Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

malwiska u mnie ceny jeszcze wieksze.Jak szukalam i cos juz mi sie spodobalo to kosztowalo od 500 funtow w zwyz.Te i tak wyniesie mnie polowe ceny.Dlatego zdecydowalismy zakupic lozeczko z Polski i zaplacic za przesylke. agneszka wpisz 35 miasto edinburgh tp 14.04 ktore2 dziekuje kochana:) Dzis dodatkowo zamowilam posciel z akcesoriami z allegro w kolorze kremowym:)Juz sie nie moge doczekac jak dojdzie przesylka :D:D Nasze miasto sparalizowal snieg:) max 10 cm a tu szkoci panika:D:D pozamykali szkoly,odwolane pociagi,autobusy.Usmiac sie z tego mozna-musieliby zobaczyc polska zime.Ja mialam dzis dzien wolny wiec wybralam sie na swiateczne zakupki.Powoli trzeba skompletowac prezenty dla najblizszych.Niestety do Polski lece dopiero 4 stycznia.Oczywiscie zalicze ginekologa i zrobie badania -bo tu niestety lekarze o ile nie jestes w ciazy blizniaczej nie zlecaja prawie niczego.Co do imion poniewaz maz jest obcokrajowcem wybralismy trzy dla corci;Tarika,Lailla,Dilara.Bedziemy musieli sie zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja po połówkowym usg podobno babeczka u mnie w brzuszku siedzi nie na 100%(tak powiedział lekarz ale oni tak zawsze mówia) ale lekraz mówi ze wg niego siusiaka niema wazy moja pchełka 560 g podobno duze dziecko bedzie przytyłam w miesiac 4 kg szok!!!! i wszystko wyglada swietnie od mózgu po koniuszki paluszków na stópkach mam świetne zdjecia wrzuce jak mi sie uda na galerie jestem w 22 tc i nic mi lekarz nie mówił o badaniu glukozy czy cos takiego z tarczyca troche mam kłopot z tego wynika tez ta obnizona hemoglobina i reszta wyobrazcie sobie TSH w normie ale dokładniejszy wynik ft4 wskazał ze jest nie tak jak trzeba ktoras tez ma z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolimna
Ale się dziewczyny rozpisałyście śliczna ta pościel, u nas tez pełno sniegu, i ciągle pada aż niechce sie wyjśc , mam małe pytanko czy któras z was miala bóle poniżej kosci ogonowej z tyłu pleców, podobnież mówia ze to miednica ale zeby tak bolało sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam takie ból rozchodzi sie jeszcze nizej bo na prawy półdupek podobno własnie to miednica i tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04......1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2...... .....synek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1.... .......synek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom.............07.04.. ..1 (4 Aniołki) KASIEŃKAA__.....21.......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04.....1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2 sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...chyba synek MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 karolimna............23..... Włocławek......07.04.....2 córeczka Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka już Cię dopisałam :) Pościel śliczna :) Będzie bardzo pasować do łóżeczka. basik1978 to super jak to będzie dziewuszka :) Gratuluję! Ja mam bóle w okolicach kości ogonowej, pośladków z promieniowaniem na nogi...pytałam lekarza mówił, że tak niestety bywa bo wszystko tam się nam rozciąga, naciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04......1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2...... .....synek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1.... .......synek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom.............07.04.. ..1 (4 Aniołki) KASIEŃKAA__.....21.......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04.....1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2....córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...chyba synek MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 karolimna............23..... Włocławek......07.04.....2 córeczka Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka fajne to łóżeczko. Cena też jest rozsądna.Jedynie kolor mi trochę nie pasuje, bo meble chce mieć kremowe, ewentualnie białe. Z białych rosnących w Ikei znalazłam tylko takie metalowe, ale jakoś nie widzę dziecka w metalowym. Dziewczyny, które mają starsze dzieci, jak myślicie do jakiego wieku starczyłoby takie łóżeczko o długości 140cm? Wiosenka też kupiłam taką pościel dla mojej córeczki. Jestem bardzo zadowolona, jest dobrej jakości. Tylko kołderka według mnie na starsze dziecko, bo jest strasznie duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ominęło :D gdzies wyhaczyłam wątek o wanience i przewijaku-no ja kupuję to łóżeczko,które linkowałam,do tego przewijak i wanienkę osobno. co do imion... my chcemy dać synkowi na imię Aleksander, Gabriel albo Krystian. chociaż mąż widzę że bardzo obstaje przy dwóch pierwszych, ale coś nam się myśli że zostanie Aleksander.na drugie mąż chce dać Jan-po dziadku. mnie jeszcze podonają sie Mikołaj,Franek,Marcel,Adam. wybierałam imiona dla córki,ale już mnie nie interesuje ten temat, jak się dowiedziałam że będzie chłopiec :D no chyba że.... usg 20 grudnia pokaże coś innego :D ale raczej syn,bo na ostatnim usg mały ustawił się idealnie prosto,więc było widać jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik gratuluję córki ,chociaż nie na 100 % ;) co do tarczycy-ja miałam niedoczynność przed ciążą, straszyli mnie lekarze że będę mieć problem z zajściem, z donoszeniem,żebym z zajściem wstrzymała się na jakiś czas, bo trzeba rozpocząć kurację..nie minęły nawet 2 miesiące od badań,w czerwcu miałam złe wyniki, a na początku sierpnia już poinformowałam o ciąży moją lekarkę :D a tarczyca się unormowała,zaczęła pracować prawidłowo,wyniki mam jak noworodek.widocznie ciąża ją ruszyła do pracy.tak tylko napisałam,ale nie znam się na tym kompletenie więc o wszystko pytaj lekarza. teraz mam kolejne tarczycowe badania,miejmy nadzieję że wszystko będzie jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jesli chodzi o tarczyce u mnie podobnie pierwzse badanie tip top swietnie a teraz drugie do kitu i mam łykac jod podobno w ciazy szaleje ten hormon strasznie raz spada raz wzrasta a jesli o płec chodzi celowalismy w dziewczynke mamy juz chłopczyka wiec parka i byłoby swietnie wyrównanie musi byc no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaanula83
iissaabel mi mówił i mierzył moja ma 5,5 cm!!! jeśli chodzi o utrzymanie prawidłowe to wystarczy juz 3cm !ja poprosiłam o usg dopochwowe ze względu ze miałam dziwne uczucie chwilami twardnienia brzucha ale wszystko okazało sie dobrze w razie czego zapisał mi no spę. Miałam okazie wtedy zobaczyć jak mój synek odbija mi się od ścianki macicy i wiem juz teraz jak czuję ruch bardzo nisko wtedy wiem ze to robi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik 1978 mogę Ci powiedzieć że wg kalendarza chińskiego wychodzi Ci dziewczynka wypisz wymaluj więc życzę Ci upragnionej córeczki!!! My planowaliśmy chłopca i kalendarz się spisał będziemy mieli synka:) siostrze mojej też się sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie, u mnie juz 22 tydzien leci ale dzidzia tez leniwa.ruchy czuje ale slabo i rzadko.tez mam ponoc lozysko na przedniej scianie to chyba dlatego. ale zdziwilam sie bo na polowkowym mi mowiono ze na 80% dziewczynka a na USG 3 tygodnie wczesniej powiedzieli ze jednak chlopak. mialam dodatkowe USG bo mialam plamienia w weekend ale ponoc wszystko w porzadku.ale skad te plamienia to nikt mi nie wyjasnil.juz bym chciala zeby bylo tak ok 36 tygodnia.czulabym sie bezpieczniej. nic nie kupuje jeszcze.mam sporo rzeczy po synku,zwlaszcza te podstawowe jak wozek czy lozeczko.zakupy to dopiero po Nowym Roku albo po Baby Shower bo mam nadzieje ze ktos mnie zaskoczy i mi go zorganizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula dzieki za sprawdzenie tego kalendarza chinskiego trzymam sie tej wersji spijcie i odpoczywajcie babeczki dobrej nocki do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel moja szyjka ma 4 cm, lekarz stwierdził, że doskonale więc się nie martwię:) Mamuli, gdy kupiłam to łóżeczko zmontowaliśmy najkrótszą wersję, czyli właśnie 140 cm. Dopiero kilka tygodni temu przedłużyliśmy je na 170 i kupiliśmy większą pościel. Mała ma prawie 4,5 roku, tak więc myślę, że na takim tapczaniku spokojnie do 3-4 lat może spać. Gorzej z szerokością. Zazwyczaj te łóżeczka mają 70 cm...gdy dojdą wszystkie misie, przytulaki, podusie...może zrobić się ciasno:) Karolimna, ja też mam takie bóle w okolicach kości ogonowej, zazwyczaj wieczorem po aktywnym dniu, nigdy rano. Mówiłam o ty lekarzowi - żadnych nieprawidłowości nie zauważył, raczej dodatkowe kg, coraz większe wygięcie kręgoslupa, miednica... przestałam się martwić, po prostu więcej odpoczywam. Ktosia dbaj o siebie i odpoczywaj:) Dla mnie bardziej wiarygodne jest usg 3d, jak się maluszek ladnie ułoży ciężko się pomylić:) dobrej nocki dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie poczekam na 3D, zanim nakupuję różowych ciuszków, żeby potem nie było niespodzianki. chociaż chyba najbardziej to i tak podobają mi się takie neutralne ubranka, kremowe, białe, szare. Szkoda mi tego niebieskiego... bo to taki przypisany dla chłopców kolor a bardzo lubię. Mimo wszystko obstawiam teraz że to dziewczynka, już się przyzwyczaiłam do tej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z zakupami czekam do przyszłego roku, myślę że ubranka kupię na allegro, zresztą najpierw chcemy zobaczyć co dostaniemy od znajomych i rodziny :) mam pytanie odnośnie łóżeczek z ikei, mnie się bardzo podoba to http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80108662 ale właśnie czy mogę do niego dokupić materacyk nie z ikei? co do szyjki to moja ma 4cm, lekarz mi mówił że średnia u kobiet to jest 3,5cm mam też pytanie odnośnie wanienki jak uważacie taka mała z ikei wystarczy czy lepiej kupić większą? mam wannę w łazience od kiedy dziecko można kąpać w wannie? z góry przepraszam za moje pytania, mogą wydać się śmieszne ale to moja pierwsza ciąża i się nie orientuję :) a i poproszę namiar na galerię :) madeelaine@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuli moze i masz racje z wielkoscia tej kolderki w sumie lozeczko ma 120 cm.Moze po prostu kolezanka krawcowa przytnie mi ja na wymiar lozeczka.Zobaczymy jak bedzie wygladalo to w realu.Ja rowniez bym chciala skorzystac z usg 4d jak bede w Polsce.Czy orientujecie sie jak wyglada to cenowo?Slyszalam rowniez zeby przyniesc ze soba plytke cd-chcialabym miec pamiatke z nagrania. ktosia1980 nie martw sie slabymi ruchami jeszcze dzieciatko sie rozbryka,na razie malutkie ma sporo miejsca.U mnie to roznie w ciagu dnia bardzo slabo czuje ruchy,najbardziej intensywnie to wieczorkiem kiedy spokojnie sobie lerze. ktosia1980 -uwarzaj kochanie na siebie.Plamienie w tym okresie raczej nie jest czyms bagatelnym.Polerz wypocznij moze to zmeczenie.Oby sie nie powtorzylo.Znajoma plamila z powodu nadzerki w ciazy ale u niej zaczelo sie to w 7 mies.Ja trzymam kciuki za wszystkie mamusie i zycze przede wszystkim zdrowka,zdrowka:)Spokojnej nocy kwietnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki! Mi żaden lekarz nie mówił ile cm ma moja szyjka. Zawsze tylko słyszę, że jest w porządku. jeloonka z tego testu wyszła mi dziewczynka :P ktosia1980 teraz dużo wypoczywaj! gawi słyszałam od koleżanki, że ta wanienka ikeowska jest strasznie malusieńka..wygląda jak jakaś miseczka, więc pewnie na długo nie wystarczy. Ja jej nie widziałam na żywo. wiosenka ja za usg 4d w centrum medycznym ze zniżką zapłacę ok 220 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o twardnienie brzucha to sporadyczne napinanie jest całkiem normalne. Jeżeli zaczyna pojawiać się częściej to należy skonsultować to z lekarzem. Prawdą jest że głaskanie brzucha nie jest wskazane, ponieważ wywołuje skurcze. Lekarz mi mówił, że dawniej nawet poród wywoływali przez intensywne głaskanie brzucha. Jeżeli chodzi o łóżeczko to ja mam po synku zwykłe drewniane chyba Radex kosztował niecałe 300 zł. Wg mnie super i posłuży kolejnemu maleństwu. Bardzo ważna jak dla mnie jest szuflada w łóżeczku. Przy małych pokojach to ogromna oszczędność miejsca. Trzymam tam zapasową pościel, chusteczki i pieluchy. U mnie potwierdził się synek. Waży ponad 400g. U nas leci 21 tc. Dzidziuś jest bardzo aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ R E? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka ORLLA..............29......Belfast............23.03... ..1 anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04..... Magd11............26.......Wilhelmshaven..02.04.....1.... ......S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1 katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2 minia80............30.......Lublin............04.04......1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2...... .....synek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1.... .......synek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. chyba córka Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom.............07.04.. ..1 (4 Aniołki) KASIEŃKAA__.....21.......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka...........26.........Poznań..........10.04.... .1.....??.... brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .......córunia anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 wiolonczela..........35......Wrocław.........12.04.....1 Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3 bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....córeczka Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ...Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś katharinak_83.....27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 karolimna............23..... Włocławek......07.04.....2 córeczka Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka iissaabel mi zawsze mowia po usg ile cm ma szyjka ,moja ma 4,8cm wpiszcie mnie też do tabelki ,lat 30 Łódź termin mam 12.04 SZymon dzisiaj spotkała mnie pierwszy raz jak dla mnie zabawna sytuacja,a więc poszłam zrobić zakupy w sklepie mięsnym i obsłuzono mnie poza kolejką jak tylko zobaczyły ze jestm w ciązy ominęły kilka osób stojacych przede mną i byłam w szoku troszke Pani do mnie mowi słucham a ja sie oglądam do kogo ona gada skoro tyle osób przede mną...miłe to było...i zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issaabel, Mi wycieli czesc szyjki i to, co zostało ma 2,9 cm. Lekarz powiedział że jesli tak zostanie i nie bedzie sie skracac to może nawet unikne zakładania szwu czy krążka. Ale nawet jakby to mysle że taki krążek daje wieksze poczucie bezpieczenstwa, wiec nawet bym sie nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×