Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Kasienka chodzi mi o typowe twardnienie -czyli skurcze calej macicy a nie wypinanie sie maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja brałam magnezin przez pewien czas jak miałam skurcze ud ze 4 tyg. temu.Chyba bez problemu mogę go teraz brać na skurcze brzucha??Póki co nie miałam problemu z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartolina mi właśnie gin kazał brać Magnezin 3 razy dziennie po 1 tabletce tylko że ja ją kruszę na łyżce, mieszam z sokiem i popijam bo nie dawałam rady połykac (przyklejała mi się do języka, była taka "tępa").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do gina co 3 tygodnie i bada mnie zawsze no i z szyjka jest ok. Co do magnezu to magne B6 a kiedyś jeszcze asmag forte. A jak sie robi rozwarcie to chyba już boli, nie? Sorry za głupie pytania ;] ale fakt takie twardnienie macicy nie jest zbyt przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dzien sie konczy, jutro sobota dzien wolny od pracy, ale za to uzbieralo sie obowiazkow domowych, czyli jutro dzien wewnetrzny:) dziekuje wam za informacje o ktore ostatnio prosilam. ja nie mam problemow z twarnieniem brzuszka ale za to od czasu do czasu czuje tak jakby sztywnial mi lewy bok, nie wiem.... jest to tak czasami dokuczliwe i bolace ze musze sie polozyc, tez tak macie? co do imion dla dziewczynki zastanawiamy sie nad Sonia, Julia lub Wiktoria, dla chlopca Maksymilian. dobranoc kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazał brać tylko magnez. Co do nawyków żywieniowych to ja mam okropne...jestem strasznym słodkożercą (od zawsze :) ) i codziennie a raczej kilka razy dziennie muszę zjeść coś słodkiego, nawet jak zjem całą tabliczkę czekolady to dosłownie za 2-3 godziny muszę znów coś słodkiego. Np. po badaniu na cukrzycę (po wypiciu 50 glukozy) po 2 godzinach jadłam już lody bo musiałam hehe ale teraz muszę do mojej "diety" wprowadzić produkty bogate w żelazo, ale nienawidzę wątróbki, kaszanki, jajek, natki pietruszki czyli rzeczy które zawierają ogromne ilości żelaza ehh może zacznę robić sok z buraków bo podobno też mają dużo żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam dzisiaj oglądać wózki (na żywo pierwszy raz) i powiem Wam że teraz sama rozumiem że to trudna sprawa :) Podoba mi się Teutonia Cosmo - jest dość lekka, zwrotna, minus to cena, bo jest dość wysoka no i wcale się nie składa do super małych wymiarów. gondola nie jest duża bo tylko 73 cm widziałam też - Bebecar IpOp Tendence i ten się świetnie składa do malutkich wymiarów za to ma strasznie ciężką gondolę bo 7 kg! Fajny jest też system blokowania przednich kół (nie trzeba się schylać do ziemi tylko pzycisk jest na ramie) - Tutek Grander - fajny, najlżejszy, chociaż nie taki zgrabny jak Teutonia Cosmo. najkorzystniejszy cenowo Agneszka i A_B - przyjrzałam się też wózkom Navington, to Polska firma! Wszystko kupuje się oddzielnie, całość wychodzi około 2 tyś zł. Mnie nie powalił, ale każda musi sama zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharina_83 Niestety w moim przypadku doszło do rozwarcia bez żadnych objawów nic kompletnie nie czułam. Żyłam dośc aktywnie i jak poszłam na comiesięczną wizytę i dostałam skierowanie do szpitala właśnie z powodu szyjki byłam przerażona. Co do imion zastanawiam się nad Mają i Zuzią podoba mi sie Nadia ale niestety odpada bo mojemu męzowi sie nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki a ja dzisiaj jakaś sentymentalnie nastawiona do świata, wczoraj leciał w tv film Cesarskie cięcie i popłakałam się na tej końcowej piosence śpiewała ją Krystyna Prońko-Tam Ci było najlepiej -i dziś ją znalazłam na wrzucie dziewczynki,wrzucam linka posłuchajcie Mamy synków jak macie ochotę ,łzy gwarantowane ;) http://radao.wrzuta.pl/audio/5qxqGyDgNhc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wózek Chicco też mi się podoba! Muszę go zobaczyć na żywo. Mamuli - jak się składa, łatwo? Do małych rozmiarów? Dziewczyny, pamiętam że kiedyś któraś z Was (może A_B? ale głowy nie dam) pisała o fotelikach które nie są bezpieczne. Byłabym wdzięczna za przypomnienie o które foteliki chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś o tym wszystkim nie myśle od rana na nogach bo lenie odechcialo sie spac ale sporo pracy dzisiaj wie pozdrawiam milego dnia idę szykować imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilm81
Czesc Dziewczyny! Mam do Was pytanie: Teraz jestem w 25tym tygodniu ciazy, przez pierwsze 4.5 miesiaca mialam caly czas nudnosci+wymioty kazdego dnia, potem wszystko nagle sie uspokoilo, niczym reka odjal i od wczoraj sytuacja sie powtarza! Wczoraj i sniadanie i obiad (tylko gotowany ryz) poszly w kanal, a dzisiaj sniadanie..... no i nie wiem czy sie martwic czy przyjac, ze tak sie zdarza. Dodam, ze przedwczoraj nie jadlam jakis ciezkostrawnych rzeczy, wiec raczej wykluczam zatrucie pokarmowe, tym bardziej, ze kolacje pochlonelam wczoraj bez problemu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka75 - jako, że mam oczy w mokrym miejscu, to włączyłam i po makijażu... Strasznie emocjonalna ta piosenka, a Pola kopie, jakby rozumiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilm81 - ja też miałam ostre akcje wymiotne do ok. 14-15 tygodnia, potem luz. I też mi się tak zdarzyło, że po kilku tygodniach spędziłam dwa dni z głową w sedesie :( Zakładam jednak, że było to zatrucie pokarmowe, najadłam się ananasów, a od początku ciąży zawsze po ananasach było jakoś tak średnio :) Myślę, że to już nie są te nudności, które były na początku. Raczej bym obstawiała zatrucie, albo grypę żołądkową, bo teraz kiedy pogoda tak się zmienia to o nią łatwo. A boli Cię żołądek, czy tylko wymiotujesz? A Wam babeczki miłej soboty, a ja biegnę na basen, do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilm81
Nic mnie boli, ani zoladek, ani brzuch, mala sie rusza.....No nic, poczekam i zobaczymy co bedzie jutro....i w razie czego w poniedzialek do lekarza! Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netty
Witam, Dziewczynki Mogę dołączyć?;) Tak w skrócie: tp na 10 kwietnia, prawdopodobnie dziewczynka (strasznie się broni przed ujawnieniem:)), jestem z okolic Nowego Sącza a reszta wyjdzie w trakcie. Powiedzcie mi, proszę, czy też macie problemy ze skórą na brzuchu? Mi właściwie niewiele przybyło w pasie a strasznie mnie piecze skóra. Na początku swędziało a teraz piecze. Podobnie na piersiach. Dziwne to trochę, bo nawet nie jest jeszcze bardzo napięta (mam jeszcze trochę "w zapasie")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _agne
Hej dziewczynki! Ditta te wszystkie wózki to oglądałaś w jednym sklepie czy w kilku? Może polecisz jakiś sklep w którym jest spory wybór wózków i warto się wybrać? migotka3 a który model wózka Jedo chcesz kupić???? Fyn? Kojarzysz może jak nazywa się ten sklep w Starych Babicach? Nikolina gratuluję zakupu wózeczka :) Ja dzisiaj kupiłam sobie za grosze dwie koszule do karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Netty ja niestety nie mam takiego problemu. Stosujesz jakieś kremy, balsamy lub oliwki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta to są wymiary złożonego stelaża: długość: 103 szerokość: 58 lub 49 (przy odpiętych tylnych kołach, ale ja ich nigdy nie odpinałam) głębokość: 42 lub 38 (- "-) Nie wiem jakie wymiary ma gondola, bo nie mam jej teraz w domu. Napisałam Ci wymiary, bo trudno jest mi ocenić czy to dużo czy mało. Mamy dosyć duży bagażnik, więc nigdy nie miałam z tym problemu. Stelaż składa się wg mnie łatwo, ale jak o to spytałaś to przypomniało mi się, że ciężko mi się wypinało gondolę ze stelaża. Nie wiem już o co chodziło, chyba miałam za małe ręce:) Jak będziesz jeszcze gdzieś w sklepie, sprawdź sobie to. Odnośnie fotelików polecam wejść na stronę http://fotelik.info/pl/testy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B i żaka_86 trochę mnie przeraziłyscie że ani skracanie ani rozwarcie nie boli. Przecież jak to sie stanie po wizycie u lekarza to mozna 3, 4 tygodnie tak chodzic, to chyba niezbyt bezpieczne. Jak będzie już po porodzie to odetchniemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta odnośnie długości można zmniejszyć jednak do 89 cm. Nie zauważyłam, że można jeszcze złożyć rączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli - dzięki za wymiary i stronkę. W tym tygodniu podjadę do sklepu i sprawdzę ten wózek i jak się wypina gondola, bo to akurat dla mnie jest ważne bo planuję wnosić dziecko na górę w samej gondoli (nie mam windy). Agneszka - niestety te wózki były w różnych sklepach więc się najeździliśmy. Teutonia, Navington są w Świecie Dziecka w Meble Agata na Krakowskiej Tutek - w sklepie firmowym w Markach (ten drugi w Warszawie został zlikwidowany!) Bebecar - na Grójeckiej 74, Familyshop (to można obejrzeć po drodze jadąc do Meble Agata) Wózej Chicco planuję zobaczyć w Jankach, ich sklep firmowy jest też w Arkadii. Witam nowe mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciężaróweczki dziś mnie opętało hihihihih zrobiłam na allegro całkiem pokaźne zakupy ciuszków dla mojego maluszka, wstrzymywałam sie i wstrzymywałam i wczoraj zakupiłam w tzw.grzebańcu ślicznt sweterek nexta a dziś poszłam w tan na allegro. I powiem Wam świetnie się z tym czuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_agneszka_ Tak, chcę kupić wózek Jedo - Fyn. Z tym, że na limitowanym stelażu czyli koloru kremowego. A ten sklep w Babicach nazywa się MAMA I TATA Stare Babice, ul. Rynek 15 A Ty też myślisz o Jedo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie nowe kwietniówki, migotka ja też szykuję się na jedo fyn freeline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na całkiem solidny. Bardzo mi się podoba ten koloru kawy z mlekiem w połączeniu z beżem. Na stelażu kremowym. Może cena nie jest rewelacyjna ale chyba wart jest jej. A oglądałaś ten Jedo Fyn i w jakiej był cenie? Może znasz sklep gdzie jest ciekawsza cena? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×