Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczyny, ignorujcie je! Błagam Was! Bądźcie ponad to co one piszą. Omijanie tych wpisów daje najlepszy efekty, bo już nie kąsają, widzą, że nie zdziałają nic. Niestety wszędzie znajdą się osoby, którym wszystko przeszkadza i starają się uprzykrzyć życie innym. Ale to jest ich problem, nie nasz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nudzi sie komuś strasznie Malwiśka dobrze ze się odezwałaś bo myślałam, ze ty tez już rodzisz :D Gratulacje dla Martki :) i zazdroszczę :D ja do szpitala wzięłam kilka zestawów śpioszki plus kaftanik plus niedrapki, czapeczka skarpetki (ewentualnie body plus pajacyk a reszta jak wyżej) bepanthen- krem 3 pieluszki tetrowe różek kocyk pieluchy jednorazowe, chusteczki do pupy ciuszki na wyjście mężu przywiezie z fotelikiem. Ładny ten obrazek :D Kocham te misie. Mam ich kilka bo kiedyś kolekcjonowałam je sobie, teraz córka z nimi sypia :) Kołyska też super, nie powiedziałabym, ze ma 50 lat, wygląda baaardzo na czasie jeśli chodzi o modę meblową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gratulacje dla MARTKI77!!!!!!!! bylam dzis na usg - malenstwo wazy ponad 2600! super. lozysko osiagnelo juz 3stopien dojrzalosci wiec to dodatkowo przemawia za wczesniejsza cc. ginekolog ma jutro rozmawiac z "szefem" co do daty cc ale ma byc juz na 99% w tym tygodniu , jutro jak cos bede wiedziec dam znac. hmmm nie dociera to wszystko jeszcze do mnie. jutro przyjezdza moj maz i zostaje juz do mojego wyjscia ze szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak super! GRATULACJE DLA MARTKI!! 🌼 Czyżby przyszła kolej na chłopców? :) Dzięki dziewczynki :) Wiosenna mamo też uwielbiam misie z tej serii ;) A_B to trzymamy mocno kciuki żeby była jak najszybciej!! A ja dalej się zastanawiam czy jeszcze iść na usg na własną rękę...bo oczywiście tak jak pisałam mój gin stwierdził, że już miałam ich wystarczająco i nie będziemy małej męczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka GRATULACJE. Ale ci dobrze że masz już zdrowego maluszka przy sobie. Mi coś komputer szwankuje i nie zawsze mogę pisać, ale dobrze że czytać mogę. U mnie synek zszedł nisko i czuję jak uciska. Mam dużo częściej bezbolesne skurcze. Często chodzę do toalty no i ze spaniem nieciekawie. Mam pytanie ( bo w poprzedniej ciąży nie miałam skurczy przepowiadających), czy takie skurcze bolą? Czy one są bezbolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka Gratulacje Malwiśka dobrze że jesteś A_B to trzymaj się dzielnie i czekamy na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych. Ja mam umowione cc na ten piatek, czyli 38tc+1 dzien. Co do herbatki to mój maly lubil hippa rumiankowa i z dzikiej rozy, ale zaczal ja dosyawac w drugim polroczu zycia. Jak było cieplo zawsze dawalam do picia sama wode, ale przy zimnej pogodzie trzeba było wode podgrzac i wtedy lepiej wchodzi z herbatka. Wczesniej nic nie dawalam do picia bo przy karmieniu piersia do 6 mca zycia nie trzeba dziecka dopajac i picie podaje się dopiero wtedy, gdy zaczyna się rozszerzanie diety, czyli w drugim polroczu zycia. Wczesniej wystarczy samo mleko z piersi, trzeba tylko uwazac jak sa upaly bo dziecko ssie czesciej, wiec wtedy raczej nie mozna sobie pozwolic na wyjscie bez dziecka, żeby nie dopuscic do odwodnienia, a jak już z kims zostanie to jednak trzeba wyjatkowo dopoic woda. Oczywiscie przy karmieniu sztucznym trzeba poic, ale na tym się nie znam, lepiej się poradzic pediatry, ktory bedzie to mleko zalecal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! MArtka grtulacje!!!!!!! Lolita trzymaj się dzielnie może to już to:) Malwiśka sprawnie Wam poszła przeprowadzka, ale pewnie najgorsze to te rozpakowywanie- skąd ja to znam też od kilku dni walczę ze sprzątaniem tylko w innej formie bo niedługo rozpoczynamy sezon i niestety pracy jest dużo. Oby naszych maluchów to nie ruszało i siedziały jak najdłużej w brzuszkach. A_B trzymam kciuki za szybką cc, fajnie że malutka już ma taką wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super mamy nastepnego maluszka:) Malwiska witaj. dziewczyny nie wiem co mi jest ale mam takie nerwy!!! miejsca sobie nie moge znalesc. mam ochote rozwalic swojego faceta, kumulacja pretensji ja w toto lotku:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka gratulacje... My dalej w dwupaku,ale u nas to jeszcze ze 2-3 tyg.na pewno potrwa.Jutro zaczynamy 36 tydz. :) Co do herbatek to ja pisałam od 35 tyg.szklanka,po 37 tyg.2.U nas jeszcze robią położne aromaterapie i akupunkturę,ale w takie czary mary już nie wierze.Herbatkę mogę pic,ale bez przesady.W ogóle tutejsze techniki relaksacyjne mnie rozbrajają(przenosimy się myślami na zielona łąkę i takie tam,mnie to raczej drażni nie relaksuje).To samo z nacinaniem krocza.Co za bzdury.Sama moja położna uważa ze po 2 porodach ten z nacinaniem był łatwiejszy i szybszy,niż ten bez.Teraz ale robią wszystko byle nie nacinać.Moj mąż tez mówi co za bzdura.W Polsce wszyscy lekarze twierdzili jak trzeba to trzeba,idzie ,szybciej i łatwiej.A my mamy akupunkturę,jak przeżyje to tu z tymi wariatami to stwierdzam,ze jestem wielka... Zamówiłam sobie w czwartek te herbatkę w aptece(mieszają ja na zamówienie).Miala być już w sobotę gotowa.Dziś się okazało ze zapomniały.Jurto maja mi przywieźć do domu.Poczekamy ,zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide poczytać wasze rzozpakowane mamuśki bo mnie już dopada panika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kolejna już po-Martka gratulacje i zdrówka dla ciebie i Adasia:):) jejku wszystkie macia takie małe dzieciaczki a moja taka wielka baba.... A_B to już niedługo też będziesz po wszystkim:) a ja czekam na jutrzejszą wizytę u gina,też już będe wszystko wiedziała...tak mnie kusi że jak już tak długo wytrzymałam to może do poniedziałku bym dala radę i córcia by miała urodzinki razem z tatusiem:):) spokojnej nocy dziewczyny -napisze jutro co u mnie aaaaa-mam prośbę -czy któraś mogłaby przesłać mi swój nr tel na maila-ania.waldek@interia.eu.wysłałąbym smska z wiadmościami ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla następnej mamy :) Czy ktoś da mi dostęp do galerii ??? marzena.migotka@wp.pl Poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jak to jest z tymi skurczami przepowiadającymi? One bolą czy są bezbolesne. Mogę prosić o odpowiedź. W necie piszą o skurczach i co ile minut, ale nie piszą jasno czy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Martki ;) ale super kolejny chłopczyk ,zdrowia dla Ciebie i maleństwa;) Dziewczynki a ja dokładnie za tydzień we wtorek(jak synuś nie zapragnie wczesniej wyjść) będę już mamusią, poród ma być przez CC,boję się a jednoczesnie chcę to już miec za sobą . Mamuśki proszę dajcie jakiś namiar na siebie- nr komorki dam znać jakby się coś działo ze szpitala mój mail anetkazet@o2.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam się :) No chyba, że padnę wkrótce na rozkładane wyrko porodowe i Pola się pojawi :) Na szczęście mam neta w telefonie, więc staram się być w miarę na bieżąco i czasem coś od siebie dodać :) A teraz do wyrka, bo przeziębienie wcale nie przechodzi. A syrop Prenalen jest fatalny w smaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proporcje tabelki terminowo-rozpakowaniowej zaczynają się szybko zmieniać-zanim dojdzie do mojego terminu,to na górze będą pewnie ze dwie pozycje, a dół cały zapisany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka gratulacje :) :) :) Zew, mam pytanie... piszesz o umówionym terminie na cc już w najbliższy piątek. Widzę, że mamy ten sam wiek ciąży, a mi lekarka kazała czekać na skurcze a też mam mieć cc. Masz jakieś wskazania do szybszej cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka gratulacje i witamy na świecie kolejnego maluszka forumowego :D Wstawiłam zdjęcie kołyski z przed odnowienia do galerii dla porównania,oj jest różnica :D Pijawa2 mnie skurcze bolą jak bym miała @ i brzuch twardnieje !!! A_B trzymaj się dzielnie juz niedługo :) będziesz Laurę miała na rękach !!! Czekamy na wiadomości! nikolina82, Mikołajka83 dziewczyny dzięki miło że Wam sie podoba kołyska :) Jak któraś z dziewczyn będzie zamawiała taki dzienniczek dnia i nocy maluszka mam kod upoważniający do 10% rabatu wiec jak coś to dajcie znać podajcie maila wyślę z pierwszej z Was która zechce :) a zamówić go można na stronie http://www.brioko.pl/ Miłej nocki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaanula jak możesz to wyślij mi ten kod na maila jenny_29@interia.pl bo jeszcze nie kupiłam a przymierzam się. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a Ja już po wizycie jutro ide na oddział:/zrobi Mi wszystkie badania i zobaczy co z tą cholestazą jeśli będzie ok to wyjde,a jak Nie to wywoła poród.Boje się:(torba spakowana czeka,a Ja coraz bardziej się denerwuje:( Martka Gratulacje...zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny, to moje drugie cc i w zwiazku z tym teoretycznie istnieje wieksze ryzyko, że podczas typowej akcji porodowej cos zlego mogloby się że mna stac - to jest powod umowienia się na termin. Podejrzewam że tak jest też wygodniej dla mojego lekarza prowadzacego ciaze, bo wtedy moze zaplanowac zabieg i sam go zrobic, kontrolujac wszystko do konca. W przypadku akcji porodowej, jeśli mialaby miejsce popoludniu lub w nocy, nigdy nie wiadomo na kogo trafie, a wiadomo że sa lekarze o wyzszych i nizszych umiejetnosciach i doswiadczeniu. Oczywiscie najtrudniejszy jest taki dobor terminu, żeby dziecko było gotowe, ale żeby zdazyc przed sama akcja. Stad czekamy na koniec 38 tyg, jestem w telefonicznym kontakcie z lekarzem. Tak że wszystko zalezy od lekarza prowadzacego i wspolnie podjetej decyzji. Jeśli lekarz kaze czekac do skorczy, to dlatego, że tak jest bezpieczniej dla dziecka bo masz wieksza pewnosc że jest już gotowe do wyjscia. Chociaż i mnie bole porodowe nie omina - przed cieciem bede miec podana oksydocyne, żeby wywolac skorcze co pomaga w pomyslniejszym przebiegu operacji, bo rana jest ciensza i się lepiej goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×