Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

a jakaś herbatka kupujecie dla maluszka? ja myślę o koprze włoskim ale wolałabym nie ta granulowana bo w niej pełno cukru tylko zwykła jakąś macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga021 - wysłałam Ci na maila mój nr, u mnie raczej nic się nie wydarzy w najbliższym czasie, więc śmiało pisz, dzwoń i wysyłaj mms jak urodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie jelonka!!! no mam nadzieje ze oliwka jeszcze posiedzi bo u mnie 37 tydzień ale jakby co to dam znać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga021 ja kupilam herbatke koperkowa Hipp i rumiankowa, nie probowalam wiec nie wiem jak smakuja, najlepiej bedzie chyba isc do apteki i popytac, ja zawsze kupowalam dla siebie herbatke koperkowa w sklepie ze zdrowa zywnoscia ale wiadomo dzieciaczki maja inne zoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalin
dzieki iissabel :) to ja chyba tez w takim razie pomalutku zaczne sobie popijac ta herbatke, za dlugo tez nie ma co czekac, zeby jakis efekt byl do porodu. Mam nadzieje, ze cos to da, w kazdym razie warto sprobowac. Czytalam tez na jakims forum ze na zaparcia pomaga, a taki efekt uboczny bardzo by mnie ucieszyl :P aaa i laktacje ponoc tez poprawia! a wlasnie jak z tymi herbatkami? Bo czytalam ze dopiero po pierwszym miesiacu mozna ale nie wiem czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalin
w drugim pytaniu o herbatki dla maluszkow oczywiscie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może już był ten temat ale nie chce mi sie wracac stronami i szukać czy po cc też przyda się tantum rosa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że tantum rosa to tylko w przypadku szwów na kroczu przy porodzie sn. Przy cc normalne środki do higieny wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny29 dokładnie taki zakupiłam przed kilkoma godzinami tylko ten ciemniejszy:):):):)co do cc to nie wiem czy tantum rosa ale czytałam ze dziewczyny octaniseptem pryskały ja osobiście mam zamiar kopić go do pępuszka zamiast spirytusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietnióweczki w pierwszy dzień wiosny! Ja jeszcze w dwupaku. Do terminu 11 dni :) Ciekawe czy będzie tak jak lekarz powiedział, że mały szybciej się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogłaby mi któraś koleżanka wysłać na meila jak wejść do galerii???? marzena.migotka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula dzięki! :) Ogólnie to w wolnych chwilach sobie maluję...tylko, że ostatnio straciłam do tego chęci...za to zrobiłam obrazek! :) Lolita podejrzewam, że raczej będzie panikował...bo im jest bliżej tym coraz gorzej ;) Jak telefonu nie odbieram to już myśli, że coś się dzieje...już mi zapowiedział, że na 1.04 mam tylko sobie żadnych żartów nie robić, że rodzę ;) Wcześniej tak nie było. Ja mam ten dzienniczek ale akurat w wersji jaśniejszej, udało mi kupić nowy na allegro. Ale z tego co piszą na stronie obydwa są identyczne, różnią się tylko okładką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiosennie-po tak długiej nieobecności-ZTESKNIŁAM SIE OKROPNIE ZA WAMI!! juz po przeprowadzce-jak na złośc zgubiłam modem od iplusa i całe 3dni zeszło mi na szukaniu go-myslałam ze sie wsciekne!!!GRATULUJE DICIE I BASIK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malwiśka! Fajnie, że już masz to za sobą! A my się tutaj zastanawiałyśmy co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamolka3
Witam wszystkie kwietniówki oraz "kwietniowe marcówki" :-) Ja zaczęłam dziś 38tc. Gin mówił dziś, że szyjka jeszcze nie gotowa, ale w poprzedniej ciąży też tak sądził, a 2 dni później dziecko na rękach miałam:-) W czwartek ostatnie USG. Ciekawe ile waży mój synuś. Miesiąc temu 2500g, więc liczę, że teraz ok 3000g. A propos, wiecie ile dzidzia przybiera na wadzie w ostatnim miesiącu? Nie wiem czy zacząć już biegać po schodach czy dać maluchowi jeszcze się podtuczyć :-) I jeszcze jedno pytanie...Czy Was też męczą bóle spojenia łonowego? W poprzedniej ciąży tego nie miałam, a teraz najpierw mocno bolały mnie kości krocza,a teraz to bolące spojenie uniemożliwia mi chodzenie :-( Pozdrawiam wiosennie...choć pogoda u mnie wiosny nie przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj _agneszka_ nawet nie wiesz jak się ciesze ze juz po wszystkim-przeprowadzka w 37tyg to mordęga-nawet mój maluszek dziś chyba odpoczywa bo mniej się rusza-a pomalutku odchodzi dalej czop-może coś sie niedlugo ruszy-po takim wysiłku to i tak się dziwię ze jeszcze 2 w 1 jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaanula - kołyska rewelacyjna! Toż to dzieło sztuki! _agneszka_ - cudny ten obrazeczek :) Mnie brakowało cierpliwości, ale w ciąży bawiłam się w filcowe broszki i jedna już przy wózku przypięta czeka :) malwiśka - nareszcie, tęskniłyśmy już za Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i stalo sie.... ... ...
ooo nie.. malwiska wrocila :( koniec spokoju.. :( a mialo byc tak pieknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stalo sie.... ... - spadaj trollu Malwiśka dobrze że jesteś bo już sie martwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka słodki ten obrazek :) masz zdolności :) Aaaaaaanula super, że dostaliście taką fajną kołyskę po teściu. Już sobie wyobrażam, jak będzie w niej leżało Twoje Maleństwo :) Malwiśka witaj po przeprowadzce. Dobrze, że macie to juz za sobą. Teraz już tylko pozostaje czekanie na Synka :) Ja czekam na Narzeczonego. Od dzisiaj tak późno będzie wracał do domu aż przez miesiąc :( Buziaki dla pozostałych Brzuszków i Mam, które mają już Maluszki przy sobie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało się-ale mnie rozbawiłas swoim tekstem-bravo!! az mi sie buzia sama usmiechneła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wiem ze już chyba wszystkie pakowanie do szpitala macie za sobą ale powiedzcie mi czy poza tymi rzeczami cos jeszcze dla maluszka bierzecie? - pakiet do pierwszego ubrania: koszulka, kaftanik, śpioszki, czapeczka, pampers, kocyk lub rożek, - 3 koszulki lub body - 3 kaftaniki i śpiochy lub pajacyki - 2 czapeczki - cienka i grubsza w chłodniejszych miesiącach - skarpetki - rękawiczki niedrapki - pieluchy jednorazowe, 1 pielucha flanelowa, 3 tetrowe - ubranko na wypis - cieplejsze - spirytus 70% - jałowe gaziki - krem do smarowania pupci niemowlaczka aby była gładziutka - chusteczki do pielęgnacji niemowląt bo ile stron tyle list i każda inna i już zgłupiałam:P(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordan moze lubisz
osoby pokroju Malwiski ale nie bedziemy wszystkie tu udawaly,ze cieszymy sie z jej powrotu, ja tam nic do niej nie mam.. o ile zachowuje sie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aga 021
nie umiesz pisac normlanie ??? muszisz tak; krem do smarowania pupci niemowlaczka aby była gładziutka :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobre wieści od Martki, przed momentem dostałam sms-a. "Adaś jest z nami! 3300, 54 cm, 10 pkt :) " Od razu wklejam info do tabelki: NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... ......Jakub Jenny 29 ......29.......Lublin ...............4.04.......1.........Magdalena Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola iissaabel.......33.........Radom............07.04......1. ..........Wiktoria aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1. ...raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1... ......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Awa666.......26.........Częstochowa.......17.04.... 1.............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1.............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ....Nina mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN........Ksawery Ditta7................07.04/16.03.11.....2710g-52cm...SN...Dziewczynka basik1978...........07.04/19.03.11.....3100g-56cm....CC.......Marysia Martka77........... 04.04/21.03.11.....3300g-54 cm....CC........Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo, więc po co się udzielasz tutaj skoro towarzystwo Tobie nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam co szkodzę POMARAŃCZOWYM>>>?? nawet nie są stałymi forumowiczkami o czarnych nikach a tyle kłapią gębami!!a raczej paluchami po klawiaturze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×