wiktoria. Pozdrawiam porannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed ślubem trafiłam do szpitala i teraz udało trochę kasy odzyskać a po za tym moja siostra w marcu ma ślub a my jak na razie weźmiemy cichy skromny cywilny a kościelny za rok najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania G.
Hej dziewczyny :) Gratulacje dla wszystkich przyszłych mężatek :):):) Wczoraj wieczorem wyraźnie czułam ruchy maluszka :) Zastosowałam się do rady koleżanki i pobudzałam go do ruchów pukaniem w brzuch :) Ale dzisiaj mam inny problem. Od przebudzenia boli mnie brzuch. To nie jest taki ból jak w I trymestrze (taki jak przed miesiączką),lecz taki ciągnący i stały. Zaczęło się z prawej str - to jak ból jajnika lub wyrostka,ale chwilami ciągnie też środek podbrzusza i lekko lewą stronę. Boli mnie też prawa strona brzucha,troszke powyżej pasa. Mam wrażenie że jak się dotykam to boli mnie też ciało... Podobno trafiłam na świetną lekarkę,ale ona nie informuje mnie o niczym co dzieje się w ciąży a ja sama nie wiem co jest normalnym objawem a co powinno mnie zaniepokoić. Może Wy dziewczyny mi to powiecie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ciężko doradzać, może wybierz się do innego lekarza, niby ból , ciągnięcie jest normalne, ja wczoraj miałam w prawym boku, ale delikatny i niezbyt długo, bóle się zdarzają bo dzidzia rośnie, wiązadła w macicy się powiększają, sama macica się rozciąga. Ale jeśli Cię niepokoją to warto byłoby to skonsultować, może zadzwoń do swojej lekarki bo takich rzeczy nie można bagatelizować. Ja jak mnie coś niepokoi to dzwonię i zawsze mi lekarz odpowie. A czasami warto zmienić, albo po prostu iść na konsultację do innego lekarza. Pozdrawiam A mój leniuszek dziś rano spał, i dopiero teraz poczułam że się zaczął wiercić, nawet zachęty jakoś tak dziś na niego nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki i gratulacje serdeczne-a myślałam że tylko ja wyjdę za mąż po urodzeniu dziecka:):)u mnie to całkiem dziwne historie rodzinne.wczoraj odwiedziła nas córka mojego (czyli moja przyszła pasierbica???)W.ze swoją córą czyli wnuczką mojego,mała ma prawie 3 latka przytargała wielką pakę i wręczyła mi przejęta że to na mikołaja dla dzidzi-dla małego braciszka hi hija mówię że to jest dziewczynka a mała -NIE BO BĘDZIE BRACISZEK!!to się rozczaruje -nie dość że to nie braciszk to nawet nie siostrzyczka tylko...ciocia jej się urodzi.mała dostała śliczne śpioszki,piżamkę maleńką 3 pary skarpeteczek i różowego misiaka.taakie słodkie to wszystko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu g-ja ci powiem że mój gin też dobry ale małomówny,ja wziełam się na taki sposób że przed wizytą spisuję sobie na kartce wszystko co mnie martwi i normalnie z kartki czytam mu pytania i on mi wtedy odpowiada,nie krępuję się zadać nawet głupich pytań-ponoć głupich nie ma:)takich jak problemy z wc ciągnięcie w pachwinach,farbowanie włosów,leczenie zebów,nieprzebyte choroby zakaźne itp gadam jak karabin maszynowy az in się smieje ale co tam-pierwszy raz jestem w ciąży,nie mam mamy więc nie mam kogo zapytać,teściowa fajna ale jej nie mówię ze coś mnie martwi bo ona potem spać nie może tak się przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to rzeczywiście dobry pomysł z tym zapisywaniem pytań, my jak się leczyliśmy w Łodzi żeby mieć dzidzie to też tak robiliśmy i spisywaliśmy wszystko co mówił profesor :) coby nie zapomnieć jak dojedziemy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 (4 Aniołki) karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...SYNEK wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...córeczka Zosia Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś oliwka86...............24.....norwegia ........29.04.....1 coreczka katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 nowa788219223.....19.....Kamienica Śl.......01.04....1...córcia Lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej lekarki też musze się o wszystko wypytywać. Do tej pory nic takiego się nie działo co by mnie niepokoiło. Dopiero teraz pojawiło się kilka spraw. Wzięłam nospę,troszkę przeszło.Ale z prawej strony podbrzusza wyczułam twarde miejsce pod skórą i się przestraszyłam :( Jeśli do wieczora objawy nie ustąpią,to męża pod pachę i do szpitala na oddział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja wam powiem ze zareczylam sie z moim ukochanym dzien przed ty jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:D hehe coo prawda po pierwszym tescie nie wiezylam bo dzien wczesniej taka uroczystosc byla a teraz znowu...i na drugi dzien znow zrobilam test i tak samo wyszedl pozytywnie:)). teraz jestem w 24tc dwa tygodnie temu dowiedzialam sie ze bedziemy mieli coreczke, a to bylo wielkie zdziwienie i nikt nam nie wierzyl bo kazdy obstawial chlopca:) i zdecydowalismy ze bedzie miala na imie Lenka:) teraz dziennie siedze na komputerze i szukam rzeczy dla malutkiej, juz nie moge sie doczekac az bede kupywac juz wszystko:)) pozdrawiam was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te nasze maluszki dziś jakies leniwe są. Wczoraj cały dzień kopał z lewej prawej strony z dołu i z góry. Dosłownie cały dzień. Juz zaczęłam myślec czy on nie pójdzei spać.A dziś nic lekko godzinę temu mnie kopnął bardzo lekko i nic. Moze odsypia wczorajszy dzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a tel do swojej lekarki masz?mój mi dał gdyby coś się działo to mam śmiało dzwonić.wiem też w którym szpitalu pracuje i kiedyś poszłam na porodówkę żeby zobaczył moje wyniki.płacę mu za każdą wizytę więc mam prawo rozwiać swoje wątpliwości,nie robię tak że wydzwaniam co drugi dzień i wiszę na tel ale 2 razy zadzwoniłam i raz go odwiedziłam w pracy :):)przy okazji obejrzałam sobie porodówkę:):)może zadzwon do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to isabell tym bardziej gratuluję brzusia:);)pamiętam jak siedziałm na koytarzu kliniki i zazdrościłam tym wszystkim ciężaróweczkom.nam nic nie wyszło,po paru latach się rozwiedlismy i teraz w drugim związku całkiem bez wspomagania zaciążylam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam prywatnego tel do mojej lekarki,mam tylko do przychodni ale oni z nią nie łączą a umawiają od razu na wizytę. Nie chce ze wszystkim do niej biegać bo po ost pobycie w szpitalu byłam u niej 4 razy w ciągu miesiąca :P Boje się ze pomysli że jestem przewrażliwiona. Poza tym moja lekarka przyjmuje w innym mieście,więc spory kawałek ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 1976 dzięki, cieszymy się z naszego cudu strasznie, mi tez wszystkie wyniki wychodziły dobrze, nikt nie mógł mi powiedziec dlaczego 4 razy poroniłam, ale potem była łódz i okazało się ze mam problem immunologiczny, rok leczenia. choc przed ciążą sie odchudziłm 8 kg - to zrobiłam tylko dla siebie bo sie zapasłam, ale może to tez miało znaczenie, i przede wszystkim przestałam obsesyjnie myslac ze teraz zaraz mamy być w ciązy. psychika tez ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Dzisiaj mierzyłam mój brzusio i ma już 87 cm :) 2 tygodnie temu było 80. aaaaaaanula83 gratulacje! naprawdę nie ma co się stresować :) Ania G. może to twarde miejsce pod skórą to Twoje maleństwo. Jeśli do wieczora nie przejdzie to nie zaszkodzi wizyta na izbie przyjęć. Ja czasami czuję dziwne bóle od środka, które są krótkotrwałe. Podejrzewam, że maluszek mnie tam od środka "obkopuje" ;) Anka to widzę, że już Twoja córcia pierwszego Mikołaja ma za sobą :) Fajnie! Malwiśka fajny brzusio! :) Ja mam akurat jedno zdjątko z brzusiem ale jestem na nim w szerszym sweterku i stoję w takiej pozycji, że brzusia praktycznie nie widać ;) Może później wrzucę. Postaram się też pstryknąć coś nowego :) Ditta miło Cię wreszcie zobaczyć i Twój piękny brzusio :) Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kwietnióweczki :) Byłam rano zrobić wyniki i wróciłam zmęczona jakbym niewiadomo, co robiła. Muszę sie wziąć za sprzątanie mieszkania, bo po naszym powrocie z urlopu nie mogę dojść do ładu. W sobotę przyjeżdża do nas moja siostra z chrześniakiem, to będzie wesoło :) Malwiśka fajniutki masz już brzusio :) Ditta ładna fotka, a Ty szczuplutka bardzo jesteś. Aaaaaaanula GRATULUJĘ 🌻 Ja w ciąży normalnie jem śledzie, bo bardzo lubię i nawet się nie zastanawiałam, że mogą szkodzić. Wózka jeszcze nie wybrałam. Pewnie dopieo po Nowym Roku się za to zabiorę, bo do Świąt to już czasu nie będzie. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka tak mialo byc! Ja jak jeżdze do czarnej wody to słysze tylko plotki i gadanie taka mloda kolejna ciąża ona powinna sie wyszalec i moi rodzice tak przesiąkli takim gadaniem ze czasem mam dość bo to samo mi wałkowali ale to nie średniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mamusie:) Od 3 dni mam wolne i siedze sobie grzeczniutko w domku,nawet mi sie to podoba.Odsypiam ,pozniej sie budze,normalnie blogie lenistwo. U nas za oknem slonko choc powietrze mrozne.Wybralismy sie wczoraj z mezem na wieksze spozywcze zakupy.Nie wiem czy tez tak macie ale w tych wszystkich wiekszych marketach nie czuje sie za dobrze-robi mi sie normalnie slabo:( Zmierzylam swoj brzusio i ma juz 93 cm:) Zruchami malej to roznie jednego dnia kopie jak szalona,drugiego spokoj. Gratuluje dziewczynki zareczyn:)Nie przejmujcie sie gadaniem inych calvadoss masz zupelna racje takim osobom nalezaloby porzadnie przylozyc moze wtedy przestali by plotkowac:) Co do wozka to zastanawiam sie nad maxi cosi mura albo bugaboo.Jak myslicie ktory bardziej sprawdzil by sie w realu? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×